• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Pasymiem

(19)
  • 2 Domy z bezpośrednim dostępem linii brzegowej
    2 Domy z bezpośrednim dostępem linii brzegowej

    Waplewo

    • 1 499 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 14 010 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    R E Z E R W A C J A Działka z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora Mielno. 2 domy rekreacyjne wybudowane na początku lat dziewięćdziesiątych. Pierwszy dom murowany o...

  • Dom Jabłonka gm. Nidzica,
    Dom Jabłonka gm. Nidzica,

    Jabłonka

    • 740 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 3 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy nowo wybudowany dom w malowniczo położnej miejscowości Jabłonka nad jeziorem Omulew. Działka ma powierzchnię 3532 m2.  Dom idealny dla rodziny bądź pod wynajem.  Na p...

  • Dom Rykowiec

    Rykowiec

    • 4 500 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Chata w Kwadracie ma przyjemność zaprezentować o fertę wynajmu domu w miejscowości Rykowiec, ok 11 km od Olsztyna. Domu położony w samym sercu lasu , z dala od hałasu i mi...

  • Dom na sprzedaż w centrum wsi Patryki
    1 / 16
    Dom na sprzedaż w centrum wsi Patryki

    Patryki

    • 1 100 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 4 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W SKRÓCIE Dom wolnostojący z garażem, wykończony, na wzniesieniu w malowniczej miejscowości Patryki - 14 km od Olsztyna na terenie gminy Purda. LOKALIZACJA •centrum wsi Patryki, g...

  • Dom nad Jeziorem Świętajno, Narty
    1 / 16
    Dom nad Jeziorem Świętajno, Narty

    Narty

    • 919 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 565 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dom letniskowy murowany w miejscowości Narty nad jeziorem Świętajno, gmina Jedwabno, powiat szczycieński. Komfortowy dom letniskowy budowany od podstaw zakończony w 20...

  • Dom nad jeziorem Sasek Wielki - Linowo, Dźwierzuty
    1 / 16
    Dom nad jeziorem Sasek Wielki - Linowo, Dźwierzuty

    Linowo

    • 1 499 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 10 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom położony w malowniczej miejscowości Linowo, gm. Dźwierzuty, zaledwie około 20 m od brzegu jeziora Sasek Wielki. To idealne miejsce dla osób, któ...

  • Dom nad j. Omulew, Jabłonka
    1 / 16
    Dom nad j. Omulew, Jabłonka

    Jabłonka

    • 378 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 109 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marzą Ci się weekendowe wyjazdy i wypoczynek na świeżym powietrzu? Szukasz miejsca wypełnionego aurą ciszy, śpiewem ptaków i szumem drzew położonej tuż nad Omulewem ? Ta oferta...

  • sprzedam dom na mazurach
    1 / 14
    sprzedam dom na mazurach

    Dźwierzuty

    • 290 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    sprzedam dom na mazurach w miejscowości Dźwierzuty. dom o powierzchni użytkowej ok 120m2 na dole pokoj kuchnia z jadalnia łazienka kotlownia i ganek na gorze dwa pokoje lazienka i...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Rodzinny, ciepły dom ze stawem na Mazurach
    1 / 16
    Rodzinny, ciepły dom ze stawem na Mazurach

    Romany

    • 699 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż unikatową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Romany 65e. To propozycja dla osób poszukujących bezkompromisowej przestrzeni, prywatności i blisko...

  • Dom gotowy do zamieszkania w otoczeniu jezior
    1 / 15
    Dom gotowy do zamieszkania w otoczeniu jezior

    Lipowa Góra Wschodnia

    • 898 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Funkcjonalny dom dla rodziny, idealny zarówno do mieszkania całorocznego jak i wypoczynku letniego ze względu na bliskość jezior i terenów rekreacyjnych. Dom położony we wsi Lipowa...

  • Dom gotowy do zamieszkania w otoczeniu jezior
    1 / 15
    Dom gotowy do zamieszkania w otoczeniu jezior

    Szczytno

    • 898 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom całoroczny na mazurach, nad jeziorem
    1 / 12
    Dom całoroczny na mazurach, nad jeziorem

    Orzyny

    • 350 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    DOM NA MAZURACH DO WYNAJĘCIA,WCZASY,WEEKENDY ,WAKACJE - ORŻYNY 110 ZAPRASZAMY PAŃSTWA do domku położonego nad malowniczym jeziorem Łęsk, 1-klasa czystości, (włączone do programu N...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Zielonka

    • 639 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 3 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Dom Groszkowo

    Groszkowo

    • 999 000 zł cena
    • 258 m2 powierzchnia
    • 3 873 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BRESDOM Nieruchomości oferuje Państwu całoroczny dom o powierzchni użytkowej 167,9 m (całkowita 258,5m2). Nieruchomość zlokalizowana jest w Groszkowie, gmina Purda, powiat olsztyńs...

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Dźwierzuty

    • 760 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Szczytno

    • 475 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 5 524 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Purda

    • 900 000 zł cena
    • 504 m2 powierzchnia
    • 1 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dwa domki murowane Jezioro Omulew m. Jabłonka
    1 / 8
    Sprzedam dwa domki murowane Jezioro Omulew m. Jabłonka

    Jabłonka

    • 1 200 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wykończone umeblowane dwa domki projekt d157 extra dom ze zmianami studnia ogrodzenie prąd, klimatyzacja sauna jakuzy Oba budynki pokryte blachodachówką tigra top mat oszklone,...

  • Dom Patryki

    Patryki

    • 680 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 4 359 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Patryki 11km od centrum Olsztyna. Dom o powierzchni użytkowej 156m2. Na parterze znajduje się wiatrołap, łazienka, salon otwart...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Brąswałd

    Brąswałd

    • 799 000 zł cena
    • 265 m2 powierzchnia
    • 3 016 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom w malowniczej miejscowości Brąswałd. Budynek o powierzchni 200m2 znajduje się na działce liczącej 1600m2, wybudowany w 2022 roku, m...

  • Dom Labuszewo

    Labuszewo

    • 10 500 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 70 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości Prezentuje na sprzedaż gospodarstwo rolne z zabudowaniami o powierzchni 85 ha, które znajduje się w miejscowości Labuszewo. Nieruchomość składa się z: Budyn...

  • Dom Labuszewo

    Labuszewo

    • 7 500 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 50 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości Prezentuje na sprzedaż gospodarstwo rolne z zabudowaniami o powierzchni 2 ha, które znajduje się w miejscowości Labuszewo. Nieruchomość składa się z: Budyne...

  • RUKŁAWKI, GMINA BISKUPIEC,DOM WOLNOSTOJĄCY, 165M2, DZIAŁKA 3116M2 W LESIE. J. DADAJ,STAN SUROWY ZAMKNIĘTY,GARAŻ
    1 / 5
    RUKŁAWKI, GMINA BISKUPIEC,DOM WOLNOSTOJĄCY, 165M2, DZIAŁKA 3116M2...

    Rukławki

    • 699 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 4 237 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Home - Nieruchomości Dorota Piskorowska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Kamionka

    • 999 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 8 257 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Dłużec

    • 1 390 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 6 781 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    New House Łukasz Wróbel
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Borowe

    • 2 100 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 9 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Swaderki

    Swaderki

    • 360 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w miejscowości Selwa w województwie warmińsko- mazurskim 15 km od Olsztynka. Wieś jest położona wśród lasów i jezior, w promieniu 6 km znajduje się 25 jezior i 3 rzeki w tym ta...

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Kiersztanowo

    • 4 850 000 zł cena
    • 488 m2 powierzchnia
    • 9 939 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Mrągowo
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Wadąg

    • 679 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 6 009 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Atrakcyjna posiadłość na przedmieściach Olsztyna, msc.Gronity
    1 / 11
    Atrakcyjna posiadłość na przedmieściach Olsztyna, msc.Gronity

    Gronity

    • 1 200 000 zł cena
    • 226 m2 powierzchnia
    • 5 310 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom parterowy z dojazdem asfaltowy w sąsiedztwie lasu i wody Przedmieście OLSZTYNA

  • Dom Świerkocin gm. Olsztynek
    1 / 15
    Dom Świerkocin gm. Olsztynek

    Świerkocin

    • 649 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 6 426 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM WŚRÓD JEZIOR I LASÓW — MAZURY | 5 JEZIOR W OKOLICY | CAŁOROCZNY Są nieruchomości, które się ogląda… i są takie, które się kupuje od razu. Ta należy do tej drug...

  • Nowoczesna połowa domu w Wójtowie
    1 / 14
    Nowoczesna połowa domu w Wójtowie

    Wójtowo

    • 790 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 4 317 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż połowa nowoczesnego domu w Wójtowie o łącznej powierzchni 183,05 m², posadowionego na działce 582,70 m². Budynek, wzniesiony w energooszczędnej technologii IzoDom2000,...

  • Piękny dom nad jeziorem + dom letni
    1 / 13
    Piękny dom nad jeziorem + dom letni

    Dorotowo

    • 1 100 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 6 471 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Luxury House Management przedstawia Państwu bardzo klimatyczny dom nad jeziorem Wulpińskim wraz z murowanym domem gościnnym, garażem i pięknym ogrodem w formie parku. Lokalizacja:...

  • Domki letniskowe całoroczne- wynajem
    1 / 15
    Domki letniskowe całoroczne- wynajem

    Wilimy

    • 500 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Drewniany domek całoroczny o powierzchni ok 43 m2 z zadaszonym tarasem. Domek posiada dwie sypialnie, salon z dużym stołem i aneksem kuchennym, zestawem wypoczynkowym oraz TV. Łazi...

  • budynek mieszkalny
    budynek mieszkalny

    Wólka Prusinowska

    • 150 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 1 340 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Budynek drewniany

  • Domek Letniskowy
    1 / 9
    Domek Letniskowy

    Wilimy

    • 550 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    apraszamy Was do naszego uroczego, drewnianego Domku nad stawem, zlokalizowanego zaledwie 80 m od linii brzegowej Jeziora Dadaj, na Warmii, w miejscowości Wilimy. To doskonałe miej...

  • Dom w zabudowie bliźniaczej Dąbrówka Wielka Dywity
    1 / 9
    Dom w zabudowie bliźniaczej Dąbrówka Wielka Dywity

    Dywity

    • 640 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 4 706 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Optimum Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w standardzie deweloperskim o całkowitej powierzchni 155,00m2 i użytkowej powierzchni 136,28 m2. Powierzchn...

  • Dom pod Olsztynem, idealny pod własną działalność
    1 / 16
    Dom pod Olsztynem, idealny pod własną działalność

    Nikielkowo

    • 2 800 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 2 948 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dobrze prosperujący zajazd pod Olsztynem. Obiekt łączący bazę noclegową z bazą gastronomiczną i wygodne miejsce życia dla właścicieli obiektu. Od 20 lat systematycznie...

  • Sprzedam dom z dostępem do jeziora Rukławki gm. Biskupiec
    1 / 7
    Sprzedam dom z dostępem do jeziora Rukławki gm. Biskupiec

    Rukławki

    • 680 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż oferuję urokliwy, 1/2 wolnostojącego domu rekreacyjnego o powierzchni 80 m². Budynek położony na działce o powierzchni 625 m², z bezpośrednim dostępem do jeziora oraz w...

  • Dom Ługwałd

    Ługwałd

    • 1 999 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 3 998 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Chata w Kwadracie prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o dużym potencjale przestronny dom o łącznej powierzchni ok. 500 m, położony na ogrodzonej i w pełni zagospodarowan...

  • Nowy dom blisko Olsztyna - Naterki
    1 / 13
    Nowy dom blisko Olsztyna - Naterki

    Naterki

    • 2 680 000 zł cena
    • 222 m2 powierzchnia
    • 12 073 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom położony w Naterkach w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w okolicach Olsztyna. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchn...

  • Mieszkanie w domu nad jeziorem Wadąg
    1 / 13
    Mieszkanie w domu nad jeziorem Wadąg

    Barczewko

    • 2 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferta wynajmu 90 m2 mieszkania położonego w domu jednorodzinnym w Barczewku w odległości 12 km od Olsztyna. Oferta idealna dla pracowników firm. LOKALIZACJA: Barczewko to malowni...

  • Dom i zabudowania na 1,19 ha działce ok. Olsztyna
    1 / 16
    Dom i zabudowania na 1,19 ha działce ok. Olsztyna

    Zalbki

    • 2 190 000 zł cena
    • 591 m2 powierzchnia
    • 3 706 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa nieruchomość w malowniczej wsi Zalbki w gminie Dywity, zaledwie kilka minut od Olsztyna. Duża, zadbana działka o powierzchni 1,19 ha z licznymi drzewami, stawem, altaną i...

  • Dworek po renowacji, stadnina koni, super miejsce
    1 / 16
    Dworek po renowacji, stadnina koni, super miejsce

    Spręcowo

    • 4 750 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 5 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nietuzinkowa posiadłość o pow. 15 ha. Zadbany dworek z dodatkowymi zabudowaniami i stajniami, zanurzony w zieleni. Miejsce gwarantujące prywatność, otoczone malowniczym warmińskim...

  • Dworek po renowacji, stadnina koni, duży potencjał
    1 / 16
    Dworek po renowacji, stadnina koni, duży potencjał

    Spręcowo

    • 5 950 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 6 612 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nietuzinkowa posiadłość o pow. 33 ha. Zadbany dworek z dodatkowymi zabudowaniami i stajniami, zanurzony w zieleni. Miejsce gwarantujące prywatność, otoczone malowniczym warmińskim...

  • Bartąg, przytulny dom z widokiem na jezioro
    1 / 16
    Bartąg, przytulny dom z widokiem na jezioro

    Bartąg

    • 1 590 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 11 119 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przytulny dom jednorodzinny posadowiony na urokliwej, zagospodarowanej działce z widokiem na jez. Bartążek, w spokojnym sąsiedztwie. Idealny dla pary bądź niewielkiej rodziny, dedy...

  • Dom w Nikielkowie z piękną działką 2613 m2
    Dom w Nikielkowie z piękną działką 2613 m2

    Nikielkowo

    • 1 499 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 12 287 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 122 m², położony w miejscowości Nikielkowo przy ul. Lawendowej, zaledwie 4,5 km od granic Olsztyna. To idealna pro...

  • Dom w świetnej lokalizacji
    1 / 14
    Dom w świetnej lokalizacji

    Bartąg

    • 1 199 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 11 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcesz zamieszkać w nowym domu w świetnej lokalizacji? Ta oferta powinna Cię zainteresować. OTOCZENIE Nieruchomość znajduje się w Bartągu, przy ul. Jodłowej 32, gm. Stawiguda. Z d...

  • Przestronny dom wolnostojący w sercu Wójtowa
    Przestronny dom wolnostojący w sercu Wójtowa

    Wójtowo

    • 1 999 000 zł cena
    • 366 m2 powierzchnia
    • 5 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca, które łączy spokój podmiejskiej zieleni z wygodnym dostępem do miasta? Ten wyjątkowy dom w Wójtowie to idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, komfort i...