• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Bolesławowo

(2)
  • Twój wymarzony dom bezpośrednio od dewelopera.

    Bolesławowo

    • 699 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 5 066 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do naszego kameralnego osiedla domków jednorodzinnych.Prezentujemy jednopiętrowe domy w stanie deweloperskim. Ich nowoczesny design z pewnością przyciągnie tych, którzy...

  • Twój wymarzony dom bezpośrednio od dewelopera.

    Bolesławowo

    • 699 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 5 066 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do naszego kameralnego osiedla domków jednorodzinnych. Prezentujemy jednopiętrowe domy w stanie deweloperskim. Ich nowoczesny design z pewnością przyciągnie tych, którz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom

    Ludwinowo Zegrzyńskie

    • 900 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 8 109 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    przedam Dom o pow. 110 m kw. wolnostojący z mieszkalnym poddaszem działka 1000 m kw. Dom zlokalizowany jest w miejscowości Ludwinowo Zegrzyńskie. 1,5 km od obwodnicy Serocka, 9 km...

  • Dom na wynajem
    Dom na wynajem

    Dosin

    • 4 900 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    Dom - Bliźniak - NOWY - nigdy nie wynajmowany !! Z wyposażeniem !! SKM tylko 7 minut !! Styl Glamour - 5 pokoi, powierzchnia 140m2, działka 450m2. Posiada garaż oraz dwa miejsca po...

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Skubianka

    • 5 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Biuro Nieruchomości Interior
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Dosin

    • 1 100 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 5 760 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Łajski

    • 999 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 6 244 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Interior
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Michałów-Reginów

    • 1 799 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 10 904 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Łajski

    • 1 450 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 8 530 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DMD ESTATE Marcin Domański
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Łajski

    • 2 367 000 zł cena
    • 453 m2 powierzchnia
    • 5 226 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wieliszew

    • 1 399 999 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 11 476 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Michałów-Reginów

    • 1 050 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 13 816 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Sikory

    • 430 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 910 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Szadki

    • 1 250 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 353 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Jachranka

    • 999 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 7 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Legionowo
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Dosin

    • 1 490 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 7 564 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Topolina

    • 595 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Marynino

    • 570 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Borowa Góra

    • 829 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 6 796 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dobre Oferty Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Izbica

    • 1 450 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 9 063 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Michałów-Reginów

    • 1 850 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 9 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Interior
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Stasi Las

    • 739 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 4 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Skrzeszew

    • 790 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 5 603 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Michałów-Reginów

    • 2 998 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 9 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • dom w Olszewnica Stara

    Olszewnica Stara » ul. Malownicza

    • 860 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 6 232 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Olszewnica Stara piękne miejsce w otulinie lasu.Jeśli szukasz komfortowego domu w wyjątkowym miejscu - ta jest oferta dla Ciebie! Do sprzedaży wolnostojący dom jednorodzinny posad...

  • Dom bliźniak
    1 / 14
    Dom bliźniak

    Jachranka

    • 690 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 5 434 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Wynajmę
    1 / 4
    Wynajmę

    Jachranka

    • 2 700 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Wynajmę domek z działką rekreacyjną do zamieszkania lub pobytu okazjonalnego. Drewniany domek składający się z poziomu parteru ( część dzienna,aneks kuchenny z oknem, sypialnia, ł...

  • 0% Osiedle domów blisko Zalewu Zegrzyńskiego

    Dosin

    • 980 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 7 425 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta deweloperska, 0% prowizji, bez PCC, gotowe do odbioru! Na sprzedaż oferujemy parterowe, funkcjonalnie zaprojektowane domy jednorodzinne, wolnostojące o powierzchniach 132 -...

  • 0% Osiedle domów blisko Zalewu Zegrzyńskiego

    Dosin

    • 1 000 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 7 247 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Marynino gm. Serock
    1 / 13
    Dom Marynino gm. Serock

    Marynino

    • 890 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 6 403 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom 139,85 m2, w tym funkcjonalny garaż 20,45m2 -  w zabudowie bliźniaczej, z dużą działką 700 m2 Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o wyjątkowo f...

  • Nowoczesny bliźniak w Skrzeszewie (150 m²)
    Nowoczesny bliźniak w Skrzeszewie (150 m²)

    Skrzeszew

    • 949 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ: Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Skrzeszewie (150 m² + 30 m²) Nowo powstająca wyjątkowa inwestycja: komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnym desig...

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Borowa Góra

    • 849 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 6 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dobre Oferty Nieruchomości
    Biuro nieruchomości