• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dąbrowica
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Strumieniem

(135)
  • Dom Żory ul. Wrzosowa

    Żory » ul. Wrzosowa

    • 420 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 2 347 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z potencjałem w spokojnej okolicy - Żory, ul. WrzosowaNa sprzedaż dom jednorodzinny w trakcie budowy, położony w cichej i zielonej części Żory przy ul. Wrzosowej. Nieruchomość...

  • Nowoczesny dom TUŻ PRZY LESIE  5 min do A1
    Nowoczesny dom TUŻ PRZY LESIE 5 min do A1

    Mszana

    • 599 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 4 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom w stanie deweloperskim Mszana, blisko A1 Jeśli szukasz domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie zależy Ci na szybkim dojeździe do głównych tras ta oferta...

  • ** Dom DLA RODZINY tuż przy terenach zielonych **
    ** Dom DLA RODZINY tuż przy terenach zielonych **

    Międzyrzecze Górne

    • 1 148 000 zł cena
    • 242 m2 powierzchnia
    • 4 744 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentuję na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny z garażem projektu Archon 'Dom w Gladiolach' posadowiony na ogrodzonej działce budowlanej o pow. 1105 m2. Jeżeli pos...

  • Dom Mszana rynek pierwotny ul. Chabrowa

    Mszana » ul. Chabrowa

    • 480 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 3 117 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Z przyjemnością prezentuję nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części Mszany. To idealna propozycja dla osób szukających komfortow...

  • Nowe domy

    Pierściec

    • 749 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 762 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Renata Sapija
    Agent nieruchomości

  • Dom Skoczów rynek pierwotny

    Skoczów

    • 850 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 6 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części Skoczowa, z bardzo dobrym dojazdem do centrum miasta oraz drogi ekspresowej S1. To ide...

  • 1 / 4
    Dom Kaczyce rynek pierwotny

    Kaczyce

    • 899 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie deweloperskim , położony w spokojnej i zielonej części miejscowości Kaczyce . Nieruchomość realizowana jest według projektu Dom w Malinówk...

  • Dom Pierściec

    Pierściec

    • 350 000 zł cena
    • 262 m2 powierzchnia
    • 1 336 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PEŁNA OFERTA ZDJĘCIOWA NA WWW.PERFECTHOME.NET.PL Oferujemy na sprzedaż dom mieszkalny o powierzchni 262m2, dwukondygnacyjny idealny dla 2 rodzin , nieruchomość równie dobrze mo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Drogomyśl

    Drogomyśl

    • 579 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 860 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni 150 m , położony w miejscowości Drogomyśl , w dobrej lokalizacji przy drodze gminnej z wygodnym dojazdem. Nieruchomość znajduje się na przestronnej...

  • Dom Żory Kleszczów
    Dom Żory Kleszczów

    Żory

    • 1 100 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 4 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zadbany dom 210 m² | możliwość 2 rodzin | działka 791 m² | Żory, ul. Sosnowa Na sprzedaż przestronny i bardzo dobrze utrzymany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 210,09 m...

  • Dom Mszana
    Dom Mszana

    Mszana

    • 980 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 4 356 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 225 m2 posadowiony na działce o powierzchni 1780 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Mszanie przy ul. Wodzisławskiej na granic...

  • Dom Pawłowice, Blisko Centrum
    Dom Pawłowice, Blisko Centrum

    Pawłowice

    • 1 149 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom z 2023 roku o funkcjonalnym układzie, idealny dla rodziny szukającej komfortu i świetnej lokalizacji, o pow. 160m2, na działce 820 m2. Strefa dzienna...

  • Dom Czechowice-Dziedzice rynek pierwotny ul. Miliardowicka

    Czechowice-Dziedzice » ul. Miliardowicka

    • 769 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 8 359 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż wykończony w wysokim standardzie dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 81,62 m (całkowita: 91,41 m). Inwestycja gotowa do wprowadzenia, charakteryzują...

  • Dom Landek
    1 / 16
    Dom Landek

    Landek

    • 525 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 2 749 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENTKA PROWADZĄCA:SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż budynek mieszkalno -usługowy o powierzchni ok 191 mkw na działce o...

  • REZERWACJA możliwość zamieszkania dwóch rodzin-CENA DO NEGOCJACJI

    Pierściec

    • 479 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 3 398 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Nieruchomość zabudowana - Jastrzębie-Zdrój

    Jastrzębie-Zdrój

    • 68 600 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 354 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Tomasza Brzyszkowskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt G...

  • Dom Jastrzębie-Zdrój Ruptawa, Piotra Skargi
    Dom Jastrzębie-Zdrój Ruptawa, Piotra Skargi

    Jastrzębie-Zdrój

    • 679 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 5 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OSTAT Na sprzedaż nowy dom w stanie deweloperskim o zabudowie bliźniaczej i całkowitej powierzchni 126m2. Dom postawiony na działce o powierzchni ok 500m2 w Jastrzębiu-Zdroju dz...

  • Dom Świerklany
    1 / 14
    Dom Świerklany

    Świerklany

    • 839 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 4 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na sprzedaż - Świerklany, szeregowiec rogowy, 150,8 m² Tylko w Król Nieruchomości! Ten dom w Świerklanach to coś więcej niż tylko cztery ściany - to przestrzeń...

  • Okazja! Dom do remontu przy samym lesie, Żory
    1 / 16
    Okazja! Dom do remontu przy samym lesie, Żory

    Żory

    • 330 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż stuletni dom wolnostojący o powierzchni około 120m2 w stanie do generalnego remontu. Budynek podpiwniczony, poddasze nie było użytkowane, również do generalnego...

  • Nowy dom 159 m2 garaż 2 stanowiska opcja pod klucz
    1 / 15
    Nowy dom 159 m2 garaż 2 stanowiska opcja pod klucz

    Międzyrzecze Górne

    • 980 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 6 164 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] NOWOCZESNY DOM W STANIE DEWELOPERSKIM Z OPCJĄ WYKOŃCZENIA POD KLUCZ MIĘDZYRZECZE GÓRNE Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położo...