• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Strumieniem

(135)
  • Dom Grodziec gm. Jasienica, Ogrodowa
    Dom Grodziec gm. Jasienica, Ogrodowa

    Grodziec

    • 1 098 979 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 9 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny - 112 m² | działka 1300 m² | spokojna okolica przy lesie Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 112 m², położony na przestronnej działce o...

  • Dom Pszczyna

    Pszczyna

    • 790 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 591 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom na sprzedaż blisko centrum! Idealny do zamieszkania lub pod działalność gospodarczą. Na sprzedaż zadbany dom o powierzchni 220m2 . położony w znakomitej lokalizac...

  • Budynek mieszkalno - usługowy Landek
    1 / 16
    Budynek mieszkalno - usługowy Landek

    Landek

    • 570 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 2 985 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENTKA PROWADZĄCA:EWA HOŃDO PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż budynek mieszkalno -usługowy o powierzchni 191 mkw na działce o powierzchni 2786...

  • Dom Żory Rogoźna

    Żory » Rogoźna

    • 599 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 744 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Oferta na wyłączność biura, tylko u nas! Dom wolnostojący z wolnostojącym garażem murowanym Żory-Rogoźna! 897m2 działki! Klimatyzacja i fotowoltaika 5kW. Przyjed...

  • Dom Żory Osiny

    Żory » Osiny

    • 790 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 6 476 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | Dom w zabudowie bliźniaczej | Żory - Osiny Jeśli szukasz solidnie wybudowanego bliźniaka w spokojnej okolicy, z dużą działką i przemyślanym układem — warto zad...

  • Dom Żory

    Żory

    • 999 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 4 163 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Dom w zabudowie szeregowej z częścią usługową - centrum Żor Żory - ścisłe centrum miasta Powierzchnia użytkowa: 168 m² Powierzchnia działki: 220 m² Na sp...

  • SPRZEDANY

    Jastrzębie-Zdrój

    • 650 000 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 3 202 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dom Żory Rój

    Żory » Rój

    • 2 150 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 4 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Oferta na wyłączność biura! Marzysz o luksusie, prywatności i przestrzeni ? To idealny dom dla osób ceniących komfort, elegancję oraz relaks na najwyż...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Suszec rynek pierwotny

    Suszec

    • 529 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 3 649 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Suszcu. Dom o powierzchni 145 m2 w stanie surowym zamkniętym (z zewnątrz kompletnie wykończony), położony na...

  • Dom Żory Rogoźna

    Żory » Rogoźna

    • 1 320 000 zł cena
    • 289 m2 powierzchnia
    • 4 568 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Mam przyjemność przedstawić na sprzedaż dom , który łączy funkcjonalność, przestrzeń i przyjemną atmosferę codziennego życia . Idealna propozycja dla osób sz...

  • Dom Żory Centrum

    Żory

    • 2 500 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Oferta na wyłączność biura! Dom wolnostojący w ścisłym centrum miasta Żory wraz z niezabudowaną działka usługową o powierzchni 563m2 . Bezpośrednio przy ul. Folware...

  • Dom Żory Baranowice rynek pierwotny

    Żory » Baranowice

    • 690 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 5 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Mamy przyjemność przedstawić Państwu dom wolnostojący z użytkowym poddaszem na sprzedaż - Żory, spokojna okolica. Na sprzedaż dom jednorodzinny w spokojnej i zielonej dzi...

  • dom całoroczny

    Dębowiec

    • 650 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Przestronny dom blisko gór z ogrodem zimowym
    1 / 16
    Przestronny dom blisko gór z ogrodem zimowym

    Jasienica

    • 1 190 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Oferuję do sprzedaży piękny zadbany dom jednorodzinny usytuowany w rejonie zrewitalizowanego parku rekreacyjnego w Jasienicy przy ulicy...

  • Na sprzedaż dom (116m2) w Jasienicy
    1 / 14
    Na sprzedaż dom (116m2) w Jasienicy

    Jasienica

    • 235 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 2 026 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Cena do negocjacji. KLIENT KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Cena: 235 000 zł Powierzchnia domu: ok 116 m2 (parter 82 m2) Powierzchnia działki: 1...

  • Nieruchomość - Suszec

    Suszec

    • 155 950 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 969 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Warunki sprzedaży z wolnej ręki udziału ½ w nieruchomości gruntowej zabudowanej domem i garażem zlokalizowanej w Suszcu przy ulicy Grabówki 57, opisanej w ewidencji gruntów dzia...

  • Klimatyczny domek letniskowy po remoncie
    1 / 5
    Klimatyczny domek letniskowy po remoncie

    Czechowice-Dziedzice

    • 80 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 3 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż uroczy domek letniskowy po remoncie, położony w spokojnej i zielonej części Czechowice-Dziedzice, przy ul. Warmińskiego 6. Nier...

  • Dom Suszec centrum do remontu na działce ok. 2000m2
    1 / 10
    Dom Suszec centrum do remontu na działce ok. 2000m2

    Suszec

    • 499 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 119 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Stan do remontu w Gminie Suszec centrum Stan do remontu ,lata 90 te. wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym częściowo podpiwniczony o powierzchni 160m2 na działce o pow...

  • Dom Pogwizdów rynek pierwotny

    Pogwizdów

    • 890 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 7 178 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom w stanie deweloperskim 190 m Dom o powierzchni zabudowy 190 m z garażem w bryle budynku i dwoma miejscami parkingowymi. Powierzchnia użytkowa domu 124 m. Działka o powierzchn...

  • Dom Świerklany

    Świerklany

    • 529 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 2 785 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom zlokalizowany w Świerklanach Dolnych. Mieści się na działce o powierzchni 1790 m2. Budynek o powierzchni ok. 180 m2 powierzchni użytkowej. W całości podpiwnic...