• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Frednowy

(1)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Frednowy

    • 235 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 3 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 62m2 na podleśnym

    Iława

    • 315 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Witam, sprzedam mieszkanie bez pośredników przy ulicy Brata Alberta 6a w Iławie z widokiem na las w cichej okolicy. Mieszkanie w drugiej połowie 2015 roku przeszło kapitalny remont...

  • DWUPOZIOMOWY APARTAMENT NAD SAMYM JEZIOREM W OSTRÓDZIE

    Ostróda

    • 774 200 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 9 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    25.02 DNI OTWARTE!! (w sprawie ustalenia godziny spotkania zapraszam do kontaktu [tel]) Dla Inwestora chcącego zarabiać pasywnie przez cały rok (najem krótkoterminowy) lub...

  • MIESZKANIE garażem i z ogródkiem,  Ostróda – Lubajny – nowa inwestycja 2024/2025
    1 / 7
    MIESZKANIE garażem i z ogródkiem, Ostróda – Lubajny – nowa inwes...

    Ostróda

    • 355 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 4 494 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Geopionier Piotr Panek
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 75.05 m2 w Kajkowie, gm. Ostróda
    1 / 4
    Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 75.05 m2 w Kajkowie, gm. Ostr...

    Kajkowo

    • 435 290 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 56.24 m2 w Kajkowie , gm. Ostróda
    Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 56.24 m2 w Kajkowie , gm. Ost...

    Kajkowo

    • 337 440 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 026 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Iława

    • 1 299 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 24 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Iława Sobieskiego
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 67.80 m2 w Kajkowie, gm. Ostróda
    1 / 4
    Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 67.80 m2 w Kajkowie, gm. Ostr...

    Kajkowo

    • 427 140 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 6 376 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostróda

    • 399 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości "KOMPLEX" Łukasz Adamski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Iława

    • 349 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Iława

    • 520 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Iława

    • 319 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lubawa

    • 354 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Iława

    • 650 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • IV- 1119. Mieszkanie Ostróda, 3 pokoje, parter, 21 Stycznia
    1 / 9
    IV- 1119. Mieszkanie Ostróda, 3 pokoje, parter, 21 Stycznia

    Ostróda » ul. Stycznia

    • 285 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Geopionier Piotr Panek
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostróda

    • 419 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostróda

    • 269 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostróda

    • 193 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 3 939 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Iława
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Iława

    • 409 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 391 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Iława
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Miłomłyn

    Miłomłyn

    • 329 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 3 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Prezentujemy do sprzedaży dwie połowy tego samego domu (oddzielne mieszkania) w Miłomłynie w woj. warmińsko - mazurskim: 1. pierwsza połowa domu o pow. 85 m2 składa się z 3 prze...

  • Mieszkanie Lubawa Lubawa, Gdańska
    1 / 13
    Mieszkanie Lubawa Lubawa, Gdańska

    Lubawa

    • 270 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem typu LOGGIA może być Twoje! *TERAZ DO KOŃCA KWIETNIA KORZYSTNIEJSZA CENA* Mam przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonal...

  • na parterze do własnej aranżacji
    1 / 15
    na parterze do własnej aranżacji

    Miłomłyn

    • 129 999 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    REZERWACJA Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dla konesera – klimatyczne mieszkanie w historycznym budynku kolejowym w Miłomłynie. Ta oferta to idealna baza do...

  • 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Iławie,
    1 / 14
    3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Iławie,

    Iława

    • 649 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku przy ul. Gdańskiej 10B w Iławie. Przed budynkiem znajduje się duża liczba ogólnodostępnych miejsc parkingowych...

  • Na sprzedaż – mieszkanie 3-pokojowe, Ostróda
    1 / 16
    Na sprzedaż – mieszkanie 3-pokojowe, Ostróda

    Ostróda

    • 260 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    PODPISANA ZOSTAŁA UMOWA PRZEDWSTĘPNA!!! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,50 m², położone na parterze budynku przy ul. Jagiełły 13a w Ostródzie. Lokal przeznaczony do gener...

  • Twoje nowe mieszkanie przy ulicy Piastowskiej.
    1 / 9
    Twoje nowe mieszkanie przy ulicy Piastowskiej.

    Iława

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,2 m², położone na parterze bloku. Nieruchomość składa się z trzech ustawnych pokoi, co zapewnia wygodną przestrzeń...

  • Nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie 65 m2 w Iławie
    1 / 16
    Nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie 65 m2 w Iławie

    Iława

    • 549 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przedmiotem oferty jest przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie położone na trzecim, ostatnim, piętrze bloku przy ul. Zielonej 76 w Iławie. Budynek usytuowany jest z dala od r...

  • Mieszkanie na sprzedaż Iława, Piastowska 6
    1 / 16
    Mieszkanie na sprzedaż Iława, Piastowska 6

    Iława

    • 519 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w Iławie przy ul. Piastowskiej 6. To idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesność, komfort oraz doskona...

  • Mieszkanie Ostróda Ostróda, Czarnieckiego
    1 / 15
    Mieszkanie Ostróda Ostróda, Czarnieckiego

    Ostróda

    • 629 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 6 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe w sercu Ostródy (Pasaż) - przestrzeń, funkcjonalność i wygoda w jednym miejscu! Marzysz o przestronnym, słonecznym mieszkaniu, w którym k...

  • Klimatyczne 3 pokoje blisko jeziora Ostróda
    1 / 15
    Klimatyczne 3 pokoje blisko jeziora Ostróda

    Ostróda

    • 449 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 4 828 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Są nieruchomości, które kupuje się rozsądkiem… i takie, które wybiera się sercem. To mieszkanie łączy jedno i drugie – solidną przestrzeń oraz klimat, który trudno podrobić. Na spr...

  • Mieszkanie Iława ul. Kazimierza Odnowiciela

    Iława » ul. Kazimierza Odnowiciela

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA TYLKO U NAS!3-pokojowe mieszkanie w Iławie na 2. piętrze o powierzchni 63,9 m² z balkonem piwnicą i garażem - gotowe do zamieszkania! Idealne dla rodzin z dziećmi, par szuka...

  • Mieszkanie Iława ul. Tadeusza Kościuszki

    Iława » ul. Kościuszki

    • 779 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie | Iława | 66 m²Na sprzedaż wyjątkowe, nowe mieszkanie z 2024 roku, położone p...