• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Bierutów

(3)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bierutów

    • 381 108 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bierutów

    • 371 356 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bierutów

    • 381 438 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie na sprzedaż - Namysłów
    1 / 5
    Mieszkanie na sprzedaż - Namysłów

    Namysłów

    • 310 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż w spokojnej części Namysłowa. Mieszkanie o powierzchni 57,7 m2. Trzy pokoje, kuchnia i łazienka. Drugie piętro, balkon. Pokoje do odświeżenia, kuchnia i łaz...

  • Okazja - ostatni segment z miejscem postojowym

    Poniatowice

    • 399 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedaż mieszkania w nowym budynku dwulokalowym, położone we wsi Poniatowice , około 10 km od Oleśnicy - trasa na Warszawę . W okolicy zjazd na S8 z wygodnym dojazdem do Wrocł...

  • Mieszkanie Oleśnica

    Oleśnica

    • 495 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    W super lokalizacji blisko rynku na 1 piętrze w kamienicy. Powierzchnia 74 m2 z parkingiem w podwórzu. Składa się z przedpokoju , łazienki, kuchni połączonej z salonem oraz 2 syp...

  • 3 pokoje w centrum Oleśnicy | 1 piętro | balkon
    1 / 15
    3 pokoje w centrum Oleśnicy | 1 piętro | balkon

    Oleśnica

    • 460 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pokoje w samym sercu Oleśnicy | 1 piętro | balkon | parking | ul. Lwowska Jeśli centrum miasta, wygoda 1 piętra i funkcjonalny układ są dla Ciebie kluczowe — właśnie znalazłeś m...

  • 3-pokojowe Daszyńskiego mieszkanie na wynajem
    1 / 6
    3-pokojowe Daszyńskiego mieszkanie na wynajem

    Oleśnica

    • 3 200 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    To przytulne mieszkanie o powierzchni 54 m² znajduje się na wysokim parterze czteropiętrowego bloku. 2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz pralnia + piwnica. do c...

  • Nowe Mieszkania w Centrum Oleśnicy | Balkony |
    1 / 16
    Nowe Mieszkania w Centrum Oleśnicy | Balkony |

    Oleśnica

    • 534 600 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne, słoneczne i komfortowe mieszkania w centrum Oleśnicy. Szukasz świeżej, miejskiej przestrzeni w doskonałej lokalizacji? Ta oferta w sercu Oleśnicy może być dokładnie ty...

  • Bez PCC i prowizji, 3 pokoje, ogródek, poddasze
    1 / 16
    Bez PCC i prowizji, 3 pokoje, ogródek, poddasze

    Oleśnica

    • 497 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję mieszkaniową w urokliwej lokalizacji Oleśnica Rataje, ul. Agatowa → Kupujący nie płaci PCC oraz prowizji ! Oferujemy mieszkania o pow...

  • 3 pok. | 2 miejsca w garażu | 2 balkony | Klima!
    1 / 14
    3 pok. | 2 miejsca w garażu | 2 balkony | Klima!

    Oleśnica

    • 600 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pokoje | 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym | 2 balkony | klimatyzacja | świeży budynek Dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 50.000zł - zakup obligato...

  • Sprzedam mieszkanie

    Namysłów

    • 395 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 476 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 60,5 m², położone w Namysłów ul.Łączańska. Lokal usytuowany jest na parterze, co zapewnia komfort...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 10
    Mieszkanie na sprzedaż

    Namysłów

    • 385 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 60,5 m², położone w Namysłów. Lokal usytuowany jest na parterze, co zapewnia komfort i wygodę cod...

  • Mieszkanie Miłoszyce gm. Jelcz-Laskowice,
    Mieszkanie Miłoszyce gm. Jelcz-Laskowice,

    Miłoszyce

    • 460 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    BEZ PCC BEZ PROWIZJI   KOLEJNY ETAP OSIEDLA JUŻ W SPRZEDAŻY- klucze wkrótce Polecam 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w kameralnym budynku w Miłoszycach. Do mieszkan...

  • Mieszkanie Namysłów, Oleśnicka
    Mieszkanie Namysłów, Oleśnicka

    Namysłów

    • 389 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz funkcjonalnego mieszkania w spokojnej lokalizacji, ale z pełną infrastrukturą na wyciągnięcie ręki? Ta inwestycja w Wilkowie koło Namysłowa to idealne połączenie komfortu,...

  • Mieszkanie Namysłów, Oleśnicka
    Mieszkanie Namysłów, Oleśnicka

    Namysłów

    • 399 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 5 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter