• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wola Starogrodzka
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Międzybrodzie Bialskie

(1)
  • Własny raj z basenem, z widokiem na jezioro i góry
    Własny raj z basenem, z widokiem na jezioro i góry

    Międzybrodzie Bialskie

    • 6 500 000 zł cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 20 570 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż luksusowa posiadłość z BASENEM w ogrodzie. Położona w samym sercu Beskidu Małego w otulinie Parku Krajobrazowego. .............. Nietuzinkowy, ekonomiczny i komfortowy...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Czaniec

    • 290 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Międzybrodzie Żywieckie

    • 1 500 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kozy

    • 890 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kozy

    • 1 980 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Bujaków

    • 595 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 169 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Wilkowice

    • 1 600 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 9 249 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Wilkowice

    • 670 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 6 908 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom w spokojnej okolicy – Okrajnik k. Żywca

    Okrajnik

    • 750 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 3 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupujący nie płaci prowizji agencji nieruchomości!Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 210 m², położony na ogrodzonej działce o powierzchni 882 m...

  • 1 / 4
    Nieruchomość zabudowana - Łodygowice

    Łodygowice

    • 38 700 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o sprzedaży udziału w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej w miejscowości Łodygowice, Powiat Żywiecki 1. Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowad...

  • Dom jednorodzinny od właściciela
    1 / 16
    Dom jednorodzinny od właściciela

    Czaniec

    • 840 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 5 638 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowy dom jednorodzinny bezpośrednio od właściciela. Właściciel pokrywa za kupujującego podatek PCC. Z posesji widok od południa i zachodu na wzgórza Beskidów. .Jezioro Międzybrodz...

  • Dom z 2 mieszkaniami + garaże + duży teren
    1 / 16
    Dom z 2 mieszkaniami + garaże + duży teren

    Kobiernice

    • 599 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 120 m² z dodatkową piwnicą o powierzchni 60 m², usytuowany na działce oferującej bard...

  • Dla dużej rodziny lub pod wynajem
    1 / 16
    Dla dużej rodziny lub pod wynajem

    Czernichów

    • 999 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 4 163 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Dom z ogromnym potencjałem dla dużej rodziny, rodziny wielopokoleniowej lub inwestycji pod wynajem Czernichów ul. Wędkarska | Dolin...

  • Bliźniak z widokiem na góry
    1 / 9
    Bliźniak z widokiem na góry

    Łodygowice

    • 1 300 000 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 3 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RYSZARD DANIELAK Agent prowadzący [tel] Budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (2 POŁÓWKI BLIŹNIAKA) Wykonany według projektu ARCHON "Dom w Zimokwiatach 2" Plan...

  • Dom Łodygowice ŁODYGOWICE
    1 / 2
    Dom Łodygowice ŁODYGOWICE

    Łodygowice

    • 550 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 2 292 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 240 m², w tym 160 m² powierzchni użytkowej. Budynek dwupiętrowy, z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, przeznaczony...

  • Bliźniak z widokiem na góry
    Bliźniak z widokiem na góry

    Łodygowice

    • 1 300 000 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 3 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Bliźniak z widokiem na góry
    1 / 8
    Bliźniak z widokiem na góry

    Łodygowice

    • 650 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 3 870 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RYSZARD DANIELAK Agent prowadzący [tel] Budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (1/2 BLIŹNIAKA) Wykonany według projektu ARCHON "Dom w Zimokwiatach 2" Planowany...

  • Dom Czaniec gm. Porąbka, Beskidzka
    Dom Czaniec gm. Porąbka, Beskidzka

    Czaniec

    • 1 250 000 zł cena
    • 253 m2 powierzchnia
    • 4 941 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego domu położonego w malowniczej okolicy Czańca, przy ul. Beskidzkiej w odległości 15 km od Bielska-Białej. To nieruchomość, która...

  • Zbuduj po swojemu dom z ogrodem w Łodygowicach!
    Zbuduj po swojemu dom z ogrodem w Łodygowicach!

    Łodygowice

    • 620 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 655 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli jesteś zainteresowany ofertą proszę o kontakt tel. SMS-y mogą nie dochodzić. Na sprzedaż dom parterowy w stanie surowym w malowniczej miejscowości Łodygowice, województwo ślą...