• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Strumieniem

(135)
  • Parterowy, przestronny dom -Dębowiec
    1 / 16
    Parterowy, przestronny dom -Dębowiec

    Dębowiec

    • 1 049 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 6 857 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Przestronny parterowy dom na sprzedaż w Dębowcu - idealna lokalizacja blisko Cieszyna! Jeśli marzysz o komfortowym domu w malowniczej ok...

  • Dom Suszec rynek pierwotny

    Suszec

    • 529 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 3 649 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Suszcu. Dom o powierzchni 145 m2 w stanie surowym zamkniętym (z zewnątrz kompletnie wykończony), położony na...

  • Dom suszec rynek pierwotny

    Suszec

    • 579 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 3 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Piękny dom wolnostojący z garażem w bryle gmina Suszec powiat pszczyński 700m -działki Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w Suszcu. Dom o pow...

  • Dom Żory Centrum

    Żory

    • 2 500 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Oferta na wyłączność biura! Dom wolnostojący w ścisłym centrum miasta Żory wraz z niezabudowaną działka usługową o powierzchni 563m2 . Bezpośrednio przy ul. Folware...

  • dom do wykończenia KUPUJĄC PIERWSZE "M" nie płacisz podatku PCC

    Zabłocie

    • 648 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Umeblowany i wyposażony dom 181 m2 położony w malowniczym miejscu

    Żory

    • 1 150 000 zł cena
    • 1 812 m2 powierzchnia
    • 635 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dom bez wkładu finansowego, pełne wyposażenia, Zebrzydowice.
    1 / 16
    Dom bez wkładu finansowego, pełne wyposażenia, Zebrzydowice.

    Zebrzydowice

    • 849 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 5 443 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyposażony dom wolnostojący o pow. użytkowej 156 m2. Zebrzydowice, powiat cieszyński, działka o powierzchni 1132 m2, 3 sypialnie, 1 salon, 2 łazienki, kuchnia z jadalnią, garderoba...

  • SUPER OFERTA

    Międzyrzecze Górne

    • 599 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • dom do wykończenia

    Międzyrzecze Dolne

    • 650 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dom Jastrzębie-Zdr, dzielnica Moszczenica, duża działka.
    1 / 16
    Dom Jastrzębie-Zdr, dzielnica Moszczenica, duża działka.

    Jastrzębie-Zdrój

    • 359 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 599 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJA-REZERWACJA-REZERWACJA Dom z potencjałem, nawet dla dwóch rodzin. Jastrzębie-Zdrój, dzielnica Moszczenica. Powierzchnia całkowita działki to 1809 m2 (w obecnym MPZP częś...

  • Dom Żory Centrum rynek pierwotny

    Żory

    • 950 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 6 691 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    | W swojej ofercie posiadam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (rogowy segment). powierzchnia działki 453m2. Nieruchomość zlokalizowana bardzo blisko centrum Żor, a zara...

  • Dom Żory Centrum rynek pierwotny

    Żory

    • 880 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 6 198 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    | W swojej ofercie posiadam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (środkowy segment). Powierzchnia działki 325 m2. Nieruchomość zlokalizowana bardzo blisko centrum Żor, a z...

  • Dom Żory Rój

    Żory » Rój

    • 939 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 4 409 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | W swojej ofercie mamy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim premium! w bardzo wysokim standardzie. Nowoczesna bryła budynku zlokalizowana jest w...

  • Ochaby Wielkie dom wolnostojący do zamieszkania
    1 / 16
    Ochaby Wielkie dom wolnostojący do zamieszkania

    Ochaby Wielkie

    • 950 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 4 657 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    WOLNOSTOJĄCY DOM DO ZAMIESZKANIA OCHABY WIELKIE OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolnostojacy parterowy z użytkowym poddaszem oddany do użytkowania w...

  • Dom Żory rynek pierwotny

    Żory

    • 639 900 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 4 383 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | REZERWACJA!! Jedyna taka oferta !tylko i wyłącznie u nas! Piękny dom wolnostojący z płaskim dachem i garażem w bryle! Przedstawiam Państwu ofertę nowocz...

  • Dom Żory Osiny

    Żory » Osiny

    • 2 950 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 4 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    | Piękny i przestronny dworek o powierzchni 449 m2, położony w samym sercu Żor, czeka na nowego właściciela! Zjawiskowa nieruchomość na działce o powie...

  • Ochaby Małe - wolnostojący dom na sprzedaż.
    1 / 12
    Ochaby Małe - wolnostojący dom na sprzedaż.

    Skoczów

    • 399 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 1 848 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący usytuowany w Ochabach Małych koło Skoczowa. W skład domu wchodzi wysoki parter i przyziemie. Na parterze znajdują się cztery pokoje, kuchni...

  • Dom Kobielice wolnostojący dwurodzinny 200m2
    1 / 16
    Dom Kobielice wolnostojący dwurodzinny 200m2

    Pszczyna

    • 700 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący Kobielice do zamieszkania 200m2 dwurodzinny częściowo podpiwniczony na działce ok. 1250m2 . Blisko Pszczyny. Dom piętrowy- piwnica: kotłownia, 2 pomieszc...

  • Nieruchomość zabudowana - Suszec

    Suszec

    • 283 500 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 1 761 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia SR w Gliwicach z dnia 31.01.2025 roku GL1G/GU/905/2024 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadł...

  • Ciepłe domy parterowe, Połomia, pow. wodzisławski.
    1 / 6
    Ciepłe domy parterowe, Połomia, pow. wodzisławski.

    Połomia

    • 619 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 8 254 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowy dom parterowy w Połomi, gmina Mszana, powiat wodzisławski.  Nieruchomość i jej położenie sprzyjające rodzinom z dziećmi, jak i osobą starszym. Nowe - kameralne osiedle domków....