• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sopot +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Rzeszowem

(84)
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Woliczka

    • 1 880 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 6 267 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Lubenia

    • 849 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 4 824 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Mrowla

    • 480 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 2 824 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 13
    Dom bliźniak

    Tajęcina

    • 879 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Strażów

    • 1 199 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 6 588 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Strażów

    • 1 089 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 6 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Krasne

    • 6 500 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Mrowla

    • 1 100 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 6 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Krasne

    • 1 340 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 6 803 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Strażów

    • 1 189 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 6 533 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Strażów

    • 1 250 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 7 486 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Nowa cena, wykończony pod klucz, widokowa działka,
    1 / 14
    Nowa cena, wykończony pod klucz, widokowa działka,

    Tyczyn

    • 1 199 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Wola Rafałowska

    • 159 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 1 544 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Boguchwała, stan dewelop., 108,98m2, szeregówki
    1 / 5
    Boguchwała, stan dewelop., 108,98m2, szeregówki

    Boguchwała

    • 635 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 5 880 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Straszydle

    • 349 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 5 288 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Ostatni GOTOWY dom jednorodzinny- 150 m2

    Tyczyn

    • 1 350 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Osiedle „DOMY MARZEŃ” zlokalizowane jest w otoczeniu zieleni i pięknych widoków, a tym samym posiada łatwy dojazd do centrum Rzeszowa i wszystkich głównych węzłów komunikacyjnych-...

  • 87,70 m2 – Zabajka – segment skrajny – stan deweloperski

    Zabajka

    • 570 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 478 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku od czynności cywilno – prawnych (2% od wartości – PCC) Deweloper wystawia fakturę Vat oraz udziela gwarancji. LIMES Nieruchomości preze...

  • Dom Dąbrówki

    Dąbrówki

    • 3 150 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    | Reprezentacyjny dom z dużą działką Teraz NOWA Niższa cena Jeżeli jesteś osobą ceniącą ciszę, spokój i chciałbyś zamieszkać w rezydencyjnym domu położonym na...

  • Dom Boguchwała

    Boguchwała

    • 740 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | PRZESTRONNY DOM W BOGUCHWALE PO REMONCIE GOTOWY DO ZAMIESZKANIA !!! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Boguchw...

  • Dom Łańcut

    Łańcut

    • 1 450 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 3 718 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    | KAMIENICA NA RYNKU W ŁAŃCUCIE Z DWOMA LOKALAMI UŻYTKOWYMI I NIEZALEŻNYM MIESZKANIEM! Teraz nowa niższa cena !!!!!!!!!!!!!!!!! Mam przyjemność zaprezentować Państwu...