• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Świdnica +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Świdnicą

(131)
  • Dom Struga gm. Stare Bogaczowice, Herbowa
    1 / 15
    Dom Struga gm. Stare Bogaczowice, Herbowa

    Struga

    • 870 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 4 485 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    194 metry kwadratowe przestrzeni, gdzie każdy znajdzie swoje miejsce. 3 sypialnie, 2 łazienki, bardzo duży salon z aneksem kuchennym brzmi ciekawie ????Zapoznaj się z ofertą sprzed...

  • dom Wałbrzych
    1 / 2
    dom Wałbrzych

    Wałbrzych

    • 620 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    do sprzedania dom wolnostojący w Wałbrzychu działka 1400 m2 dom zlokalizowany jest w dobrej dzielnicy miasta BEZPIECZNIE SPRZEDASZ I KUPISZ NIERUCHOMOŚĆ TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚ...

  • Dom 125m² z fotowoltaiką, 5 min od Świdnicy - kosz
    1 / 16
    Dom 125m² z fotowoltaiką, 5 min od Świdnicy - kosz

    Wiśniowa

    • 849 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 6 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z przyszłością - niskie rachunki, spokój i przestrzeń Wiśniowa to miejscowość, o której marzy coraz więcej osób zmęczonych miejskim zgiełkiem. Pięć minut jazdy do Świdnicy, a...

  • Dom Śmiałowice gm. Marcinowice, Śmiałowice
    1 / 15
    Dom Śmiałowice gm. Marcinowice, Śmiałowice

    Śmiałowice

    • 459 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 173 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotowa oferta dotyczy stanu surowego zamkniętego - istnieje możliwość zakupu domu w stanie deweloperskim. Nowy dom wolnostojący położony w Śmiałowicach! Istnieje możliwość...

  • Dom Jaworzyna Śląska, Cicha okolica
    1 / 3
    Dom Jaworzyna Śląska, Cicha okolica

    Jaworzyna Śląska

    • 579 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 5 970 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) w Jaworzynie Śląskiej. Dom o powierzchni użytkowej 97 m2. Dom został podzielony na strefę dzienną zlokalizowaną na...

  • Dom Żarów
    1 / 3
    Dom Żarów

    Żarów

    • 400 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 1 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w stanie surowym zadaszonym, położony W OKOLICY ŻAROWA ! Dom o powierzchni użytkowej ok. 136 m2 składa się z: - parter 91m2 salon z jadalnią, kuchnia, pokój, pokój, pomie...

  • Dom Świebodzice Pełcznica
    1 / 15
    Dom Świebodzice Pełcznica

    Świebodzice

    • 590 000 zł cena
    • 193 m2 powierzchnia
    • 3 057 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom o powierzchni 193,00 m2. Inwestycja posadowiona jest w Świebodzicach, na Osiedlu Słonecznym. Parter domu składa się z : - rozbudowane...

  • Dom Głuszyca
    1 / 15
    Dom Głuszyca

    Głuszyca

    • 560 000 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 1 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest przestronny wolnostojący dom o powierzchni w granicy 315,00 m2. Budynek został posadowiony w Głuszycy w spokojnej lokalizacji. Składający się z dwóc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Wałbrzych Podgórze
    1 / 11
    Dom Wałbrzych Podgórze

    Wałbrzych

    • 798 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Poszukujesz nieruchomości w topowej lokalizacji? Koniecznie zerknij na ofertę. Wałbrzych - Podgórze Dom wolnostojący o powierzchni 86m2 składający się :...

  • Dom Wałbrzych Piaskowa Góra
    1 / 15
    Dom Wałbrzych Piaskowa Góra

    Wałbrzych

    • 1 500 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 5 173 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom o powierzchni całkowitej 290 m2, powierzchnia użytkowa wynosi 196m2. Budynek w zabudowie bliźniaczej został posadowiony w Wałbrzychu na P...

  • Dom Jedlina-Zdrój
    1 / 15
    Dom Jedlina-Zdrój

    Jedlina-Zdrój

    • 1 400 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 11 571 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferuję przestronny dom o powierzchni całkowitej 121,68m2. Wolnostojący budynek został posadowiony w spokojnej okolicy Jedlinie Zdrój na działce o powierzchni 766m2....

  • Dom Bystrzyca Górna ul. Bystrzyca Górna

    Bystrzyca Górna

    • 755 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 719 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    #OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE Ślężańskie biuro Powierska Nieruchomości mieszczące się w Sobótce przy ulicy Rynek 9Zaprasza do zapoznania się z oferta w pełni wyposażonego domu o po...

  • Sprzedam dom
    Sprzedam dom

    Wieruszów

    • 650 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom, pow.150m2,liczba pokoi 5,pow.działki 1600m2,rynek wtórny,rok budowy 1900 r.,stan wykończenia do od świeżenia,forma kuchni oddzielna,typ domu wolnostojący,sprzedaż bez...

  • Duża działka, 4 pokoje, ogród i garaż, ul.Rybna
    1 / 16
    Duża działka, 4 pokoje, ogród i garaż, ul.Rybna

    Strzegom

    • 1 087 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 4 530 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu, który łączy wygodę codziennego życia z przestrzenią do relaksu i spotkań w gronie rodziny oraz przyjaciół? Ta nieruchomość przy ul. Rybnej w Strzegomiu to idealne roz...

  • Dom Sobótka rynek pierwotny ul. Polna

    Sobótka » ul. Polna

    • 1 280 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 8 367 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bez prowizji | Zakup bez podatku PCCŚlężańskie biuro AP Powierska Nieruchomości mieszczące się w Sobótce przy ulicy Rynek 9 prezentuje:Na sprzedaż komfortowy, dwukondygnacyjny dom...

  • DOM 104m2 / Garaż / Ogródek - bezpośrednio od Dewelopera
    1 / 14
    DOM 104m2 / Garaż / Ogródek - bezpośrednio od Dewelopera

    Stanowice

    • 680 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 6 297 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    NOWOCZESNE, KOMFORTOWE DOMY DWUPOZIOMOWE w ZABUDOWIE SZEREGOWEJ Z OGRODEM, TARASEM I GARAŻEM, POŁOŻONE W SPOKOJNEJ OKOLICY O BARDZO DOBRYM POŁĄCZENIU KOMUNIKACYJNYM WŁASNE OGRODZ...

  • Dom Sobótka rynek pierwotny ul. Polna

    Sobótka » ul. Polna

    • 970 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 951 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Bez prowizji dla kupującego | Zakup bez podatku PCCŚlężańskie biuro AP Powierska Nieruchomości mieszczące się w Sobótce przy ulicy Rynek 9 prezentuje:Na sprzedaż komfortowy, dom w...

  • Dom Sobótka rynek pierwotny ul. Polna

    Sobótka » ul. Polna

    • 1 280 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 8 367 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Nowoczesny dom -Siodłkowice k. Świebodzic
    1 / 16
    Nowoczesny dom -Siodłkowice k. Świebodzic

    Jaskulin

    • 1 399 000 zł cena
    • 266 m2 powierzchnia
    • 5 260 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego, położonego w malowniczej miejscowości Siodłkowice, zaledwie kilka minut jazdy od Świebodzi...

  • Dom Świebodzice, Świebodzice
    1 / 15
    Dom Świebodzice, Świebodzice

    Świebodzice

    • 699 999 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom / sprzedaż w Świebodzicach w otoczeniu natury, blisko miasta Promocyjna cena przez kilka pierwszych miesięcy ! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego domu położone...