• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Nowym Dworem Mazowieckim

(188)
  • Gotowe nowe Różne Domy w Łomianki-Dąbrowa 0d 1100.000tys.zł
    1 / 15
    Gotowe nowe Różne Domy w Łomianki-Dąbrowa 0d 1100.000tys.zł

    Łomianki

    • 1 325 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 9 465 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Witam ! Posiadamy do sprzedaży nowe gotowe już po odbiorze domy w Łomiankach -Dąbrowie, Dziekanów Leśny. W naszej ofercie również został ostatni w sprzedaży dom wolnostojący-zapyta...

  • Nowy Ostatni-segment Łomianki-Bez podatku i prowizji Zobacz
    1 / 11
    Nowy Ostatni-segment Łomianki-Bez podatku i prowizji Zobacz

    Łomianki

    • 1 100 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 9 402 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dzień dobry ! Sprzedam bezpośrednio (AGENCJI NIERUCHOMOŚCI DZIĘKUJEMY ) Posiadam do sprzedania nowe domy segmenty -segmenty skrajne nowoczesny w prestiżowej miejscowości Łomianki-...

  • Dom Łomianki ul.

    Łomianki

    • 1 680 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 10 244 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuję na sprzedaż połowę bliźniaka na zamkniętym osiedlu (powierzchnia użytkowa 148,60 m² + garaż 15,5m²).CENA: 1 680 000 złDom:Nieruchomość wybudowana w 2013 roku, wykończona w...

  • Dom Parterowy Wolnostojący 4 pok., Sowia Wola

    Sowia Wola

    • 1 100 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 9 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atrakcyjny dom wolnostojący w otulinie lasu – Sowia Wola Przedstawiam parterowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w zielonej i bezpiecznej okolicy w miejscowośc...

  • Duża działka,dom,ogród,Centrum Łomianek,przystanek

    Łomianki » ul. Warszawska

    • 2 800 000 zł cena
    • 222 m2 powierzchnia
    • 12 613 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom wolno stojący o pow. 222 m 2 , na dużej działce pow. ok 1500 m 2 , w doskonałej lokalizacji pod względem dojazdu i dostępu do infrastruktury miejskiej .Jedna z...

  • Dom Legionowo Bukowiec rynek pierwotny ul. Grudzie

    Legionowo » ul. Grudzie

    • 785 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 7 930 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, wygodę i ekologię.Inwestycja Grudzie 37 to kameralne osiedle czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych w cichej i zielonej czę...

  • Dom Legionowo Bukowiec rynek pierwotny ul. Grudzie

    Legionowo » ul. Grudzie

    • 809 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

• Klimatyczny dom w Kiełpinie
    1 / 16
    Klimatyczny dom w Kiełpinie

    Kiełpin

    • 1 499 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 5 766 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania klimatyczny dom wolnostojący o pow.260 m2 posadowiony na działce o powierzchni 1485m2 .Działka bardzo ładnie zagospodarowana ,chroniąca prywatność mieszkańców, poło...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom ławy

    Ławy

    • 395 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 3 377 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż część domu w m. Ławy wraz z budynkami gospodarczymi oraz garażem. Dom składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc, holu. Możliwość adaptacji poddasza na cele mie...

  • Dom Izabelin C gm. Izabelin, gm. Izabelin
    1 / 10
    Dom Izabelin C gm. Izabelin, gm. Izabelin

    Izabelin C

    • 1 750 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 10 607 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Klimatyczny dom w Izabelinie C połączenie nowoczesności z tradycją, doskonała lokalizacja bogata infrastruktura Izabelina oraz Kampinoski Park Narodowy dostępne podczas krótkiego...

  • Dom w prestiżowej dzielnicy Legionowa.

    Legionowo » ul. Bałtycka

    • 2 970 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 13 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, wolnostojącego, funkcjonalnego rodzinnego/wilopokolenowego domu zlokalizowanego w najbardziej prestiżowej i najstars...

  • dom w Olszewnica Stara

    Olszewnica Stara » ul. Malownicza

    • 860 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 6 232 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Olszewnica Stara piękne miejsce w otulinie lasu.Jeśli szukasz komfortowego domu w wyjątkowym miejscu - ta jest oferta dla Ciebie! Do sprzedaży wolnostojący dom jednorodzinny posad...

  • Legionowo Przy SKM.Wolnostojący 112m2.Garaż 27m2
    Legionowo Przy SKM.Wolnostojący 112m2.Garaż 27m2

    Legionowo

    • 1 150 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 10 268 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący pow.112m2,plus garaż wolnostojący 27m2,oraz budynek gospodarczy,Działka 655m2.W super lokalizacji w Legionowie ul.Olszankowa,do kolejki SKM 700m,blisko szkoła,prze...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Czosnów

    • 750 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 6 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Łomianki
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Michałów-Reginów

    • 2 998 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 9 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Sprzedaż Nowy Dom wolnostojący pow.mieszk. 101,63m

    Górki » ul. Stawowa

    • 660 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 6 535 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedaż Nowy Dom wolnostojący pow.mieszkalna 101,63 m2. stan developerski, piękne położenie, Górki - gmina Prószków, 3 km. od Opola KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI i podatku PCC...

  • Dom na zamkniętym Osiedlu Kampinos.

    Lipków » ul. Przy Parku

    • 2 590 000 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 11 069 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osiedle w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, gwarancja: otoczenia zielenią, spokoju, na osiedlu panuje rodzinna atmosfera.Strzeżony zamknięty teren: całodobowa ochrona, 24 go...

  • 1 / 3
    Sprzedaż Nowy Dom wolnostoj. pow.mieszkalna 99 m2

    Górki » ul. Stawowa

    • 670 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 768 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedaż Nowy Dom wolnostojący pow.mieszkalna 99 m2. stan developerski, piękne położenie, Górki - gmina Prószków, 3 km. od Opola KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI i podatku PCC !...

  • Sprzedaż dom zab.bliźn. 93,30m2 stan developerski

    Górki » ul. Stawowa

    • 627 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedaż Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej, pow.mieszkalna 93,30 m2. stan developerski, działka 450 m2. pięknie położona, Górki - gmina Prószków, 3 km. od Opola KUPUJĄCY NIE PŁA...

  • Segment Skrajny_5 pokoi_2xGaraż_Łomianki Centralne
    Segment Skrajny_5 pokoi_2xGaraż_Łomianki Centralne

    Łomianki

    • 1 450 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 8 951 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości