• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Jastków

(1)
  • Dom Jastków
    1 / 4
    Dom Jastków

    Jastków

    • 840 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    JASTKÓW Nowoczesne domy bliźniacze 10 minut od centrum Lublina Komfort. Przestrzeń. Bliskość natury. Nowy Jastków to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Barak ul.

    Barak

    • 950 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 5 829 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy, położony w Jastkowie, koło Lublina.W bardzo spokojnej okolicy.Oferta jest skierowana do osób ceniących ciszę spokój i prywatność....

  • Dom Motycz ul.

    Motycz

    • 2 500 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Piękna rezydencja pod Lublinem.Dom usytułowany na działce 3300 m2.parter - salon 60m2, jadalnia 20m2, kuchnia 14m2, oranżeria 12m2, gabinet 11m2, hall 28m2, pokój 22m2, pokój 19m2,...

  • Dom Uniszowice ul.

    Uniszowice

    • 1 500 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 2 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Piękna rezydencja w Motyczu . Powierzchnia 550 metrówPowierzchnia działki 4500 m/2Stan surowy zamkniętyPiękny ogród .Dom wykonany z najwyższej klasy materiałówSerdecznie zapraszam...

  • Dom Uniszowice ul.

    Uniszowice

    • 2 000 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 3 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w Uniszowicach. 10 min od Lublina.Piękna okolicaDom 550 metrów Wspaniale wykończony.Nieruchomość znajduje się na działce   4000 metrów.Działka pięknie zagospodarowana ,malownic...

  • Dom na dużej działce graniczący z rz. Ciemięgą.

    Dys

    • 720 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 7 423 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom blisko Lublina w m. Dys, na dużej działce z dostępem do rzeki!Polecam do zakupu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną na pięknej dużej działce z własnym dostępem do rzeki Ciemię...

  • Piękny dom, duża działka, garaż

    Motycz

    • 1 850 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 5 139 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Piękny dom. Duża działka i przestrzeń. MotyczPiękny dom w świetnej lokalizacji. Duża działka i przestrzeń to tylko niektóre z licznych zalet tego domu.Budynek:- 360 m2- parter 180m...

  • Mały domek w świetnej lokalizacji - Uniszowice

    Uniszowice

    • 300 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Niewielki dom ok 65 m² z ogródkiem o powierzchni ok 600 m²Dom do niedużego remontu, wyposażony - doskonała lokalizacja. Idealne dla singla lub pary chcących zamieszkać pod Lublinem...

  • Dys - malowniczo położone siedlisko nad rzeką

    Dys » ul. Poprzeczna

    • 720 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wraz z budynkiem gospodarczym na 42-arowej działce w DysieDom do zamieszkania położony w miejscu idealnie wręcz skomunikowanym z Lublinem oraz innymi dużymi miastami - blisko...

  • Dom Wolnostojący + domek letniskowy, Dys
    1 / 17
    Dom Wolnostojący + domek letniskowy, Dys

    Dys

    • 2 000 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 10 527 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Royal Nieruchomości Sp. z o.o
    Biuro nieruchomości

  • Dom Ożarów gm. Jastków
    1 / 15
    Dom Ożarów gm. Jastków

    Ożarów

    • 999 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w miejscowości Ożarów, w województwie lubelskim, położony zaledwie kilkanaście minut od Centrum Lublina. Budynek posiada dwie kondygnacje - parter wraz z poddaszem...

  • Dom, Dys, 1000 m2 działki,

    Dys

    • 899 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 9 772 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, Dys, 1000 m2 działki, odebrany i oddany do użytkuBudynek:- 3 pokoje + salon (30m2)- 92 m2 powierzchni użytkowej- wymurowany z belitu- ocieplony styropianem- dach z blachodach...

  • Dom Płouszowice-Kolonia gm. Jastków
    1 / 15
    Dom Płouszowice-Kolonia gm. Jastków

    Płouszowice

    • 1 250 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż uroczy dom pod Lublinem! Marzysz o spokojnym miejscu blisko natury, a jednocześnie z dobrym dojazdem do Lublina? Mam dla Ciebie idealną ofertę! To przytulny dom...

  • Dom Nasutów gm. Niemce Nasutów
    1 / 15
    Dom Nasutów gm. Niemce Nasutów

    Nasutów

    • 15 000 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Wynajem domu - okolice Lublina (8 min od miasta) - idealny pod działalność opiekuńczą, rehabilitacyjną lub odwykową Do wynajęcia przestronny dom w spokojnej okolicy, położony za...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Jakubowice Konińskie

    • 1 500 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Dom Dys gm. Niemce
    1 / 11
    Dom Dys gm. Niemce

    Dys

    • 1 250 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 8 562 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Poszukujesz przestronnego domu z możliwością samodzielnej aranżacji? Marzysz o własnej przestrzeni na osiedlu w cichej i spokojnej okolicy? Mam dla Ciebie ofertę specjalną! W spoko...

  • Dom Dys gm. Niemce,
    1 / 10
    Dom Dys gm. Niemce,

    Dys

    • 950 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 6 507 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość w zabudowie bliźniaczej z 2024r., usytuowana w nowym kompleksie domów w Dysie 5 min od IKEA o pow. całkowitej 146 m2. Budynek mieszkalny jednorodzinny, dwulokalowy z g...

  • Dom Uniszowice gm. Konopnica,
    Dom Uniszowice gm. Konopnica,

    Uniszowice

    • 1 690 000 zł cena
    • 296 m2 powierzchnia
    • 5 710 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym o pow. całkowitej 296,90m2, użytkowej 162,40m2 na działce o...

  • Dom Jakubowice Konińskie gm. Niemce, Jakubowice Konińskie
    Dom Jakubowice Konińskie gm. Niemce, Jakubowice Konińskie

    Jakubowice Konińskie

    • 1 630 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący, parterowy w Jakubowicach Konińskich o powierzchni 200 mkw., posadowiony na działce o powierzchni 1900 mkw. Trzy sypialnie, dwie łazienki. Duży garaż. Oferta do...