• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Pieniężnem

(11)
  • Dom na wsi w Kiersach.

    Kiersy

    • 349 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 2 861 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy bliźniak z dużą działką i stawem – Kiersy, powiat braniewski. Szukasz nieruchomości z potencjałem, przestrzenią i spokojnym otoczeniem? Ta oferta może być wła...

  • Lokal mieszkalny w  domu trzyrodzinnym, Demity.
    1 / 12
    Lokal mieszkalny w domu trzyrodzinnym, Demity.

    Demity

    • 245 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 1 476 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

     Stylizowane na dworek z duszą ,lokal mieszkalny . – Demity, gmina Płoskinia, Warmia i Mazury  Jeśli marzysz o miejscu, w którym czas płynie wolniej, a codzienność ma smak świeży...

  • Sprzedam dom do remontu w Sągnitach (gm. Górowo Iławeckie)
    1 / 2
    Sprzedam dom do remontu w Sągnitach (gm. Górowo Iławeckie)

    Sągnity

    • 79 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 1 437 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż działka o powierzchni 0,0957 ha, zabudowana drewnianym przedwojennym domem o powierzchni użytkowej ok. 55 m², przeznaczonym do kapitalnego remontu lub rozbiórki oraz bu...

  • Dom wolnostojący do remontu - Warmia

    Krzekoty

    • 128 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Są miejsca, do których nie przyjeżdża się przypadkiem. Krzekoty to właśnie taka przestrzeń – cicha, zielona i prawdziwa, gdzie poranki zaczynają się od śpiewu ptaków, a wieczory od...

  • Mieszkanie (pół domu) na Warmii 100m2, garaż 40m2

    Bornity

    • 390 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę sprzedaży połowy domu w spokojnej miejscowości Bornity, w gminie Pieniężno. DO WPROWADZENIA BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW! Nieruchomość idea...

  • Syndyk sprzeda prawo własności nieruchomości gruntowej
    1 / 4
    Syndyk sprzeda prawo własności nieruchomości gruntowej

    Bornity

    • 164 900 zł cena
    • 507 m2 powierzchnia
    • 326 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk ogłasza konkurs na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej w miejscowości Bornity Syndyk masy upadłości, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gos...

  • Domki letniskowe Mazury z działką pod budowę domu
    1 / 16
    Domki letniskowe Mazury z działką pod budowę domu

    Ławki

    • 900 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka 2982 mkw położona w miejscowości Ławki , obręb Ławki , gmina Ryn, województwo Warmińsko-Mazurskie . Ławki wieś położona nad dwoma jeziorami , jezioro Ławki 600m...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Pajtuny

    • 2 399 000 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 11 818 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Home Link S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Orneta

    • 770 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 4 032 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości "KOMPLEX" Łukasz Adamski
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Księżno

    • 470 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 3 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Dąbrowa

    • 990 000 zł cena
    • 374 m2 powierzchnia
    • 2 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Wolnostojący, 5 pokoi, 245 m2, 1-piętrowy

    Lidzbark Warmiński

    • 750 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marcin
    Agent nieruchomości

  • Budynek na działce budowlanej 1057 m2

    Braniewo

    • 99 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam budynek gospodarczy z warunkami zabudowy (rozbudowy) i przekształcenia na budynek mieszkalny położony w urokliwej miejscowości Płoskinia, w odległości 13km od Braniewa....

  • 1 / 4
    Dom Książnik

    Książnik

    • 670 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 4 136 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym. Dom znajduje się we wsi Książnik gmina Miłakowo na dużej działce o powierzchni 9700m2. Parter: ogrzewanie podłogowe -...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Włóczyska

    • 70 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Jędrychowo

    • 410 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 3 566 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Młynary

    • 130 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Dom Stare Monasterzysko ul.

    Stare Monasterzysko

    • 1 880 000 zł cena
    • 333 m2 powierzchnia
    • 5 646 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nie pobieram od Ciebie prowizji.Obiektem oferty jest pensjonat oraz działka znajdująca się kilkaset metrów dalej. Nie ma konieczności zakupu obu nieruchomości.LOKALIZACJA:Stare Mon...

  • DUŻY dom na Warmii k. JEZIORA, cicha okolica

    Jarzeń

    • 269 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 345 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż

  • Dom Jędrychowo

    Jędrychowo

    • 120 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 1 225 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BRESDOM NIERUCHOMOŚCI ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej w miejscowości Jędrychowo, gm. Frombork. Cena: 120 000 zł (do neg...

  • Syndyk sprzeda udziały w działkach (udział 1/2 i udział 1/4)
    1 / 14
    Syndyk sprzeda udziały w działkach (udział 1/2 i udział 1/4)

    Skowrony

    • 112 380 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 606 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup składników masy upadłości w postaci: udziału 1/2 w prawie własności nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę gruntową...

  • Dom z ogrodem we Fromborku.

    Frombork » ul. Młynarska

    • 320 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z POTENCJAŁEM W SERCU HISTORII – FROMBORK, UL. MŁYNARSKA Cena: 320 000 zł Powierzchnia domu: 130 m² Powierzchnia działki: 551 m² Jeśli szukasz miejsca z duszą, przestrzeni, k...

  • Smolajny,dom parterowy,duża działka,do wykończenia
    1 / 15
    Smolajny,dom parterowy,duża działka,do wykończenia

    Smolajny

    • 725 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 4 051 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość w stanie deweloperskim z dużą działką - idealna dla osób chcących zaaranżować przestrzeń wg swojego gustu. Optymalny rozkład domu pozwalający na komfort funkcjonowania...

  • Dom  z potencjałem inwestycyjnym .
    1 / 16
    Dom z potencjałem inwestycyjnym .

    Wilczkowo

    • 2 990 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 5 340 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż , wyjątkowa nieruchomość , dom z potencjałem biznesowym , gotowy do zamieszkania i prowadzenia działalności.  Lokalizacja. Nieruchomość znajduje się w malowniczej...

  • Dom z duszą w Rogitach,a diabeł tkwi w szczegółach
    1 / 16
    Dom z duszą w Rogitach,a diabeł tkwi w szczegółach

    Rogity

    • 1 699 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 10 822 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

     PRZEPIĘKNY DOM Z DUSZĄ | ROGITY KOŁO BRANIEWA | GOTOWY DO WPROWADZENIA  Lokalizacja: Rogity, 1 km od Braniewa  Powierzchnia całkowita domu: 157,50 m²  Garaż:dwa stanowiska pod...

  • Sprzedam dom - Piasty Wielkie
    1 / 7
    Sprzedam dom - Piasty Wielkie

    Piasty Małe

    • 198 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 2 507 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Na sprzedaż połowa gospodarstwa, na którą składa się część domu (prawa strona) oraz budynku gospodarczego (też prawa strona) wraz z udziałem w gruncie przy tych budynkach. Dom z p...

  • Osiedle Leśna Dolina NOWY ETAP
    1 / 12
    Osiedle Leśna Dolina NOWY ETAP

    Lidzbark Warmiński

    • 519 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 5 581 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    NOWY ETAP 9 BUDYNKÓW Segment mieszkalny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 93,96 mkw w standardzie deweloperskim. Powierzchnia użytkowa 67,54 mkw. Powierzchnia ogrodu:...

  • Dom Kalnik gm. Morąg
    Dom Kalnik gm. Morąg

    Kalnik

    • 390 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom parterowy o powierzchni całkowitej 160,42 m, położony na działce 1500 m w miejscowości Kalnik koło Morąga. To propozycja dla osób, które chcą dokończyć budowę wedłu...

  • Piękna posiadłość z lasem i dostępem do jeziora!
    Piękna posiadłość z lasem i dostępem do jeziora!

    Stępień

    • 3 150 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 14 319 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa posiadłość nad jeziorem Stępień Marzysz o miejscu, gdzie natura spotyka się z wygodą, a każdy dzień pachnie spokojem i wolnością? Ta niezwykła nieruchomość o powierzchn...

  • Dom z czerwonej cegły z pięknym widokiem Lubomino
    1 / 13
    Dom z czerwonej cegły z pięknym widokiem Lubomino

    Lubomino

    • 450 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący z czerwonej cegły, z garażem na uboczu wsi Lubomino, niedaleko Dobrego Miasta, Ornety. Dom podzielony na dwie części - jedna gotowa do zamieszkania, druga do zaada...