• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lubajny
  • Wilenko
  • Knopin
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Żukczyn

(3)
  • Dom Żukczyn ul.

    Żukczyn

    • 1 649 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 12 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ! OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE !ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- przestronna działka zapewniająca komfort i prywatność (1006 m2)- nowoczesny dwufunkcyjny piec Vaillant,- przestronny g...

  • Dom Żukczyn ul. Gdańska

    Żukczyn » ul. Gdańska

    • 1 390 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 9 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Kupujący zwolniony z podatku PCC - oszczędność 2% wartości nieruchomości!Na sprzedaż nowoczesny dom w Żukczynie - idealny wybór dla rodziny!OPIS NIERUCHOMOŚCI: Nowoczesny, parterow...

  • Dom Żukczyn ul. Leszczynowa

    Żukczyn » ul. Leszczynowa

    • 999 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 346 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż nowoczesny dom-bliźniak dewelopera Tym-Bud, z 2021r. o powierzchni użytkowej 136m2, z tarasem, ogrodem i kominkiem. Dom jest funkcjonalny, wykończony w klasycznym stylu...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Osiedle Domy 8 km od Trójmiasta

    Jagatowo

    • 678 500 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Firma Inwest Pomorze - deweloper zaprasza Państwa do zapoznania się z naszą nową inwestycją Aleja Brzozowa. 20 domów w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu w Jagatowie / K...

  • Dom Łęgowo ul. Rzeczna

    Łęgowo » ul. Rzeczna

    • 849 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 245 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    LOKALIZACJA:Dom położony w miejscowości Łęgowo, znajdującej się w odległości ok. 4 km od Pruszcza Gdańskiego i ok. 15 km od centrum Gdańska. To lokalizacja doskonała dla ludzi ceni...

  • Dom Różyny ul. Gdańska

    Różyny » ul. Gdańska

    • 2 999 000 zł cena
    • 652 m2 powierzchnia
    • 4 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO U NASSuper lokalizacja | Restauracja | Pensjonat | Możliwość rozbudowyObiekt działający  z bazą stałych klientówBUDYNEK:Pensjonat  14 pokoi  z restauracją o powierzchni 652,1...

  • Dom Trąbki Małe ul. Kwiatowa

    Trąbki Małe » ul. Kwiatowa

    • 950 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM: na sprzedaż 3-kondygnacyjny (piwnica, parter, piętro), jasny, rozkładowy, funkcjonalny, 6-pokojowy dom wolnostojący w Trąbkach Małych (powiat gdański, gmina Trąbki Wielkie). P...

  • Dom Cieplewo ul. Długa

    Cieplewo » ul. Długa

    • 1 299 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 7 138 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom  na sprzedaż - Cieplewo, woj. pomorskieNa sprzedaż wyjątkowy dom  o powierzchni użytkowej 182 m², położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miejscowości Cieplewo (woj...

  • Dom Różyny ul.

    Różyny

    • 1 999 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 7 404 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeżeli szukasz komfortowego domu, wykończonego w indywidualnym stylu przy użyciu najlepszych materiałów, w spokojnej okolicy ze świetnym dojazdem do Pruszcza Gdańskiego oraz Trójmi...

  • Dom Różyny ul. Azaliowa

    Różyny » ul. Azaliowa

    • 1 550 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 10 545 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący wykończony w wysokim standardzie, 6 pokojowy o pow. użytkowej 146m2, działka 713m2, DOM NIE BYŁ WCZEŚNIEJ ZAMIESZKIWANYDO NABYCIA dodatkowo działka sąsiednia 715m2...

  • Dom Różyny rynek pierwotny ul. Rubinowa

    Różyny » ul. Rubinowa

    • 865 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 014 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    CENA PROMOCYJNADOM PARTEROWY WOLNOSTOJĄCY, OGRODEM, pompa ciepłaGOTOWY DO UŻYTKOWANIA LOKALIZACJANieruchomość położona jest w Różynach gmina Pszczółki blisko Pruszcza Gdańskiego. J...

  • Dwa domy w cenie jednego dla rodziny i pod wynajem
    1 / 16
    Dwa domy w cenie jednego dla rodziny i pod wynajem

    Łęgowo

    • 630 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 3 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom NIeruchomości przedstawia na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym i mieszkaniowym, położona w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Łęgowa, w gminie...

  • Dom Jagatowo ul.

    Jagatowo

    • 1 650 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Rzadko spotykana nieruchomość łącząca wygodny dom mieszkalny z dużym, pięknym ogrodem częścią warsztatową ( lub magazynową) z wydzielonym biurem lub mieszkaniem dla pracowników.LOK...

  • Dom Różyny rynek pierwotny ul. Purpurowa

    Różyny » ul. Purpurowa

    • 950 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 10 920 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM PARTEROWY WOLNOSTOJĄCY Z OGRODEM i 2 MIEJSCAMI PARKINGOWYMI, STAN DEWELOPERSKI ZAMKNIĘTYTERMIN ODBIORÓW - do 31 GRUDNIA 2026r.LOKALIZACJANieruchomość położona jest w Różynach g...

  • Dom Różyny rynek pierwotny ul. Purpurowa

    Różyny » ul. Purpurowa

    • 950 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 10 920 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM PARTEROWY WOLNOSTOJĄCY Z OGRODEM i 2 MIEJSCAMI PARKINGOWYMI, STAN DEWELOPERSKI ZAMKNIĘTYTERMIN ODBIORÓW - do 31 GRUDNIA 2026r.LOKALIZACJANieruchomość położona jest na nowoczesn...

  • Dom Różyny ul. Klonowa

    Różyny » ul. Klonowa

    • 1 190 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 8 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM:PARTER: powierzchnia 74 m/2- Salon połączony z aneksem kuchennym o powierzchni ponad 32 m/2 z bezpośrednim wyjściem na taras i ogród od strony południowej- Korytarz ok 20 m/2-...

  • Dom Różyny ul. Rubinowa

    Różyny » ul. Rubinowa

    • 885 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 292 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM PARTEROWY WOLNOSTOJĄCY z wysokim poddaszem, z pompą ciepła oraz kominkiem, OGRODEM z możliwością parkowania nawet 4 aut. PO ODBIORACHLOKALIZACJANieruchomość położona jest w Róż...