• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Żukczyn

(1)
  • 1 / 2
    Działka z potencjalem budowlanym

    Żukczyn

    • 430 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3800 m2 położona w Żukczynie, gmina Pruszcz Gdański.Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej (oświetlonej, wykonanej z kostki br...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Wynajmę działkę plac 5000 m2 (bądź mniejsza) blisko obwodnicy Gda...

    Straszyn

    • 7 500 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • handlowo usługowa

    Wynajmę działkę plac 5000 m2 (bądź mniejsza) blisko Gdańska obwodnicy 1.5zł za metr kwadratowy Wynajmę działkę usługową/mieszkaniową 5000m2 Możliwe mniejsze powierzchnie (ró...

  • Działka 2 ha Gdańsk/Straszyn Obwodnica obiekt 3300 mkw
    1 / 6
    Działka 2 ha Gdańsk/Straszyn Obwodnica obiekt 3300 mkw

    Straszyn

    • 17 900 000 zł cena
    • 20 155 m2 powierzchnia
    • 889 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka gruntu zlokalizowana jest w Straszynie k. Gdańska, gm. Pruszcz Gdański w sąsiedztwie Obwodnicy Trójmiasta S6 oraz drogi wojewódzkiej 222 - ul. Starogardzkiej o wysokim natę...

  • Działka Rokitnica ul.

    Rokitnica

    • 649 000 zł cena
    • 12 985 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    LOKALIZACJA:Działka położona we wsi Rokitnica w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, w gminie Pruszcz Gdański. Wieś stanowi północno-wschodnie przedmieście Pruszcza Gdański...

  • Działka budowlana na osiedlu domków jednorodzinnych Juszkowo.

    Juszkowo

    • 280 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio od właściciela! Sprzedam działkę budowlaną o pow. 700 m² w Juszkowie na osiedlu domków jednorodzinnych przy ul. Łąkowej. Nieruchomość zlokalizowana jest jako czwarta...

  • Działka inwestycyjna
    1 / 4
    Działka inwestycyjna

    Straszyn

    • 25 300 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • inwestycyjna

    BIG Property
    Biuro nieruchomości

  • Działka Straszyn ul. Poprzeczna

    Straszyn » ul. Poprzeczna

    • 1 400 000 zł cena
    • 2 035 m2 powierzchnia
    • 688 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka dla dewelopera!LOKALIZACJA:Nieruchomości zlokalizowane w Straszynie, który prężnie rozwija się od wczesnych lat dwutysięcznych. Większość tutejszej zabudowy powstała w XXI...

  • Działka Roszkowo ul. Wierzbowa

    Roszkowo » ul. Wierzbowa

    • 650 000 zł cena
    • 40 500 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do zakupu ziemi rolnej w miejscowości Roszkowo przy ul. Wierzbowej, blisko granicy z miastem Pruszcz Gdański. Prezentowany teren ma nieco ponad 4 hektary powierzchni o wy...

  • Działka Kolnik ul. Tczewska

    Kolnik » ul. Tczewska

    • 969 000 zł cena
    • 10 332 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA IDEALNA POD INWESTYCJĘ! TUŻ PRZY DRODZE KRAJOWEJ NR.91! DZIAŁKA Z PROJEKTEM BUDOWY 3 HAL O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 3000 M2 ! LOKALIZACJA:Działka zlokalizowana w miejscowości Ko...

  • Działka Kolnik ul. Tczewska

    Kolnik » ul. Tczewska

    • 969 000 zł cena
    • 10 332 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA IDEALNA POD INWESTYCJĘ! TUŻ PRZY DRODZE KRAJOWEJ NR.91! LOKALIZACJA:Działka zlokalizowana w miejscowości Kolnik, na granicy z Pszczółkami, w odległości ok 20 km od centrum...

  • Działka inwestycyjna Gdańsk/Straszyn 3 ha przy Obwodnicy
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Gdańsk/Straszyn 3 ha przy Obwodnicy

    Straszyn

    • 13 700 000 zł cena
    • 29 384 m2 powierzchnia
    • 467 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka gruntu zlokalizowana jest w Straszynie k. Gdańska, gm. Pruszcz Gdański w bezpośrednim sąsiedztwie Obwodnicy Trójmiasta S6 oraz ul. Starogardzkiej-drogi wojewódzkiej 222 o w...

  • Działka 2 ha Gdańsk/Straszyn Obwodnica obiekt 3300 mkw hale
    Działka 2 ha Gdańsk/Straszyn Obwodnica obiekt 3300 mkw hale

    Straszyn

    • 17 900 000 zł cena
    • 20 155 m2 powierzchnia
    • 889 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

• Działka Gdańsk/Straszyn 3 ha Obwodnica inwestycyjna
    Działka Gdańsk/Straszyn 3 ha Obwodnica inwestycyjna

    Straszyn

    • 13 700 000 zł cena
    • 29 384 m2 powierzchnia
    • 467 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Działka Juszkowo ul. Lawendowa

    Juszkowo » ul. Lawendowa

    • 570 000 zł cena
    • 1 019 m2 powierzchnia
    • 560 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mieszkańcy otrzymali z urzędów informacje, że niedługo ulica Makowa i Lawendowa będą stanowiły jedność a droga zostanie przedłużona aż do cmentarza. LOKALIZACJA:Działka zlokalizowa...

  • Działka Straszyn

    Straszyn

    • 21 450 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Najemca nie płaci prowizji. Zachęcamy do wynajęcia naszego placu utwardzonego o powierzchni 3800 m2, - znajduje się na ogrodzonej działce z osobnym wjazdem . - istnieje mo...

  • Działka Straszyn

    Straszyn

    • 13 700 000 zł cena
    • 24 589 m2 powierzchnia
    • 558 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Kupujący nie płaci prowizji. Powierzchnia: 24 589 m + opcjonalnie 4 795 mLokalizacja: Straszyn, gm. Pruszcz Gdański Opis nieruchomości - Na sprzedaż atrakcyjna działka in...

  • Działka Roszkowo ul. Wierzbowa

    Roszkowo » ul. Wierzbowa

    • 5 000 zł cena
    • 40 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do dzierżawy ziemi rolnej w miejscowości Roszkowo przy ul. Wierzbowej, niedaleko granicy z miastem Pruszcz Gdański.  Jest też opcja zakupu ziemi lub dzierżawy mniejszej p...

  • DZIAŁKA ZE STAWEM–OAZA CISZY I NATURY-ŻUŁAWKA

    Żuławka

    • 1 999 000 zł cena
    • 17 752 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA ZE STAWEM 1,7 HA – OAZA CISZY I NATURY | ŻUŁAWKA, GMINA PRUSZCZ GDAŃSKI Na sprzedaż wyjątkowa działka ze stawem o powierzchni 17 752 m², położona w malowniczej miejscowości...

  • Działka Straszyn ul. Zachodnia

    Straszyn » ul. Zachodnia

    • 379 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 281 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1350 m² , zlokalizowana w Straszynie przy ul. Zachodniej. Działka znajduje się w sąsiedztwie domków jednorodzinnych, lasów, pól uprawnyc...

  • Działka Juszkowo ul. Zielone Wzgórze

    Juszkowo » ul. Zielone Wzgórze

    • 489 000 zł cena
    • 921 m2 powierzchnia
    • 531 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej i spokojnej części Juszkowa przy ul. Zielone Wzgórze. To idealne miejsce dla osób szukających harmonii, zieleni oraz...

  • Działka Żuławka ul. Spacerowa

    Żuławka » ul. Spacerowa

    • 280 000 zł cena
    • 1 424 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działki pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 1424m2.powiat: gdański, gmina: Pruszcz Gdański, obręb: ŻuławkiDziałka  jest objęte Miejscowym planem zagospodarowania  1. Ustala się...

  • Działka Bielkówko ul. Wyżynna

    Bielkówko » ul. Wyżynna

    • 289 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 289 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszamy do zakupu atrakcyjnych działek budowlanych zlokalizowanych w Bielkówku przy ul. Wyżynna. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój, bliskość natury i jednocześn...

  • Działka Straszyn ul. Starogardzka

    Straszyn » ul. Starogardzka

    • 8 900 000 zł cena
    • 4 447 m2 powierzchnia
    • 2 002 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka inwestycyjna pod zabudowę usługowo-mieszkaniową w dynamicznie rozwijającej się części Straszyna - idealna propozycja dla dewelopera lub inwestora poszukującego g...

  • Działka w otoczeniu przyrody-spokój,relaks,natura

    Żuławka

    • 199 000 zł cena
    • 1 041 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz nietuzinkowej działki-oazy spokoju i relaksu, a może jesteś miłośnikiem łowiectwa lub jeździectwa-ta nieruchomość czeka właśnie na CIEBIE!Przedstawiamy ofertę sprze...

  • Działka Jagatowo ul. Wichrowe Wzgórze

    Jagatowo » ul. Wichrowe Wzgórze

    • 360 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 120/27 - Jagatowo, media przy działce, MPZPNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 120/27 położona w miejscowości Jagatowo, w gminie Pruszcz Gdański, z wygodn...

  • 1 / 4
    Działka Jagatowo ul. Kolonia

    Jagatowo » ul. Kolonia

    • 420 000 zł cena
    • 1 040 m2 powierzchnia
    • 404 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ USTAWNA, PIĘKNA DZIAŁKA Z DELIKATNYM NACHYLENIEM 20 MINUT OD GDAŃSKA!Wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1040m2 położona w urokliwej miejscowości Jagatowo, gmina...

  • Działka Kolnik ul. Dwie Topole

    Kolnik » ul. Topole

    • 700 000 zł cena
    • 3 548 m2 powierzchnia
    • 198 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA Z MPZP Mieszkaniowo - UsługowaLOKALIZACJADziałka nr 223/72 położona w miejscowości KOLNIK blisko Pruszcza Gdańskiego oraz Różyn i Skowarcza i Pszczółek przy drodze KRAJOWEJ...

  • Działka w otoczeniu przyrody-spokój,relaks,natura

    Żuławka

    • 199 000 zł cena
    • 1 041 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 2
    Atrakcyjne działki budowlane w zaciszu-słoneczne

    Lisewiec

    • 380 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży działek budowlanych, którą kierujemy do miłośników spokoju oraz wszechogarniającej natury, osób które cenią niczym niezakłóconą ciszę, jednocześn...

  • Działki budowlane Rokitnica | 915–944 m² |
    1 / 10
    Działki budowlane Rokitnica | 915–944 m² |

    Rokitnica

    • 300 000 zł cena
    • 944 m2 powierzchnia
    • 318 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz miejsca pod budowę domu w spokojnej, rozwijającej się okolicy, a jednocześnie zależy Ci na szybkim dojeździe do miasta - ta oferta jest dla Ciebie. Freedom Nieruchom...

  • 1 / 3
    Działka Bielkówko ul. Gajowa

    Bielkówko » ul. Gajowa

    • 429 000 zł cena
    • 1 501 m2 powierzchnia
    • 286 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DOSTĘPNA  W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż działka położona w Bielkówku.ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- media w granicach działki,- spokojna, cicha okolica, - 25 minut od Gdańska.CHARAKTERY...