dom na sprzedaż
20 sie 2022

Dom Barak ul.

woj. Lubelskie pow. lubelski gm. lubelski
Dodane 3 lata temu, Sobota, 20 sierpień 2022 13:20
950 000 zł 163 m2
950 000 zł 163 m2 5 829 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 163 m2
Cena za metr 5 829 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K21914351

Opis

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy, położony w Jastkowie, koło Lublina.
W bardzo spokojnej okolicy.

Oferta jest skierowana do osób ceniących ciszę spokój i prywatność.

Powierzchnia domu wynosi 163 m2, na co składa się:
- Duży salon połączony z aneksem kuchennym, i wyjściem na taras.
- Dwie łazienki 5 i 10m2
- 4 pokoje/sypialnie
- Pomieszczenie gospodarcze.

Dom wymaga odświeżenia, przy tym jedna sypialnia z garderobą i łazienka nie są wykończone. 

Jedną z największych zalet nieruchomości jest działka o powierzchni 44 ary razem z drogą doprowadzającą do domu.
Na działce bardzo dużo drzew.
Działka ogrodzona.

Miejsce jest niesamowicie urokliwe, cała działka jest budowlana, ma duży potencjał.

W pobliżu są sklepy, nowa stokrotka w odległości 200m, stacja paliwowa.
W pobliży 2 żłobki i przedszkole. 
Przystanek autobusowy w odległości 5mn na pieszo, którego często kursują autobusy do Centrum Lublina.

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości.
Więcej szczegółów powiem przez telefon. 

_________

Pomożemy Państwu bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Współpracujemy z bankami oraz doradcami kredytowymi, którzy bezpłatnie pomogą Państwu wybrać najlepszą ofertę kredytową.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a zawarte w niej dane mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Numer oferty: AMFO204219
  • Data aktualizacji: 2022-08-20