• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Niedźwiedź

(5)
  • Atrakcyjna działka budowlana w Niedźwiedziu
    1 / 4
    Atrakcyjna działka budowlana w Niedźwiedziu

    Niedźwiedź

    • 226 000 zł cena
    • 1 402 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam działkę budowlaną o pow. 1402 m2 w Niedźwiedziu gm. Kobylanka. Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (uchwała nr XV/109/15). Parametry: - p...

  • Działka narożna 1225 m² – Niedźwiedź | Media
    1 / 4
    Działka narożna 1225 m² – Niedźwiedź | Media

    Niedźwiedź

    • 220 000 zł cena
    • 1 225 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana – Niedźwiedź, gmina Kobylanka Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1225 m², położona w miejscowości Niedźwiedź, w gminie Kobylanka. To idealna...

  • Zalesiona działka w Niedźwiedziu
    1 / 4
    Zalesiona działka w Niedźwiedziu

    Niedźwiedź

    • 220 000 zł cena
    • 1 566 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukacie idealnego miejsca z dala od miejskiego zgiełku? Ta urokliwa, zalesiona działka położona na uboczu to perfekcyjna przestrzeń dla osób ceniących ciszę, spokój oraz naturę....

  • Działka dla ceniących walory przyrodnicze
    Działka dla ceniących walory przyrodnicze

    Niedźwiedź

    • 232 400 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną ( blisko woda, prąd przy działce), wydane warunki zabudowy. Niedżwiedż to miejscowość położona blisko Szczecina (15 min),jeziora Miedwie (5 min) i Starga...

  • Niedźwiedź gmina Kobylanka
    1 / 2
    Niedźwiedź gmina Kobylanka

    Niedźwiedź

    • 232 400 zł cena
    • 1 660 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NIEDŹWIEDŹ Sprzedam działkę budowlaną o pow. 1660m2, przy działce skrzynka energetyczna w pobliżu sieć wodociągowa. Teren działek jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowan...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • sprzedam 20 działek budowlanych nad morzem k.Niechorza TANIO
    sprzedam 20 działek budowlanych nad morzem k.Niechorza TANIO

    Szczecin

    • 200 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane nad morzem koło Niechorza wszystkie działki po 1200 metrów, warunki zabudowy w planie. więcej informacji udzielę telefonicznie [tel], metr 2 - 200 zł

  • Działka o pow. 768 m2 Inwestycja 12 lokali mieszk.

    Szczecin

    • 459 000 zł cena
    • 768 m2 powierzchnia
    • 598 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane położona przy Puszczy Bukowej, cicha, malownicza i spokojna leśna okolica. Działka zlokalizowana jest w okolicy ulicy Radosnej. Szybki wyjazd na drogę A6. Do mias...

  • Działka budowlana, tylko 125 PLN/mkw.

    Grzędzice

    • 215 000 zł cena
    • 1 719 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowaną działkę w Grzędzicach.Działka o powierzchni 1 719 mkw. posiada drogę dojazdową z dwóch stron, co stwarza duży potencjał projektowy dla...

  • Działki z pozwoleniem na budowę 3 bliźniaków

    Grzędzice

    • 350 352 zł cena
    • 3 244 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam na sprzedaż 3 działki z wydanym pozwoleniem na budowę bliźniaków (6 połówek)!Działki mają regularny kształt prostokąta i aktualne pozwolenie na budowę umożliwia wybudowanie...

  • Działka z pozwoleniem na budowę bliźniaka

    Grzędzice

    • 116 532 zł cena
    • 1 079 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam na sprzedaż działkę z wydanym pozwoleniem na budowę bliźniaka!Działka ma regularny kształt prostokąta i aktualne pozwolenie na budowę umożliwia wybudowanie domu w zabudowie...

  • Działka w bliskiej okolicy Stargardu
    Działka w bliskiej okolicy Stargardu

    Kiczarowo

    • 145 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna i duża działka budowlana (1000 m2 lub 1500 m2) w sąsiedztwie małego jeziorka w miejscowości Kol.Kiczarowo . Lokalizacja dobrze skomunikowana z centrum miasta Stargard ok...

  • działki w okolicy Stargardu
    1 / 8
    działki w okolicy Stargardu

    Kiczarowo

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KICZAROWO-STARGARD Działki z atrakcyjnym punktem widokowym, położone blisko Stargardu. Dojazd drogą asfaltową poprzez drogę gminną, dzięki czemu w ciągu 5 min znajdujemy się w sam...

  • Działka...ładnie , tanio i szybko.
    1 / 7
    Działka...ładnie , tanio i szybko.

    Kiczarowo

    • 205 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ofertą sprzedaży są działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z garażem o różnej powierzchni ( wydane warunki zabudowy). Kolonia Kiczarowo charakteryzuje się pięknym krajob...

  • Działki dla osób chcących uciec od miejskiego zgiełku
    Działki dla osób chcących uciec od miejskiego zgiełku

    Kiczarowo

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przepiękne malownicze tereny, nowo powstające osiedle domów jednorodzinnych w bliskiej odległości komunikacji miejskiej. Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną w okolicach Starg...

  • Działka z widokiem na jeziorko. OKAZJA!
    1 / 2
    Działka z widokiem na jeziorko. OKAZJA!

    Kiczarowo

    • 185 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KICZAROWO OS. ZIELONE WZGÓRZE Pilnie sprzedam działkę budowlaną z pięknym punktem widokowym na małe zarybione jeziorko. Do działki zostały wydane warunki zabudowy, woda, prąd p...

  • Działki 3 km od Stargardu
    1 / 2
    Działki 3 km od Stargardu

    Kiczarowo

    • 135 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KICZAROWO OS. ZIELONE WZGÓRZE Sprzedam działkę budowlaną z pięknym punktem widokowym na małe zarybione jeziorko. Do działki zostały wydane warunki zabudowy, woda, prąd przy działce...

  • Działki w bliskiej okolicy Stargardu
    Działki w bliskiej okolicy Stargardu

    Kiczarowo

    • 137 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kiczarowo to miejscowość w gminie Stargard. Mała ale urokliwa miejscowość w otoczeniu terenów leśnych i małych zarybionych jezior. Dojazd drogą asfaltową i w krótkim odcinku dr...

  • Działka...ładnie , tanio i szybko.
    1 / 6
    Działka...ładnie , tanio i szybko.

    Kiczarowo

    • 135 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ofertą sprzedaży jest działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z garażem ( wydane warunki zabudowy, woda, prąd). Kolonia Kiczarowo charakteryzuje się pięknym krajobrazem,...

  • działki w bliskiej okolicy Szczecina
    1 / 4
    działki w bliskiej okolicy Szczecina

    Szczecin

    • 125 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż mam działkę dla osób ceniących sobie ciszę i spokój a przede wszystkim widoki. Wokoło działki dużo zieleni. Okolica bardzo spokojna. Warchlino to mała miejscowość a...

  • Działka Binowo

    Binowo

    • 300 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 2500 m2 w m. Binowo pod Szczecinem. Malownicza miejscowość o nazwie Binowo położona jest wśród Wzgórz Bukowych na terenie Szczecińskiego Parku...

  • STARGARD, KOBYLANKA, Niedżwiedź, DZIAŁKA sprzedaż

    Kobylanka

    • 320 000 zł cena
    • 1 958 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    STARGARD, KOBYLANKA, Niedźwiedż, DZIAŁKA na sprzedaż. Działka o kształcie prostokąta, powierzchnia 1958m, wymiary ok. 34,5 x 52m. Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca...

  • Działki nad jeziorem Warchlino - 20 min. od p.Szczecina
    1 / 7
    Działki nad jeziorem Warchlino - 20 min. od p.Szczecina

    Warchlino

    • 135 zł cena
    • 1 080 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki nad jeziorem, powierzchnia 1091, -1080 m2 działka z fundamentem i wz - 135złm/2. Woda w odległości 36m, lub studnia głębinowa, prąd. Pozostałe działki o pow. od ponad...

  • Tylko 150 PLN/mkw.! Szczecin ul. Tatarakowa

    Szczecin

    • 631 500 zł cena
    • 4 210 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do kupienia działka w atrakcyjnej cenie (tylko 150 zł/m2).Działka o powierzchni 4210 m2, idealna pod budownictwo jednorodzinne lub jako inwestycja.Zalety lokalizacji:asfaltowa drog...

  • Działka Grzędzice sprzedam
    Działka Grzędzice sprzedam

    Grzędzice

    • 135 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GRZĘDZICE- Ofertą sprzedaży jest działka położona 5 km od Stargardu i 35 km od Szczecina. Dobra komunikacja autobusowa, kolejowa, sklepy, szkoła, boisko, przedszkole, plac zabaw....

  • Działka budowlana.Okazja!
    Działka budowlana.Okazja!

    Szczecin

    • 60 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka znajduje się na terenie wsi,która jest położona przy drodze S-6(trzydzieści minut jazdy od Kołobrzegu,a 15 minutGryfic).Blisko działki jest woda(jest nawet studnia na tere...

  • Sprzedam działkę w Morzyczynie
    1 / 3
    Sprzedam działkę w Morzyczynie

    Morzyczyn

    • 452 400 zł cena
    • 1 131 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1131 m2, położona w samym centrum Morzyczyna, przy ul. Słonecznej 2a, gm. Kobylanka. Dojazd do działki odbywa się drogą konieczną prz...

  • Działka tylko 70zł/mkw.!!/Rurzyca
    1 / 2
    Działka tylko 70zł/mkw.!!/Rurzyca

    Rurzyca

    • 110 000 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 1550 mkw. Lokalizacja idealna dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Otoczona zielenią i spokojem, jest idealnym miejscem dla osób posz...

  • Cisewo gm Kobylanka
    Cisewo gm Kobylanka

    Cisewo

    • 593 000 zł cena
    • 3 230 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z pozwoleniem na budowę domu parterowego wolnostojącego o powierzchni 100m2 i projektem, zlokalizowana przy bocznej drodze wkrótce modernizowanej. Skrzynka energetyczna prz...

  • Działka budowlana Grzędzice gm. Stargard, Jeziorna
    1 / 9
    Działka budowlana Grzędzice gm. Stargard, Jeziorna

    Grzędzice

    • 950 000 zł cena
    • 3 905 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA 3905 m² w Starych Grzędzicach! ul. Jeziorna 1 , naprzeciwko stawu. Działki budowlane z WZ wydanymi z 2014 roku - Wjazd z 2 ulic - Możliwość podziału! N...

  • Działka na sprzedaż w pięknej okolicy
    1 / 4
    Działka na sprzedaż w pięknej okolicy

    Rurzyca

    • 110 000 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 1001 mkw. Lokalizacja idealna dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Otoczona zielenią i spokojem, jest idealnym miejscem dla osób posz...

  • Działka budowlana Kobylanka
    1 / 13
    Działka budowlana Kobylanka

    Kobylanka

    • 1 550 000 zł cena
    • 4 713 m2 powierzchnia
    • 329 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z Potencjałem - Twój Kawałek Spokoju Blisko Szczecina Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolno-budowlanej w malowniczej miejscowości Kobylanka, poło...

  • Działka Żarowo okolice Stargardu
    Działka Żarowo okolice Stargardu

    Żarowo

    • 120 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam ładnie położoną działkę budowlaną, prąd, woda w drodze gminnej, wydane warunki zabudowy. Dojazd drogą asfaltową w małym odcinku drogą utwardzoną gminną. Do Stargardu zaled...

  • Działka
    Działka

    Grzędzice

    • 125 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GRZĘDZICE- Ofertą sprzedaży jest pięknie usytuowana działka pod zabudowę mieszkaniową o pow. 1000 m2, położona 5 km od Stargardu i 30 km od Szczecina. Dobra komunikacja autobusowa,...

  • 1 / 3
    Działka Szczecin, ul. Azaliowa

    Szczecin » ul. Azaliowa

    • 480 000 zł cena
    • 1 687 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OGŁOSZENIEPREZYDENTA MIASTA SZCZECINz dnia 15 kwietnia 2026 r.o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości położonej w Szczecinie w rejonie ulicy Azaliowej, działka...

  • Działka Szczecin, ul. Krakowska

    Szczecin » ul. Krakowska

    • 500 000 zł cena
    • 797 m2 powierzchnia
    • 628 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OgłoszeniePrezydenta Miasta Szczecinz dnia 24 kwietnia 2026 r.o trzecim przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości położonej w Szczecinie w rejonie ul. Krakowskiej,...