• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Czyżów

(1)
  • Sprzedamy dom w Czyżowie- -piekny widok - cisza-spokój
    1 / 8
    Sprzedamy dom w Czyżowie- -piekny widok - cisza-spokój

    Czyżów

    • 850 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 6 297 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości - INWEST - sprzeda w Czyżowie ładnie położony zpięknym widokiem na Kraków dom jednorodzinny - stan zamknięty-2-poziomy - parter-salon - kuchnia - przedpo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Dąbrowa

    Dąbrowa

    • 455 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest dom w surowym stanie w pięknej miejscowości Dąbrowa gmina Chełmiec. Budowa rozpoczęta w 2021 roku na działce 11ar. Dom wolnostojący zbudowany z pusta...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Krakuszowice

    • 550 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Szarów

    • 575 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 4 873 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wiatowice

    • 1 460 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 7 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS3 - Lubomirskiego
    Biuro nieruchomości

  • Dom Brzezie gm. Kłaj, Brzezie
    1 / 15
    Dom Brzezie gm. Kłaj, Brzezie

    Brzezie

    • 2 500 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Wyjątkowa posiadłość w Brzeziu - dwa domy w sercu natury, wokół Puszcza Niepołomicka Na sprzedaż niezwykła nieruchomość położona w malowniczym Brzeziu, w bezpośre...

  • Dom Dąbrowa rynek pierwotny

    Dąbrowa

    • 990 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 7 174 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do poznania wyjątkowej inwestycji obejmującej 4 komfortowe domy wolnostojące o powierzchni 129 m, położone w spokojnej i doskonale skomunikowanej Dąbrowie - zaledwie kil...

  • Dom Grodkowice gm. Kłaj
    Dom Grodkowice gm. Kłaj

    Grodkowice

    • 1 508 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 6 886 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ BUDOWLANĄ | 64 ARY | MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU I ZABUDOWY | DROGA DOJAZDOWA Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną - dom w...

  • Dom Dąbrowa gm. Kłaj
    1 / 15
    Dom Dąbrowa gm. Kłaj

    Dąbrowa

    • 1 198 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Niepołomice, Dąbrowa. Dom jednorodzinny 122,9 m2 Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 106,44 m2, w...