• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Śródka
  • Barszczówka
  • Półrzeczki
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Barak

(1)
  • Dom Barak ul.

    Barak

    • 950 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 5 829 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy, położony w Jastkowie, koło Lublina.W bardzo spokojnej okolicy.Oferta jest skierowana do osób ceniących ciszę spokój i prywatność....

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Lublin Dziesiąta ul. Ludwika Zamenhofa

    Lublin » Dziesiąta » ul. Zamenhofa

    • 899 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 3 330 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż duży i przestronny dom wolnostojący, 3-kondygnacyjny.Dom wybudowany w 2010roku.W skład domu wchodzi :Parter: salon (z miejscem na kominek), kuchnia, łazienka,...

  • Dom Motycz ul.

    Motycz

    • 2 500 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Piękna rezydencja pod Lublinem.Dom usytułowany na działce 3300 m2.parter - salon 60m2, jadalnia 20m2, kuchnia 14m2, oranżeria 12m2, gabinet 11m2, hall 28m2, pokój 22m2, pokój 19m2,...

  • Dom Uniszowice ul.

    Uniszowice

    • 1 500 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 2 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Piękna rezydencja w Motyczu . Powierzchnia 550 metrówPowierzchnia działki 4500 m/2Stan surowy zamkniętyPiękny ogród .Dom wykonany z najwyższej klasy materiałówSerdecznie zapraszam...

  • Dom Uniszowice ul.

    Uniszowice

    • 2 000 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 3 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w Uniszowicach. 10 min od Lublina.Piękna okolicaDom 550 metrów Wspaniale wykończony.Nieruchomość znajduje się na działce   4000 metrów.Działka pięknie zagospodarowana ,malownic...

  • Dom na dużej działce graniczący z rz. Ciemięgą.

    Dys

    • 720 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 7 423 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom blisko Lublina w m. Dys, na dużej działce z dostępem do rzeki!Polecam do zakupu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną na pięknej dużej działce z własnym dostępem do rzeki Ciemię...

  • Piękny dom, duża działka, garaż

    Motycz

    • 1 850 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 5 139 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Piękny dom. Duża działka i przestrzeń. MotyczPiękny dom w świetnej lokalizacji. Duża działka i przestrzeń to tylko niektóre z licznych zalet tego domu.Budynek:- 360 m2- parter 180m...

  • Mały domek w świetnej lokalizacji - Uniszowice

    Uniszowice

    • 300 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Niewielki dom ok 65 m² z ogródkiem o powierzchni ok 600 m²Dom do niedużego remontu, wyposażony - doskonała lokalizacja. Idealne dla singla lub pary chcących zamieszkać pod Lublinem...

  • Mieszkanie w domu jednorodzinnym-Elizówka blisko IKEI

    Elizówka

    • 860 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Elizówka gm. Niemce - polecam do zakupu mieszkanie zlokalizowane w pięknej okolicy, blisko Lublina. Mieszkanie jest bezczynszowe i mieści się na trzecim poziomie budynku wolnostoją...

  • Dom Lublin rynek pierwotny ul.

    Lublin

    • 1 250 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom na Gorkach Czechowskich w sąsiedztwie parku, blisko centrum Lublina.Oferujemy na sprzedaż 2 segmenty lewy lub prawy.Cena za segment 1250000 PLN . Cena do negocjacji.Dom o bardz...

  • Nowy dom 300m Lublin oferta prywatna
    1 / 11
    Nowy dom 300m Lublin oferta prywatna

    Lublin

    • 1 450 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 4 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    nowy dom 300m całkowicie podpiwniczony dolna kondygnacja to dwa duże pomieszczenia użytkowe+łazienka na parterze salon 45m+łazienka+garaż 30m,górna kondygnacja 4 pokoje+kuchnia+ł...

  • Dys - malowniczo położone siedlisko nad rzeką

    Dys » ul. Poprzeczna

    • 720 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wraz z budynkiem gospodarczym na 42-arowej działce w DysieDom do zamieszkania położony w miejscu idealnie wręcz skomunikowanym z Lublinem oraz innymi dużymi miastami - blisko...

  • Dom Wolnostojący + domek letniskowy, Dys
    1 / 17
    Dom Wolnostojący + domek letniskowy, Dys

    Dys

    • 2 000 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 10 527 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Royal Nieruchomości Sp. z o.o
    Biuro nieruchomości

  • Dom przy Politechnice Lubelskiej , 70 m2

    Lublin » Rury » ul. Wapienna

    • 450 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż murowany dom w doskonałej lokalizacji, tuż obok Politechniki Lubelskiej, na ulicy Wapiennej. Nieruchomość znajduje się na działce częściowo ogrodzonej, co zapew...

  • Dom, Dys, 1000 m2 działki,

    Dys

    • 899 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 9 772 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, Dys, 1000 m2 działki, odebrany i oddany do użytkuBudynek:- 3 pokoje + salon (30m2)- 92 m2 powierzchni użytkowej- wymurowany z belitu- ocieplony styropianem- dach z blachodach...

  • Dom Płouszowice-Kolonia gm. Jastków
    1 / 15
    Dom Płouszowice-Kolonia gm. Jastków

    Płouszowice

    • 1 250 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż uroczy dom pod Lublinem! Marzysz o spokojnym miejscu blisko natury, a jednocześnie z dobrym dojazdem do Lublina? Mam dla Ciebie idealną ofertę! To przytulny dom...

  • Dom z garażem i działką w cenie mieszkania

    Lublin » Głusk

    • 899 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 6 376 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    6 pokojowy dom z garażem i własną ogrodzoną działką.Kalinówka (Lublin) - dom z garażem 141m2 oraz własną działką 542m2. Przemyślane stworzenie projektu oraz wykonanie z materiałów...

  • Dom Lublin
    1 / 7
    Dom Lublin

    Lublin

    • 265 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 464 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W domu znajdują się dwa mieszkania, z oddzielnymi wejściami. Oferta dotyczy jednej części budynku typu,, bliźniak ,, Nieruchomość posiada jedną kondygnację oraz strych nieużytko...

  • Dom Nasutów gm. Niemce Nasutów
    1 / 15
    Dom Nasutów gm. Niemce Nasutów

    Nasutów

    • 15 000 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Wynajem domu - okolice Lublina (8 min od miasta) - idealny pod działalność opiekuńczą, rehabilitacyjną lub odwykową Do wynajęcia przestronny dom w spokojnej okolicy, położony za...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Jakubowice Konińskie

    • 1 500 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Dom Jastków
    1 / 4
    Dom Jastków

    Jastków

    • 840 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    JASTKÓW Nowoczesne domy bliźniacze 10 minut od centrum Lublina Komfort. Przestrzeń. Bliskość natury. Nowy Jastków to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie...

  • Dom, Lublin, Dziesiąta, 150m2, 6pok

    Lublin » Dziesiąta

    • 1 150 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, Lublin, Dziesiąta, Budynek:-ok 150m2-6 pokoi-wymurowany z gazobetonu-ocieplony styropianem -dach z blachodachówki-1975 rok- ogrzewanie gazowe- kominek oraz ozdobna koza- na po...

  • Dom Lublin, Północna
    1 / 14
    Dom Lublin, Północna

    Lublin

    • 740 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 8 132 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego zlokalizowanego przy ul. Północnej 14 w centrum Lublina. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 235 m2 oznaczonej w miejscowym pl...

  • Dom Dys gm. Niemce
    1 / 11
    Dom Dys gm. Niemce

    Dys

    • 1 250 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 8 562 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Poszukujesz przestronnego domu z możliwością samodzielnej aranżacji? Marzysz o własnej przestrzeni na osiedlu w cichej i spokojnej okolicy? Mam dla Ciebie ofertę specjalną! W spoko...

  • Dom Lublin Sławinek
    1 / 15
    Dom Lublin Sławinek

    Lublin

    • 1 999 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 7 996 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z OGRÓDKIEM | 5 SYPIALNI I 2 ŁAZIENKI I GABINET I SALA KINOWA I BAR I SALA KOMINKOWA I OGRÓD I TARAS I DZIAŁKA I DLA RODZINY KAMERALNA OKOLICA I 5 min DO CENTRUM I UMEBLOWANY I...

  • Dom Dys gm. Niemce,
    1 / 10
    Dom Dys gm. Niemce,

    Dys

    • 950 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 6 507 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość w zabudowie bliźniaczej z 2024r., usytuowana w nowym kompleksie domów w Dysie 5 min od IKEA o pow. całkowitej 146 m2. Budynek mieszkalny jednorodzinny, dwulokalowy z g...

  • 5 pok. dom z garażem i ogrodem na wznies. nad wodą

    Lublin » Zemborzyce

    • 1 300 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    5 pokojowy dom z garażem i pięknym ogrodem na wzniesieniu przy jeziorzeZemborzyce - dom 170 m2 oraz własną działką 1300 m2. Budynek:170 metrów powierzchniwolnostojącyrok budowy 194...

  • Dom Uniszowice gm. Konopnica,
    Dom Uniszowice gm. Konopnica,

    Uniszowice

    • 1 690 000 zł cena
    • 296 m2 powierzchnia
    • 5 710 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym o pow. całkowitej 296,90m2, użytkowej 162,40m2 na działce o...

  • Dom Lublin Ponikwoda,
    Dom Lublin Ponikwoda,

    Lublin

    • 1 990 000 zł cena
    • 221 m2 powierzchnia
    • 9 005 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Elegancki dom wolnostojący z wyjątkowym, zadbanym ogrodem i garażem Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o rezydencjonalnym charakterze — wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok...

  • Dom Jakubowice Konińskie gm. Niemce, Jakubowice Konińskie
    Dom Jakubowice Konińskie gm. Niemce, Jakubowice Konińskie

    Jakubowice Konińskie

    • 1 630 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący, parterowy w Jakubowicach Konińskich o powierzchni 200 mkw., posadowiony na działce o powierzchni 1900 mkw. Trzy sypialnie, dwie łazienki. Duży garaż. Oferta do...

  • Dom Motycz + warsztat samochodowy + działka rolna 1,7 ha
    1 / 5
    Dom Motycz + warsztat samochodowy + działka rolna 1,7 ha

    Motycz

    • 3 600 000 zł cena
    • 470 m2 powierzchnia
    • 7 660 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom podpiwniczony + warsztat samochodowy (też na samochody ciężarowe) na 30 arowej działce. Super tani w użytkowaniu. Panele słoneczne na gorącą wodę, fotowoltaika 10 kw. magazyny...