• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Czechówka

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Czechówka

    • 1 499 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 328 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • dom z widokiem pod Krakowem

    Świątniki Górne

    • 640 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    dom gotowy do wejścia 7 km od granic Krakowa. Zaciszny zakątek z widokiem w centrum małego miasteczka. Doskonałe połączenie autobusowe z Krakowem

  • 1 / 4
    Sprzedam dom

    Kornatka

    • 490 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny w miejscowości Kornatka, stan surowy otwarty, powierzchnia 120 M2, powierzchnia działki 15ar budowlana w całości, projekt Archon w prymulkach więcej info...

  • Dom Tomaszkowice

    Tomaszkowice

    • 1 350 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 10 385 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zapraszamy do zapoznania się z tą unikatową ofertą. Na ten moment Naszym zdaniem nie znajdziecie Państwo z powiecie wielickim porównywalnej oferty jeśli chodzi o zastosowanie pro-e...

  • Dom Ochojno

    Ochojno

    • 690 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 8 024 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z lat 90 ubiegłego wieku o powierzchni użytkowej około 85 m2. Dom po remoncie: nowy dach i więźba dachowa, całkowicie odremontowana łazienka. Wymienione wszystkie instalacje. B...

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Polanka

    • 1 350 000 zł cena
    • 181 m2 powierzchnia
    • 7 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Biskupice

    • 919 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 6 007 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Krzyszkowice

    • 750 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 6 945 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 17
    Dom bliźniak

    Tomaszkowice

    • 850 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 3
    Dom wolnostojący

    Biskupice

    • 800 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS3 - Lubomirskiego
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Sławkowice

    • 747 440 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 5 537 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Sławkowice

    • 697 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 362 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Siepraw

    • 920 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 5 936 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Sławkowice

    • 610 160 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 5 924 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Krzyszkowice

    • 990 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Olszowice

    • 668 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 4 074 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Siepraw

    • 695 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Siepraw

    • 1 150 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 7 719 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Siepraw

    • 899 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 9 081 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Dom Przebieczany rynek pierwotny

    Przebieczany

    • 920 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 4 694 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wygodny dom na 8 arowej działce w Przebieczanach 4 km od granicy Wieliczki. Budynek o powierzchni użytkowej około 196,98 m2 wraz z garażem na dwa samochody. Budowany z betonu kom...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Konary

    • 790 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 7 822 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Dom Niezdów gm. Dobczyce
    1 / 15
    Dom Niezdów gm. Dobczyce

    Niezdów

    • 1 080 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 9 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Na sprzedaż: dom jednorodzinny w trakcie budowy w technologii szkieletowej...

  • Dom Przebieczany gm. Biskupice
    1 / 13
    Dom Przebieczany gm. Biskupice

    Przebieczany

    • 1 640 000 zł cena
    • 284 m2 powierzchnia
    • 5 775 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom 2 lokalowy na pięknej działce koło Wieliczki w osiedlu domów jednorodzinnych. Powierzchnia użytkowa całego domu 284 m2 - każdy lokal po 142 m2. W każdym segmencie jest: na pa...

  • Dom Siepraw

    Siepraw

    • 1 100 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    W ofercie dom jednorodzinny, w stanie deweloperskim, położony na widokowej działce w gminie Siepraw (10 km od Wieliczki i Myślenic oraz 3 km od Dobczyc). Budynek odebrany d...

  • Dom Tomaszkowice rynek pierwotny

    Tomaszkowice

    • 850 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 6 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA BEZ PROWIZJI I PCC !!! Solidne domy budowane w technologii tradycyjnej na zacisznych działkach w Tomaszkowicach około 4 km od Rynku w Wieliczce. Domy budowane wg proj...

  • Dom Przebieczany rynek pierwotny

    Przebieczany

    • 899 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 916 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Domy już wybudowane . Zgoda na użytkowanie wydana przez PINB! Domy wybudowane wg projektu DOMY W KLEMATISACH 23B - powierzchnia użytkowa 130,01 ( całkowita 136 - skosy minima...

  • Dom Rzeszotary rynek pierwotny

    Rzeszotary

    • 2 400 000 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 8 054 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Działka o ekspozycji południowej z pięknym widokiem ! Dom z garażem dwustanowiskowym na widokowej działce. Możliwość prowadzenia działalności gospodarczej. Duży i nowoczesny...

  • Dom szeregowiec
    1 / 13
    Dom szeregowiec

    Biskupice

    • 880 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 13
    Dom szeregowiec

    Biskupice

    • 850 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 17
    Dom bliźniak

    Tomaszkowice

    • 950 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 589 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Ochojno gm. Świątniki Górne, Słowiańska

    Nowe

    Dom Ochojno gm. Świątniki Górne, Słowiańska

    Ochojno

    • 2 350 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dom wolnostojący z dużą działką | Ochojno | 197,24 m² | nowoczesne rozwiązania energetyczne Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować komfort...