• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Boguchwała +20 km
  • Przeszkoda
  • Rzeszów +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Rzeszowem

(84)
  • 2 wejścia/idealny jako dwurodzinny lub pod wynajem
    1 / 16
    2 wejścia/idealny jako dwurodzinny lub pod wynajem

    Krasne

    • 679 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 4 588 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Idealny jako dwurodzinny/2 niezależne wejścia/dużo możliwości aranżacji OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE !!! Do sprzedania dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 148 m...

  • Dom Czarna Czarna Dolna
    1 / 13
    Dom Czarna Czarna Dolna

    Czarna

    • 370 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 3 664 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom położony w miejscowości Czarna Dolna, w gminie Czarna - w sercu Bieszczad, w spokojnej i zielonej okolicy. To idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości...

  • Dom Głogów Małopolski Budy Głogowskie

    Głogów Małopolski

    • 580 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 4 028 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom jednorodzinny w Budach Głogowskich sprzedam W ofercie biura oferta domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 143,5 m2 zrealizowanego na podstawie projektu "Dom...

  • Dom 105m2 stan surowy otwarty w gminie Chmielnik

    Chmielnik

    • 480 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 4 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWOCZESNY, NIEDUŻY DOM 105M2 W STANIE SUROWYM OTWARTYM, NA WIDOKOWEJ DZIAŁCE. CENA DO NEGOCJACJI!Do sprzedania posiadamy niedrogi dom o powierzchni użytkowej 105m2, zbudowany z pu...

  • Dom 122m2, stan surowy zamknięty, gmina Chmielnik

    Chmielnik

    • 780 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 6 394 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WSZECHSTRONNY, ENERGOOSZCZĘDNY DOM 122M2, STAN SUROWY ZAMKNIĘTY Z PANORAMĄ NA OKOLICĘ W GMINIE CHMIELNIK.Do zaoferowania posiadamy nowy dom o powierzchni użytkowej 122m2 wykonany z...

  • Dom Wola Rafałowska

    Wola Rafałowska

    • 480 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom jednorodzinny w Woli Rafałowskiej SPRZEDAM W ofercie biura dom jednorodzinny położony w Woli Rafałowskiej wybudowany wg. projektu "Dom w ZALISTKACH...

  • Dom Łańcut Łańcut

    Łańcut

    • 859 000 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 4 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom bliźniak na sprzedaż - Łańcut, ul. Kraszewskiego Na sprzedaż oferujemy przestronny i komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Łańcucie przy ul. Kraszewskiego 5...

  • Nowy dom 164m2, - Głogów Małopolski

    Głogów Małopolski

    • 649 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 3 958 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA DOMU 164M2, STAN SUROWY ZAMKNIĘTY - 5km OD CENTRUM GŁOGOWA MAŁOPOLSKIEGO.Oferujemy do sprzedaży nowy dom o pow. użytkowej 164m2, wybudowany na działce 6.32a w gminie Głogów...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom 150 m² na 10 arowej działce – blisko Rzeszowa

    Hermanowa

    • 559 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 727 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, położony w miejscowości Hermanowa, zaledwie 1,2 km od granic Rzeszowa.Nieruch...

  • Dom 143m2 stan zamknięty - Głogów Małopolski

    Głogów Małopolski

    • 630 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 4 406 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWY DOM 143m2 Z GARAŻEM, STAN SUROWY ZAMKNIĘTY Z ELEWACJĄ I OCIEPLENIEM - BLISKO CENTRUM GŁOGOWA MAŁOPOLSKIEGO.Przedstawiamy Państwu wszechstronny dom o powierzchni użytkowej 143...

  • Dom drewniany

    Lecka

    • 350 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Na sprzedaż dom drewniany do remontu o pow.100 m2 oraz duży budynek gospodarczy.Nieruchomość znajduję się na 61 ar działce, w cichej, spokojnej okolicy w otoczeniu lasów i przyrody...

  • Działka budowlana

    Lecka

    • 140 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli szukasz miejsca do życia w ciszy i z dala od miejskiego zgiełku ,to zapraszam na prezentację bardzo atrakcyjnej 19ar działki z wydaną wz na dom jednorodzinny Nieruchomość poł...

  • Dom Głogów Małopolski

    Głogów Małopolski

    • 630 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Nowoczesny dom z garażem | „Dom w Łubinie” ARCHON | Głogów Młp. | Blisko Rzeszowa | Spokojna okolica Sprzedaż bez prowizji od kupując...

  • Dom Cierpisz

    Cierpisz

    • 570 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 563 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom jednorodzinny w miejscowości Cierpisz na działce 8ar W ofercie biura posiadamy wspaniały dom o powierzchni 160 m 2 usytuowanej na 8 arowej działce w cichej i sp...

  • Dom Łańcut Sonina

    Łańcut

    • 3 300 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 15 208 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Przestronny dom z dużą działką w Soninie - komfort, prywatność i nowoczesność Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 217,56 m2 , położony na pięknie zagospo...

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Zaczernie

    • 1 200 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący.

  • Komfortowy dom 5 pokoi, ul. Kościuszki

    Głogów Małopolski » ul. Kościuszki

    • 1 999 999 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości "Pierwsze Piętro" z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu położonego w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Głogowa Małopols...

  • Do sprzedaży piętrowy DOM 240m2
    Do sprzedaży piętrowy DOM 240m2

    Trzebownisko

    • 599 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 2 496 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    UWAGA; Od dzisiaj do końca roku ten dom dostępny jest w obniżonej cenie! Nie czekaj - taka oferta zdarza się rzadko i obowiązuje tylko przez ograniczony czas. Zarezerwuj swój wyma...

  • Dom Albigowa

    Albigowa

    • 885 000 zł cena
    • 293 m2 powierzchnia
    • 3 021 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość w urokliwej miejscowości Albigowa. Ten przestronny dom o powierzchni 293 m² został w pełni wyremontowany z myślą o...

  • Dom Trzebownisko Stobierna rynek pierwotny

    Trzebownisko

    • 699 000 zł cena
    • 732 m2 powierzchnia
    • 955 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż domy jednorodzinne w stanie surowym zamkniętym - Stobierna k. Rzeszowa! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domów jednorodzin...