• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kostomłoty
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Twardogórą

(31)
  • Dom szeregowiec
    1 / 17
    Dom szeregowiec

    Międzybórz

    • 199 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 2 427 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wioska

    • 559 000 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 2 701 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    United Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wioska

    • 1 800 000 zł cena
    • 324 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Syców

    • 1 100 000 zł cena
    • 289 m2 powierzchnia
    • 3 807 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 20
    Dom szeregowiec

    Syców

    • 570 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Sokołowice

    • 1 990 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 11 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Wioska

    • 690 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 5 520 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Wioska

    • 1 550 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 4 844 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam-zamienię dom (Dolina Baryczy) rejony Milicza.
    1 / 9
    Sprzedam-zamienię dom (Dolina Baryczy) rejony Milicza.

    Młodzianów

    • 500 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam -zamienię (na mieszkanie we Wrocławiu lub inną nieruchomość w pobliżu Wrocławia) duży dom Dolina Baryczy okolice Milicza - Dolnyśląsk. Do sprzedania dom o powierzchni 5...

  • Dom Oleśnica

    Oleśnica

    • 1 400 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Luksusowy parterowy dom wolnostojący z garażem w wysokim standardzie wykonania i wyposażenia, działka o pow 1130m2 ogrodzona elementami kutymi z cegłą klinkierową w otoczeniu zabud...

  • 1 / 4
    Dom Oleśnica rynek pierwotny

    Oleśnica

    • 549 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 5 436 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    W sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, z rozprowadzoną instalacją elektryczną + gniazda + rozdzielnia, instalacją alarmową i internetową. Domy te mają po...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Piękny dom gotowy do zamieszkania/garaż/pompa ciepła/ogród w Biel...

    Bielawa

    • 795 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam gotowy do zamieszkania od zaraz dom z garażem (połowa bliźniaka), o powierzchni ok 120 m2 znajdujący się na dużej działce (450m2). Dom zamieszkały od lipca 2019 r. Dom...

  • Dom gm.Długołęka

    Długołęka

    • 1 700 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 7 235 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Całkowicie wykończony 2010 rok w bardzo dobrym stanie, zamieszkały, wolnostojący pow 235m2 na działce 1820m2 z garażem na 2 auta. Usytuowany w pobliżu trasy Wrocław - Warszawa w s...

  • Dom Długołęka

    Długołęka

    • 699 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 825 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    GOTOWY PO OBIORACH - Parterowy - w atrakcyjnej części Długołęki z dogodnym dojazdem we wszystkie strony. Do sprzedaży ładny dom parterowy o pow mieszkalnej 81 m2 do tej powierzchni...

  • Dom na sprzedaż 160,13 m², oferta nr 497792 nowość
    Dom na sprzedaż 160,13 m², oferta nr 497792 nowość

    Mnichowice

    • 990 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 6 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Opis oferty Gotowy dom wolnostojący o powierzchni 160 m2 Mnichowice-  jest to wieś położona w gminie Żórawina , która charakteryzuje się kameralna zabudową domów jednorodzinnych ot...

  • Dom Długołęka

    Długołęka

    • 760 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 8 261 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    W Długołęce parterowy dom wolnostojący pow użytkowej 60 m2 łącznej pow 92 m2 wykonany z ceramiki kryty dachówką ceramiczną dla rodziny 2 lub 3 osobowej. Na miejscu sklepy, poczta...

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Chrząstawa Mała

    • 1 250 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 10 870 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Świat Nieruchomości Plac Solny
    Biuro nieruchomości

  • 6p 230m ok. Poziomkowej GARAŻ/OGRÓD/2008 (Chrząstawa Mała)
    1 / 16
    6p 230m ok. Poziomkowej GARAŻ/OGRÓD/2008 (Chrząstawa Mała)

    Chrząstawa Mała

    • 1 500 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 6 522 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWA CENA!!! Cichy dom wolnostojący położony w gminie Czernica, w Chrząstawie Małej - okolice ul. Poziomkowej. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: Salon 30.70 Jadalnia 8.70 Ku...

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Boników

    • 625 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 128 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Długołęka

    • 1 499 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 8 870 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PREMIUM NIERUCHOMŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Dziadkowo

    • 2 850 000 zł cena
    • 263 m2 powierzchnia
    • 10 837 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Olszyna

    • 620 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 4 053 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Czarnylas

    • 275 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom dom na sprzedaż - blisko do jeziora!
    1 / 12
    Dom dom na sprzedaż - blisko do jeziora!

    Kobyla Góra

    • 790 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Rojów

    • 1 190 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 7 392 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Bralin

    • 299 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 3 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom w spokojnej okolicy - Brzezie, gm. Babiak
    1 / 11
    Dom w spokojnej okolicy - Brzezie, gm. Babiak

    Brzezie

    • 740 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się ofertą domu mieszkalnego wraz z dużą działką położonego w gminie Babiak. Nieruchomość składa się z budynku mieszkalnego o powierzchni użytkowej 130 m2 w...

  • Dom Ślizów ul. Sycowska

    Ślizów » ul. Sycowska

    • 1 590 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 8 689 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: Przestronny, nowoczesny dom wolnostojący z ogrodem 3000 m w Ślizowie, tylko 5 minut od Sycowa! Zachwycający dom w spokojnej okolicy, idealny dla rodziny oraz osób po...

  • Nieruchomość - Granowiec

    Granowiec

    • 564 952 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 2 511 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    „Syndyk Masy Upadłości dłużnika Przemysława Wojciechowskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza przetarg na składnik majątku w postaci prawa własności...

  • Dom na kwatery pracownicze Mostki
    1 / 16
    Dom na kwatery pracownicze Mostki

    Mostki

    • 3 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia wolnostojący dom w miejscowości Mostki (gm. Sompolno), idealny jako miejsce na kwatery pracownicze, dom dla ekipy wykonawczej lub zakwaterowanie dla pracowników firm z...

  • Dom Długołęka
    Dom Długołęka

    Długołęka

    • 1 190 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 6 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom zupełnie jak wolnostojący Piękny dom rozłączony 2 garażami w zabudowie bliźniaczej co daje komfort domu wolnostojącego wybudowany wg. własnego projektu z bardzo dobrym dojazdem...

  • Dom Dziadowa Kłoda ul. Cicha

    Dziadowa Kłoda » ul. Cicha

    • 1 599 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 13 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dziadowa Kłoda Oferujemy dużą działkę z domem na której można wybudować drugi dom lub podzielić na dwie niezależne działki. Jeśli planujesz zakup nowego domu, ranczo lu...

  • Sprzedam budynek-dom
    1 / 14
    Sprzedam budynek-dom

    Pągów

    • 1 950 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 5 132 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam budynek o powierzchni 380 m do generalnego remontu wymienione częściowo okna i wymienione cały dach pokryty nowa blachą, przeznaczenie budynku mieszkalny bądź usługowy, ce...

  • Nieruchomość - Granowiec

    Granowiec

    • 465 255 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 2 068 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Nieruchomość - Granowiec
    1 / 12
    Nieruchomość - Granowiec

    Granowiec

    • 465 255 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 2 068 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Brzezia Łąka gm. Długołęka
    1 / 11
    Dom Brzezia Łąka gm. Długołęka

    Brzezia Łąka

    • 1 389 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 260 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opiekun Oferty: Barbara Bober Tel: [tel] Nowoczesny dom wolnostojący Brzezia Łąka Piękny dom wolnostojący powierzchni użytkowej 150 m2 (w tym garaż). Powierzchnia działki ok. 1500...

  • Dom Brzezina ul. Markowa

    Brzezina » ul. Markowa

    • 960 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 5 749 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż nowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 167m2 z garażem (powierzchna po podłodze: 184,66 m2) Budynek wg nowoczesnego i autorskiego pro...

  • Dom Mąkoszyce ul. Mąkoszyce

    Mąkoszyce

    • 1 259 900 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 6 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeśli chcesz usłyszeć rano szum drzew i śpiew ptaków a w lecie kąpać się w oddalonym o 4km Zalewie w Kobylej Górze, spacerować po lesie dostępnym zaraz za płotem Twojego domu ta of...

  • Dom Brzezie

    Brzezie

    • 1 260 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 21 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój kawałek nieba na ziemi Napisać, że jest to urokliwy dom z własną linią brzegową jeziora to jak nic nie napisać. Nieruchomość ta jest wręcz wtopiona w okoliczn...

  • Konkurs ofert - udział 1/2 w prawie własności

    Chrząstawa Wielka » ul. Wrocławska

    • 195 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 1 055 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt VIII GUp 393/21 of) ogłasza sprzedaż z wolnej ręki (w drodze...

  • Dom Brzezina gm. Miękinia, Markowa
    Dom Brzezina gm. Miękinia, Markowa

    Brzezina

    • 945 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 5 659 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 167m2 z garażem (powierzchna po podłodze: 184,66 m2) Budynek wg nowoczesnego i autorskiego projekt...