• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Rzeszowem

(84)
  • nowoczesny dom, duża działka, dostępny od zaraz
    1 / 16
    nowoczesny dom, duża działka, dostępny od zaraz

    Rudna Mała

    • 1 150 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 5 638 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości "Pierwsze Piętro" prezentuje ofertę sprzedaży domu w podwyższonym stanie surowym zamkniętym – według projektu Denver (BBE1007). Projekt łączy w sobie innowacyjn...

  • Dom Łańcut Łańcut rynek pierwotny

    Łańcut

    • 484 886 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 361 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    NOWOŚĆ - Domy w zabudowie szeregowej | Łańcut, ul. Piłsudskiego Nowoczesna inwestycja domów w zabudowie szeregowej w Łańcucie, zlokalizowana przy ul....

  • Dom Połomia

    Połomia

    • 1 950 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 17 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Połomia, gm. Niebylec - siedlisko z gruntem o powierzchni 9,23 ha z domem drewnianym budowanym od podstaw z bali z odzysku w 2000 r., który jest ocieplony i wykończony deską elewac...

  • Dom Dąbrówki ul.

    Dąbrówki

    • 1 169 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 8 063 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość dostępną w biurze Central Office Nieruchomości - przytulny, jasny i funkcjonalny dom wolnostojący, usytuowany w cichej o...

  • Sprzedam dom
    1 / 10
    Sprzedam dom

    Sonina

    • 500 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom murowany w pobliżu Łańcuta wraz z dużym budynkiem gospodarczym. Dom z lat 70tych. Dobrze utrzymany z możliwością zamieszkania. Możliwa adaptacja strychu. Dom posiada d...

  • Dom pod lasem, duża działka, wszystkie media
    Dom pod lasem, duża działka, wszystkie media

    Budy Głogowskie

    • 650 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 4 392 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom przy lesie | 148,8 m² pow. użytkowej | 172 m² po podłodze | 9,8 ara | Budy Głogowskie Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w kameralne...

  • Wygodny, rozkładowy, nowy dom, Wólka Podleśna k/Jasionki
    1 / 5
    Wygodny, rozkładowy, nowy dom, Wólka Podleśna k/Jasionki

    Wólka Podleśna

    • 495 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    W ofercie sprzedaży niebanalny, nowy dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem oraz jednostanowiskowym garażem wkomponowanym w bryłę budynku, zlokalizowany w Wólce Podleśnej k/Jasion...

  • Działka 9 arów z domem i garażem | Wólka Podleśna
    1 / 10
    Działka 9 arów z domem i garażem | Wólka Podleśna

    Wólka Podleśna

    • 299 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W ofercie Biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Wólka Podleśna obejmująca działkę o powierzchni około 9ar wraz z zabudową mieszkalną...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom do remontu – Wysoka, gmina Łańcut
    1 / 5
    Dom do remontu – Wysoka, gmina Łańcut

    Wysoka

    • 259 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 2 491 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu z potencjałem w spokojnej okolicy, który pozwoli stworzyć wymarzoną przestrzeń? Ta oferta w miejscowości Wysoka, gmina Łańcut, daje taką możliwość. Dom położony jest...

  • Dom w Kielanówce z kominkiem i garażem w bryle
    1 / 15
    Dom w Kielanówce z kominkiem i garażem w bryle

    Kielanówka

    • 1 150 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 7 056 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wolnostojący w Kielanówce (gm. Boguchwała), na granicy z Rzeszowem. Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 126 m², usytuowana na działce 7 arów (ok. 5 arów teren...

  • Nowoczesna stodoła | 100m2 | Wola Zgłobieńska
    1 / 4
    Nowoczesna stodoła | 100m2 | Wola Zgłobieńska

    Wola Zgłobieńska

    • 499 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM WOLNOSTOJĄCY | WOLA ZGŁOBIEŃSKA | 100,01 m² | DZIAŁKA 1239 m² Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym z możliwością doprowadzenia do stanu dewelop...

  • Sielski Zakątek
    1 / 8
    Sielski Zakątek

    Głogów Małopolski

    • 750 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 6 098 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Inwestycja Sielski Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowo powstałych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Usytuowane w malowniczej i dyna...

  • Dom Boguchwała rynek pierwotny ul.

    Boguchwała

    • 599 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 048 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OSTATNI!!!!W ofercie Biura Nieruchomości Central Office mamy przyjemność przedstawić Państwu dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Boguchwale przy ul. Juliusza SłowackiegoBez...

  • Dom Krasne

    Krasne

    • 620 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 4 306 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom jednorodzinny w Krasnem k. Rzeszowa - „Dom w Malinówkach 8” | 143,65 m² | 7,29 ara Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący realizowan...

  • Dom 100m2 na działce 8.45a- Głogów Małopolski
    1 / 16
    Dom 100m2 na działce 8.45a- Głogów Małopolski

    Głogów Małopolski

    • 660 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 6 735 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA DOMU ENERGOOSZCZĘDNEGO 98m2 W OKOLICY GŁOGOWA MAŁOPOLSKIEGO-STAN DEWELOPERSKI. Oferujemy nowoczesny dom o pow. całkowitej około 98m2 i pow. użytkowej 82m na działce 8.45a, 5...

  • nowoczesny dom w projekcie Sasanki 3 (E) OZE

    Łańcut » ul. Kościuszki

    • 429 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 3 797 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości "Pierwsze Piętro" prezentuje ofertę sprzedaży domu w stanie surowym otwartym – według projektu Dom w sasankach 3 (E) OZE. Projekt łączy w sobie innowacyjny desi...

  • Dom Boguchwała,
    1 / 10
    Dom Boguchwała,

    Boguchwała

    • 1 195 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 8 918 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyłącznie w Central Office!!! ***NOWA NIŻSZA CENA*** Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość dostępną wyłącznie w biurze Central Office Nieruchomości - parter...

  • Dom Boguchwała ul.

    Boguchwała

    • 1 195 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 8 852 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyłącznie w Central Office!!!***NOWA NIŻSZA CENA***Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość dostępną wyłącznie w biurze Central Office Nieruchomości - parterowy...

  • Dom Łańcut Kąty rynek pierwotny

    Łańcut

    • 520 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 4 263 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: 2 nowoczesne domy - Łańcut (Kąty) Przedstawiam ofertę sprzedaży dwóch funkcjonalnych domów jednorodzinnych o powierzchni 122 m² , usytuow...

  • Na sprzedaż DOM, garaż. Działka 1214m2. Straszydle
    1 / 16
    Na sprzedaż DOM, garaż. Działka 1214m2. Straszydle

    Straszydle

    • 495 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 2 063 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaoferować wyjątkową nieruchomość do sprzedaży, zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Straszydle k. Rzeszowa. Ta wyjątkowa lokalizacja charakteryzuje się przepię...