• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Bierutowem

(30)
  • Mieszkanie Namysłów, Oleśnicka
    Mieszkanie Namysłów, Oleśnicka

    Namysłów

    • 389 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz funkcjonalnego mieszkania w spokojnej lokalizacji, ale z pełną infrastrukturą na wyciągnięcie ręki? Ta inwestycja w Wilkowie koło Namysłowa to idealne połączenie komfortu,...

  • Mieszkanie Namysłów, Oleśnicka
    Mieszkanie Namysłów, Oleśnicka

    Namysłów

    • 399 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 5 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie 3 pokoje, 1 piętro, blok, balkon
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokoje, 1 piętro, blok, balkon

    Namysłów

    • 346 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 209 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Biuro Freedom Nieruchomości Namysłów zaprasza do zakupu mieszkania 3 pokojowego mieszczącego się na 1 PIĘTRZE w bloku z balkonem w Namysłowie. Lokal mieszkalny o pow. 48 m2 składa...

  • 2 pokoje + loggia  idealne pod inwestycję
    2 pokoje + loggia idealne pod inwestycję

    Oleśnica

    • 335 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 614 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Są takie mieszkania, które od pierwszego momentu dają jedną, bardzo konkretną myśl: tu można zrobić coś naprawdę fajnego. To właśnie jedna z tych ofert! Mieszkanie przy ul. Skłodo...

  • 3 pokoje, balkon, piwnica - do remontu - Serbinów
    3 pokoje, balkon, piwnica - do remontu - Serbinów

    Oleśnica

    • 419 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Oleśnicy 419 000 zł! Jeśli szukasz przestrzeni, którą urządzisz dokładnie tak, jak chcesz ta oferta jest dla Ciebie! 61,9 m² w układzie...

  • Mieszkanie Miłoszyce gm. Jelcz-Laskowice,
    Mieszkanie Miłoszyce gm. Jelcz-Laskowice,

    Miłoszyce

    • 460 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    BEZ PCC BEZ PROWIZJI   KOLEJNY ETAP OSIEDLA JUŻ W SPRZEDAŻY- klucze wkrótce Polecam 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w kameralnym budynku w Miłoszycach. Do mieszkan...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 10
    Mieszkanie na sprzedaż

    Namysłów

    • 385 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 60,5 m², położone w Namysłów. Lokal usytuowany jest na parterze, co zapewnia komfort i wygodę cod...

  • 3.pokoje, balkon, piwnica - 72 m²
    1 / 15
    3.pokoje, balkon, piwnica - 72 m²

    Oleśnica

    • 517 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 7 282 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Funkcjonalne, rodzinne mieszkanie o powierzchni 71,90 m², zlokalizowane przy ul. Sucharskiego w Oleśnicy. Nieruchomość wyróżnia się elastycznym układem pomieszczeń oraz ponadprz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam mieszkanie

    Namysłów

    • 395 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 476 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 60,5 m², położone w Namysłów ul.Łączańska. Lokal usytuowany jest na parterze, co zapewnia komfort...

  • Mieszkanie Oleśnica ul. Klonowa

    Oleśnica » ul. Klonowa

    • 715 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 533 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 8 piętro

    ul. Klonowa, Oleśnica Nowoczesne, po gruntownym remoncie, bardzo ładne czteropokojowe mieszkanie o pow. 62 mkw. z balkonem w bloku z 1985 roku z pięknym widokiem na okolicę....

  • Mieszkanie Oleśnica, 11 Listopada
    1 / 9
    Mieszkanie Oleśnica, 11 Listopada

    Oleśnica

    • 300 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 58 m² w centrum Oleśnicy - świetna lokalizacja i duży potencjał aranżacyjny Szukasz mieszkania z duszą, w którym klasyczne detale spotykają się z wygodą centrum miasta?...

  • 3 pok. | 2 miejsca w garażu | 2 balkony | Klima!
    1 / 14
    3 pok. | 2 miejsca w garażu | 2 balkony | Klima!

    Oleśnica

    • 600 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pokoje | 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym | 2 balkony | klimatyzacja | świeży budynek Dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 50.000zł - zakup obligato...

  • Bez PCC i prowizji, 3 pokoje, ogródek, poddasze
    1 / 16
    Bez PCC i prowizji, 3 pokoje, ogródek, poddasze

    Oleśnica

    • 497 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję mieszkaniową w urokliwej lokalizacji Oleśnica Rataje, ul. Agatowa → Kupujący nie płaci PCC oraz prowizji ! Oferujemy mieszkania o pow...

  • Nowe Mieszkania w Centrum Oleśnicy | Balkony |
    1 / 16
    Nowe Mieszkania w Centrum Oleśnicy | Balkony |

    Oleśnica

    • 534 600 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne, słoneczne i komfortowe mieszkania w centrum Oleśnicy. Szukasz świeżej, miejskiej przestrzeni w doskonałej lokalizacji? Ta oferta w sercu Oleśnicy może być dokładnie ty...

  • 3-pokojowe Daszyńskiego mieszkanie na wynajem
    1 / 6
    3-pokojowe Daszyńskiego mieszkanie na wynajem

    Oleśnica

    • 3 200 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    To przytulne mieszkanie o powierzchni 54 m² znajduje się na wysokim parterze czteropiętrowego bloku. 2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz pralnia + piwnica. do c...

  • Miłoszyce Cicha okolica / ogród / piwnica
    1 / 11
    Miłoszyce Cicha okolica / ogród / piwnica

    Miłoszyce

    • 319 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 4 198 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w Zabytkowym Dworku w Miłoszycach. W skład mieszkania wchodzi: *salon z aneksem kuchennym *sypialnia z antresolą *pokój dzienny z wejściem do niezależnej...

  • 4 pokojowe mieszkanie Jelcz ul. Hirszfelda
    1 / 9
    4 pokojowe mieszkanie Jelcz ul. Hirszfelda

    Jelcz-Laskowice

    • 565 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne mieszkanie w centrum życia Jelcza-Laskowic. 4 pokoje dają przestrzeń nawet dla dużej rodziny. Pierwsze piętro nie zmęczy starszych osób, a jednocześnie da poczucie kame...

  • Mieszkanie do wynajęcia w Oleśnicy
    1 / 16
    Mieszkanie do wynajęcia w Oleśnicy

    Oleśnica

    • 1 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie po kapitalnym remoncie umeblowane wynajmę składa się z kuchni salonu pokoju sypialnego przedpokój oraz łazienki bardzo dobra lokalizacja wszystkie sklepy I markety w pob...

  • Mieszkanie dla 6 Ukraincow w Olesnicy
    1 / 8
    Mieszkanie dla 6 Ukraincow w Olesnicy

    Oleśnica

    • 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Hostel dla pracowników z Ukrainy pracujących w Olesnicy lub okolicy ul. Krzywoustego 1 wszystkie sklepy i markety w pobliżu wiecej informacji tel.[tel]

  • 3 pokoje w centrum Oleśnicy | 1 piętro | balkon
    1 / 15
    3 pokoje w centrum Oleśnicy | 1 piętro | balkon

    Oleśnica

    • 460 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pokoje w samym sercu Oleśnicy | 1 piętro | balkon | parking | ul. Lwowska Jeśli centrum miasta, wygoda 1 piętra i funkcjonalny układ są dla Ciebie kluczowe — właśnie znalazłeś m...