• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Świdnicą

(131)
  • Dom Żarów
    Dom Żarów

    Żarów

    • 849 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 7 257 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący w Żarowie. Dom posadowiony na działce o powierzchni ok. 5 arów. Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne. Na parterze znajduje się salon z wyjś...

  • Dom Panków gm. Świdnica
    Dom Panków gm. Świdnica

    Panków

    • 1 150 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 11 856 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Parterowy dom z widokiem na Ślężę! Na powierzchnię domu składa się przestronny salon z otwartą kuchnią, sypialnia z garderobą, druga sypialnia - pokój dziecka, duża łazienka, osob...

  • Dom Żarów, Żarów
    Dom Żarów, Żarów

    Żarów

    • 1 130 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 9 339 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący położony pod Żarowem! Na parterze znajduje się przestronny salon z otwartą kuchnią, toaleta, dwa pomieszczenia gospodarcze: pralnia z łazienką oraz kotłownia, hol...

  • Dom Wierzbna gm. Żarów, Okolice Świdnicy
    Dom Wierzbna gm. Żarów, Okolice Świdnicy

    Wierzbna

    • 1 499 000 zł cena
    • 355 m2 powierzchnia
    • 4 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta bez prowizji 0 % Dom wolnostojący typu rezydencja w okolicach Żarowa Dom o powierzchni mieszkalnej 224 m2 położony na działce o powierzchni 12 arów z pięknie zaaranżowanym...

  • Dom Pszenno gm. Świdnica
    Dom Pszenno gm. Świdnica

    Pszenno

    • 929 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 3 318 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: działka usługowo-przemysłowa 0,4 ha z budynkiem mieszkalno-usługowym Pszenno, gm. Świdnica Teren ogrodzony, z dogodnym dojazdem i funkcjonalną zabudową idealny zarów...

  • Dom Kalno gm. Żarów
    Dom Kalno gm. Żarów

    Kalno

    • 750 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 5 515 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA 0% DLA KUPUJĄCEGO! BEZ PODATKU PCC! Prezentujemy Państwu nową inwestycje w miejscowości Kalno! Zakończenie pierwszego etapu budowy planowane jest na kwiecień 2025 roku!...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Pieszyce

    • 1 699 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 6 935 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Dom Marcinowice, okolice
    Dom Marcinowice, okolice

    Marcinowice

    • 1 490 000 zł cena
    • 224 m2 powierzchnia
    • 6 652 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny dom wolnostojący z użytkowym poddaszem w bliskiej okolicy Świdnicy - Marcinowice ! Na parterze domu znajduje duży salon z wyjściem na taras (przestrzeń wizualnie podz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Witoszów Świdnica 6km Wrocław 50km
    1 / 12
    Dom Witoszów Świdnica 6km Wrocław 50km

    Witoszów Górny

    • 1 590 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 5 679 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Proszę o niedzwonienie z agencji nieruchomości. Komfortowy dom jednorodzinny w malowniczo położonym Witoszowie świetnie skomunikowany ze Świdnicą ( autobusy Mpk ), łączy w sobie pi...

  • Dom Tąpadła

    Tąpadła

    • 475 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 4 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Tąpadła przy Masywie Ślęży, otoczona lasami. To miejsce zachwyca ciszą , spokojem i bliskością natury-...

  • Dom Milikowice gm. Świdnica, Milikowice
    Dom Milikowice gm. Świdnica, Milikowice

    Milikowice

    • 350 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Połowa domu na dużej działce - Milikowice! Dom wymaga kapitalnego remontu, daje duże możliwości adaptacyjne. Na powierzchnię domu składają się trzy poziomy: - parter - część go...

  • Dom Strzegom

    Strzegom

    • 1 095 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 13 193 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy na sprzedaż pół bliźniaka o powierzchni 83,12 m2 ( 99,94m2 mierzone po podłodze). Lokalizacja - STANOWICE Dom został wykończony w 2022 roku z wysokiej jakości ma...

  • Dom Strzegom

    Strzegom

    • 3 200 000 zł cena
    • 528 m2 powierzchnia
    • 6 061 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o szerokim potencjale inwestycyjnym , idealna zarówno do zamieszkania jak i prowadzenia działalności gospodarczej. Nieruchomość położona przy...

  • Dom Pszenno

    Pszenno

    • 589 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 5 078 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż oferujemy nowoczesne domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 116m2 ( w tym garaż 16,6 m2), zlokalizowane na kameralnym, spokojnym osiedlu w Pszennie. To idealna pr...

  • Dom Milikowice gm. Jaworzyna Śląska, Milikowice
    Dom Milikowice gm. Jaworzyna Śląska, Milikowice

    Milikowice

    • 1 170 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 8 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom Zarezerwowany Komfortowy dom jednorodzinny o wysokim standardzie wykończenia, położony w cichej i spokojnej lokalizacji. Dom wykończony materiałami wysokiej jakości - gotowy...

  • Dom Sobótka, Polna
    Dom Sobótka, Polna

    Sobótka

    • 1 280 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 8 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bez prowizji | Zakup bez podatku PCC Ślężańskie biuro AP Powierska Nieruchomości mieszczące się w Sobótce przy ulicy Rynek 9 prezentuje: Na sprzedaż komfortowy, dwukondygnacyjny...

  • Dom Marcinowice, Wirki
    1 / 15
    Dom Marcinowice, Wirki

    Marcinowice

    • 850 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ WIRKI | BLISKO ŚWIDNICY I GÓRY ŚLĘŻY Oferujemy do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Wirki, na skraju wsi, w cich...

  • Dom Wałbrzych Biały Kamień
    1 / 11
    Dom Wałbrzych Biały Kamień

    Wałbrzych

    • 1 299 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 1 624 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ BUDYNEK, KAMIENICA W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE KOMPLEKSU STARA KOPALNIA. Budynek 3 kondygnacyjny o powierzchni ok.800m2 w całości podpiwniczony, posadowiony na działce...

  • Dom Pszenno gm. Świdnica, Zielona
    1 / 11
    Dom Pszenno gm. Świdnica, Zielona

    Pszenno

    • 1 200 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 10 435 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej 115 m z ogródkiem 180 m Dostępny od zaraz! Gotowy do zamieszkania Idealny dla rodziny 45 osobowej, w pełni wykończony i wyposażony...

  • Dom z potencjałem – Wałbrzych, ul. Fałata
    1 / 12
    Dom z potencjałem – Wałbrzych, ul. Fałata

    Wałbrzych

    • 590 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 140 m², położony na dużej działce 1160 m² w spokojnej części Wałbrzycha. Budynek z solidnej konstrukcji, dach w bardzo dobrym stanie...