• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sopot +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Rzeszowem

(84)
  • Dom Wola Rafałowska

    Wola Rafałowska

    • 780 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 6 447 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom w stanie surowym w Woli Rafałowskiej na działce 1400m2 Teraz NOWA NIŻSZA cena Oferujemy do sprzedaży dom w stanie surowym wg. projektu HURA...

  • Dom Lubenia

    Lubenia

    • 579 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 825 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom jednorodzinny na dużej pięknie położonej działce Oferujemy do sprzedaży niepowtarzalny dom jednorodzinny na pięknej 32 arowej działce w urokliwej miejscowości Lubenia....

  • stylowy dom, duża działka, zaciszna okolica

    Głogów Małopolski » ul. Spacerowa

    • 1 899 000 zł cena
    • 273 m2 powierzchnia
    • 6 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości "Pierwsze Piętro" prezentuje ofertę sprzedaży stylowego domu z bardzo dużą działką w malowniczej, spokojnej i zielonej okolicy, w miejscowości Głogów Małopolski...

  • Dom Handzlówka

    Handzlówka

    • 190 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy Państwu unikalną ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości, której historia sięga roku 1910. Ten wolnostojący dom, spełniający obecnie rolę obiektu chronionego przez...

  • Dom Łańcut

    Łańcut

    • 880 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 7 653 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Przedstawiamy Państwu wyjątkowy budynek mieszkalny zbudowany w 1927 r o powierzchni 115 m2 położony w Łańcucie . Zlokalizowany przy spokojnej, szerokiej pokrytej asfaltem ulicy...

  • Dom Mrowla

    Mrowla

    • 800 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 5 595 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom położony w miejscowości Mrowla koło Rzeszowa (8km), oddany do użytku w 1972 roku, stojący na 9 arowej działce. Piękny dwu p...

  • Dom Racławówka rynek pierwotny ul.

    Racławówka

    • 820 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 7 257 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    NOWA CENA!!!Cena przed promocją: 850 000złW ofercie biura Central Office mamy przyjemność przedstawić Państwu osiedle nowoczesnych i energooszczędnych domów w zabudowie szeregowej...

  • 1 / 4
    Dom 173m2 do wykończenia w okolicy Racławówki

    Racławówka

    • 475 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 639 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    EKONOMICZNY DOM DO WYKOŃCZENIA, 13KM OD MIASTA. Do sprzedania oferujemy dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 173 m2 w okolicach Racławówki, gmina Boguchwała. Działka wyd...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Mogielnica

    • 1 000 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Wysoka

    Wysoka

    • 340 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 2 036 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom drewniano - murowany Wysoka ( koło Łańcuta,) Na sprzedaz dzialka uzbrojona na ktorej istnieje możliwość budowy drugiego domu jednorodzinnego.Nieruchomosc polozona w...

  • Wykończona szeregówka, Głogów Młp działka 3,61 ar
    1 / 15
    Wykończona szeregówka, Głogów Młp działka 3,61 ar

    Głogów Małopolski

    • 860 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 7 227 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Rudna Mała, 130m2, szeregówka środkowa, 2,76 ar
    1 / 8
    Rudna Mała, 130m2, szeregówka środkowa, 2,76 ar

    Rudna Mała

    • 679 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Budy Głogowskie

    • 629 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 991 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Bliźniak w cenie mieszkania - Racławówka

    Racławówka

    • 649 900 zł cena
    • 269 m2 powierzchnia
    • 2 416 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości "Pierwsze Piętro" przedstawia Państwu dostępny w naszej ofercie dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Racławówce w odległości 1 km od granicy Rzeszowa.&nb...

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Głogów Małopolski

    • 1 495 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 13 972 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Zaczernie

    • 599 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 3 041 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Z garażem, odbiór już zaraz

    Głogów Małopolski

    • 648 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 5 735 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę domu w zabudowie szeregowej w miejscowości Głogów Małopolski w stanie deweloperskim - na sprzedaż. Kupujący nie płaci podatku...

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Błędowa Tyczyńska

    • 549 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 5 841 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Boguchwała

    • 1 089 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 5 732 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Błażowa

    • 590 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 5 674 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości