• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Nowe Grabie

(1)
  • Mieszkanie 3pok, 92m2 + strych 54m2 Nowe Grabie

    Nowe Grabie » ul. Zygmunta III Wazy

    • 789 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 8 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie wraz z użytkowym strychem w dobrym standardzie, znajdujące się w bezpiecznej okolicy, w budynku wielorodzinnym (4 mieszkania w budynku), w miej...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Wynajmę nowe mieszkanie w Wołominie

    Wołomin

    • 3 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zostań pierwazym najemcą. Calkowity koszt z zaliczkami na media 4 000,00 zł. Atutem jest duży balkon oraz bardzo dobra komunikacja z Warszawą. Do stacji PKP 3 minuty skąd w 15 min...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kobyłka

    • 640 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wołomin

    • 850 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Atodom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Nowe 3-pok. mieszkanie z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi
    Nowe 3-pok. mieszkanie z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi

    Wołomin

    • 764 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 14 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe, świeżo wykończone i gotowe do wprowadzenia się - 3-pokojowe mieszkanie (pow. 51m2) w cichym i zielonym otoczeniu na kameralnym, bezpiecznym osiedlu. W skład mieszkania wchod...

  • Stylowe dwupoziomowe mieszkanie 87 m² po remoncie - do zamieszkania
    Stylowe dwupoziomowe mieszkanie 87 m² po remoncie - do zamieszkan...

    Wołomin

    • 1 199 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 13 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, zadbane mieszkanie, które łączy komfort, funkcjonalność i nowoczesny design. Idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, estetykę oraz wysoki standard...

Wołomin

    • 764 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 14 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje