• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Świdnicą

(133)
  • Dom Żarów

    Żarów

    • 1 998 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 8 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Przepiękny pasywny dom jednorodzinny w ponadczasowej bryle, z dwustanowiskowym garażem i automatycznymi bramami wjazdowymi. Miejsce do odpoczynku. Oaza Powierzchnia domu: 230...

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Wierzbna

    • 799 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 147 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Dom Świebodzice ul. Ciernie

    Świebodzice » ul. Ciernie

    • 890 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 2 120 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    [i] Prezentujemy Państwu bardzo duży dom o powierzchni całkowitej wynoszącej 900m2 w tym 420m2 powierzchni użytkowej. [/i] Dom wybudowany na przełomie XIX/XX wieku, bardzo grube...

  • 4pok 120m OGRÓD / 2STRYCHY / PIWNICA / GARAŻ (Nowy Julianów)
    1 / 16
    4pok 120m OGRÓD / 2STRYCHY / PIWNICA / GARAŻ (Nowy Julianów)

    Walim

    • 999 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 8 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam wyjątkową ofertę domu który znajduje się na Nowym Julianowie. Powierzchnia działki: 5030m2 Powierzchnia użytkowa domu: 120m2 Powierzchnia całkowita: 485,75m2 Na part...

  • Dom Wałbrzych

    Wałbrzych

    • 1 700 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 11 487 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    LOKALIZACJA - Kamionka , dom pasywny ; 3 pokoje + salon, 149 m2 w otoczeniu Dzikowca, Stożka Wielkiego, Bukowca, Andrzejówki oraz startowiska paralotni, 5min do Wałbrzycha |...

  • Dom Świebodzice Spokojna okolica

    Świebodzice

    • 590 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący w otulinie Książańskiego Parku Krajobrazowego w Świebodzicach Dom z lat osiemdziesiątych, przygotowany do kapitalnego remontu. Na powierzchnię domu skł...

  • Dom na sprzedaż

    Strzegom

    • 690 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży dom wolnostojący na osiedlu domków jednorodzinnych w Strzegomiu. Nieruchomość ma dwie kondygnacje, na parterze budynku znajdują się: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka...

  • 1 / 3
    Dom Jaworzyna Śląska ul. Cicha okolica

    Jaworzyna Śląska » ul. Cicha

    • 500 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 5 155 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Nowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w Jaworzynie Śląskiej . Dom o powierzchni użytkowej 97 m2. Dom został podzielony na strefę dzienną zlokalizowaną na parterze:...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajmę Domek blisko Gór Sowich

    Pieszyce

    • 250 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    wynajmę Domek 3km do Gór Sowich cena 250zł za dobę za 4 osoby ,minimum 2/3 doby . na dole salon z aneksem kuchennym .wyjście na ogród na piętrze sypialnia...

  • sprzedaż domu
    sprzedaż domu

    Wałbrzych

    • 800 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Witam, mam do sprzedania dom szeregowy w dzielnicy Wałbrzycha - Szczawienko, w pobliżu Strefy Ekonomicznej oraz przepięknego Zamku Książ. Bezpośredni dostęp do ulicy Wrocławskiej-j...

  • sprzedaż domu w szeregu
    sprzedaż domu w szeregu

    Wałbrzych

    • 800 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    do sprzedania dom w zabudowie szeregowej w Wałbrzychu w super lokalizacji. Składający się z 4 pokoi i kuchni o łącznej powierzchni 70 m2 jest podpiwniczony z ogrzewaniem gazowym

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Zagórze Śląskie

    • 3 600 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 16 514 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • dom do sprzedania

    Pieszyce

    • 500 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ładny domek fajnie wyglądający blisko lasy

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Połowa domu z działką Stoszowice koło Ząbkowic Śl
    Połowa domu z działką Stoszowice koło Ząbkowic Śl

    Stoszowice

    • 150 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Połowa domu ze strychem, z działką uprawową pod zabudowę + ogrodowa,całość 0,45ha ,blisko Ząbkowic Śl. ,Stoszowice nr.6, kierunek Srebrna Góra, zabudowania gosp., do remontu, ci...

  • Dom wolnostojący 109 m2 Zachowice gm. Kąty Wrocławskie

    Zachowice

    • 820 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 7 523 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w malowniczej miejscowości Zachowice. To propozycja dla osób, które pragną oderwać się od...

  • Dom Przerzeczyn-Zdrój ul. Spacerowa

    Przerzeczyn-Zdrój » ul. Spacerowa

    • 850 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 6 440 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i] Mamy Zaszczyt Zaprezentować uroczy dom znajdujący się w miejscowości Przerzeczyn-Zdrój przy ulicy Spacerowej. [/i] Dom Wybudowany w 2007r, składa się z parteru oraz poddasza...

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Piotrowice

    • 139 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 927 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN SZPROTAWA
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Kępy

    • 4 500 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    House Invest Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 2
    Dom wolnostojący

    Kępy

    • 390 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 2 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    House Invest Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • DOM Z OGRODEM W GMINIE WĄDROŻE WIELKIE
    1 / 20
    DOM Z OGRODEM W GMINIE WĄDROŻE WIELKIE

    Wądroże Małe

    • 425 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    "Nieruchomości" Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Dworki

    • 680 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 869 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Jemna

    • 977 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 257 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Sady Dolne

    • 474 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 3 269 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • dom polowa 150m2 z budynkami i działką 47ar
    dom polowa 150m2 z budynkami i działką 47ar

    Stoszowice

    • 153 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 020 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Połowa domu 150m2, z działką 47 arów i zabudowaniami gosp.,,strych,ogród, Stoszowice k.Ząbkowic Śl.,drogi asfaltowe,,miłe spokojne sąsiedztwo, okazja 153000zł. nr.ksiąg wieczystyc...

  • 1 / 4
    Dom Jabłów rynek pierwotny ul.

    Jabłów

    • 476 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 011 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dlaczego to czytasz? Czyż nie dlatego, że masz marzenia? Czy to nie jest dobry moment, aby zacząć myśleć o sobie i je realizować? Masz jedno życie! Omega Estate oferuje do zakupu d...

  • Dom Paszowice rynek pierwotny ul.

    Paszowice

    • 799 999 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 5 926 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Ryzyko przed codziennym uczestnictwem w życiu sąsiada to częsty problem z domami w zabudowie bliźniaczej. Warto zatem zwrócić uwagę na technologię budowy domu, który nas interesuje...

  • Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej 116m
    1 / 16
    Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej 116m

    Nowa Wieś Kącka

    • 754 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI UWAGA: kupujący NIE PŁACI prowizji! Inwestycję tworzą cztery nowoczesne i ekologiczne budynki willowe kryte dachówką ceramiczną. Charakteru...

  • Słoneczny Sadków - pół bliźniaka z ogródkiem i garażem bez prowiz...

    Sadków

    • 899 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 8 402 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferta i dla Młodych rodzin i nie tylko – tu każdy znajdzie swoje miejsce do życia Termin zakończenia budowy: IV kwartał 2025 Zakup bez prowizji i podatku PCC – oferta bezpośre...

  • Dom Stare Bogaczowice

    Stare Bogaczowice

    • 990 000 zł cena
    • 363 m2 powierzchnia
    • 2 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości. Obiekt z ogromnym potencjałem. Może też pełnić funkcję agroturystyki Nieruchomość składa...

  • Dom Nowa Ruda, Graniczna
    1 / 15
    Dom Nowa Ruda, Graniczna

    Nowa Wieś Kłodzka

    • 699 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 4 425 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ofertą sprzedaży jest dom o pow. 158 m2 na działce o pow. 708 m2 , położony na obrzeżach miasta Nowa Ruda w woj. dolnośląskim. Idealnie usytuowany na nasłonecznionym wzniesieniu w...

  • Dom Jabłów gm. Stare Bogaczowice,
    1 / 6
    Dom Jabłów gm. Stare Bogaczowice,

    Jabłów

    • 520 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ STAN SUROWY ZAMKNIĘTY JABŁÓW/BOGUSZÓW GORCE Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu w stanie surowym zamkniętym w zabudowie bliźniacz...

  • Krzeszów - dom 186 m2 znakomita lokalizacja
    1 / 16
    Krzeszów - dom 186 m2 znakomita lokalizacja

    Krzeszów

    • 499 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 2 683 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni 186 m2 z połowy XIX wieku znajdujący się na dużej działce o powierzchni 2486...

  • Dom Kobierzyce Kobierzyce
    1 / 8
    Dom Kobierzyce Kobierzyce

    Kobierzyce

    • 1 069 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 8 038 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od inwestora - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Polecamy na sprzedaż now...

  • 2 mieszkania+budynki gosp.+działka na sprzedaż
    1 / 5
    2 mieszkania+budynki gosp.+działka na sprzedaż

    Jarosław

    • 380 000 zł cena
    • 259 m2 powierzchnia
    • 1 468 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Okazja inwestycyjna ! Na sprzedaż dwa osobne mieszkania, działka budowlana oraz zabudowania gospodarcze znajdujące się w miejscowości Jarosław, gmina Udanin, woj. dolnośląskie. Mi...

  • Dom Jordanów Śląski ul.

    Jordanów Śląski

    • 1 199 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 736 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy marzyłeś żeby zamieszkać we własnym nowym domu z dużym ogrodem, widokiem na las i na Ślężę? Na spokojnym, bezpiecznym osiedlu domków jednorodzinnych dodatkowo 500 metrów od zal...

  • Dom Kobierzyce Krzyżowice
    1 / 11
    Dom Kobierzyce Krzyżowice

    Kobierzyce

    • 865 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 8 239 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego DOMY JEDNORODZINNE W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ, POŁOŻONE NA PD-Z...

  • Dom Nowa Ruda
    1 / 15
    Dom Nowa Ruda

    Nowa Wieś Kłodzka

    • 800 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 4 302 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dom na sprzedaż w Nowej Rudzie Powierzchnia działki: 0,3381 ha Powierzchnia domu: 186 m (3 kondygnacje) Budynek gospodarczy: 187 m Wydzielona działka: około 12 arów, wy...

  • Na sprzedaż dom wolnostojący w Brodziszów
    1 / 15
    Na sprzedaż dom wolnostojący w Brodziszów

    Brodziszów

    • 775 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 2 768 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu tę wyjątkową nieruchomość w miejscowości Brodziszów. To przestronny dom o powierzchni 280 metrów kwadratowych, składający się z dwóch mieszkań. Mieszkanie n...

  • Dom Przedborowa gm. Stoszowice
    1 / 15
    Dom Przedborowa gm. Stoszowice

    Przedborowa

    • 549 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 2 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania duży dom o powierzchni 240m2, w którym znajdują się dwa odrębne mieszkania. Dom posadowiony na działce o powierzchni 2691 m2. Na parterze znajdują się 4 pokoje, kuchn...

  • Dom- przedwojenny pensjonat 342m2 Ostroszowice k. Bielawy
    1 / 16
    Dom- przedwojenny pensjonat 342m2 Ostroszowice k. Bielawy

    Ostroszowice

    • 330 000 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 1 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom- przedwojenny pensjonat 234m2 Ostroszowice k. Bielawy (65 km na południe od Wrocławia) tylko dla miłośników starych domów Tu historia spotyka współczesność. Odkryj niepowtarza...

  • Dom w stanie surowym zamkniętym, okolice Bielawy

    Ostroszowice

    • 630 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 2 972 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, posadowiony na działce o powierzchni 13 arów, zlokalizowany w spokojnej i dobrze rozwiniętej okolicy, około 3 km od Bielaw...

  • Dom Pełcznica rynek pierwotny ul. Wróbla

    Pełcznica » ul. Wróbla

    • 735 900 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 5 983 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zakup bezpośrednio od dewelopera Pełcznica 5min od Kątów Wrocławskich i stacji PKP Nowy etap inwestycji, w doskonałej lokalizacji, w zasięgu natury, ale również w okolicy...

  • Sprzedam zabytkowy dom
    1 / 3
    Sprzedam zabytkowy dom

    Stare Bogaczowice

    • 750 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 1 154 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Klasztor pocysterski 1806 rok. Budynek klasztoru i pomieszczeń gospodarczych Powierzchnia budynku ok. 650 mkw podstawy. Liczba pokoi jest orientacyjna, gdy z budynek ma specyficzn...