• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Krzeczyn

(2)
  • Krzeczyn - działka otoczona zielenią

    Krzeczyn

    • 180 000 zł cena
    • 1 072 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr 249/71 w miejscowości Krzeczyn, Gmina Oleśnica, Powiat Oleśnicki , województwo Dolnośląskie.Powierzchnia działki to 1072 m2. Kształt działki jest z...

  • 1 / 2
    KRZECZYN - DUŻY WYBÓR DZIAŁEK - SPOKOJNA OKOLICA

    Krzeczyn

    • 131 400 zł cena
    • 876 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą dotycząca działek z warunkami zabudowy w Krzeczynie.Obecnie na sprzedaż jest 11 działek.249/108 - 848 m2 - cena 127200 zł (netto)249/109 - 857...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę nad JEZIOREM / Brzezinki

    Brzezinki

    • 450 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W sprzedaży działka z bezpośrednim dostępem do dużego zbiornika wodnego. Miejscowość: Brzezinki / gm. Jelcz - Laskowice, ul. Widokowa. Wielkość działki 750 m2 + kilkadziesiąt m...

  • Działka Borowa

    Borowa

    • 10 780 000 zł cena
    • 38 500 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka przemysłowa nadająca się na każdą działalność pow 38500 m2 Położona bezpośrednio przy tasie Wrocław - Warszawa. ZJAZD BEZPOŚREDNIO Z ULICY, Media - prąd w pobliżu - trafos...

  • Działka Byków

    Byków

    • 1 200 000 zł cena
    • 27 800 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Grunty orne o powierzchni 2,78ha (27800m2) położone w miejscowości Byków z możliwością wybudowania domu, wykopania stawu, wyśmienicie nadający się na agroturystykę, hodowlę koni, w...

  • Działka Borowa Oleśnicka

    Borowa

    • 3 800 000 zł cena
    • 38 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Bezpośrednio przy trasie E- 8 Wrocław - Warszawa do sprzedaży działka o pow.37800 m2. Zgodnie z zatwierdzonym Miejscowym PZP przeznaczona pod aktywność gospodarczą z dopuszczeniem...

  • Działka Byków

    Byków

    • 950 000 zł cena
    • 9 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W studium pod przemysł ciężki. Dzialka rolna w gm Długołęka w okolicy Bykowa i Kamienia pow 9500 m2 z możliwością zakupu dodatkowego gruntu o pow 20 000m2 dojazd drogą asfaltową...

  • Działka Byków

    Byków

    • 960 000 zł cena
    • 32 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Atrakcyjna działka aktualnie rolna W studium pod zabudowę domów jednorodzinnych. Powierzchnia 320000 m2 po sąsiedzku prąd i woda miejska. ---DON--- Waldemar Zołoteńki kom [te...

  • Działka Byków

    Byków

    • 880 000 zł cena
    • 8 800 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowo-mieszkaniowa o powierzchni 88 arów (istniej możliwość podziału na mnejsze działki) w miejscowości Byków dojazd drogą polną około 200m od drogi krajowej E8, Nadaj...

  • Działka Byków

    Byków

    • 759 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Przy trasie E-8 Wrocław - Warszawę działka usługowo-mieszkaniowa o pow 3300m2 nadająca się znakomicie na wszelkiego rodzaju dzialalność z wykluczeniem uciążliwej,j dojazd drogą asf...

  • 1 / 3
    Działka Byków

    Byków

    • 600 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka nadająca się pod działalność usługową częściowo zabudowana budynkiem warszatu samochodowego grunt w połowie utwardzony kostką. Działka położona bezpośrednio przy ul Wrocław...

  • 1 / 3
    Działka Borowa

    Borowa

    • 3 190 000 zł cena
    • 31 900 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Korzystnie położona działka dla inwestora o pow 31 900 m2 w pobliżu skrzyżowania w Borowej.przy trasie Wrocław - Warszawa. Grunt jeszcze rolny, w trakcie przekształcania na działkę...

  • 1 / 3
    Działka Byków

    Byków

    • 300 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Ładnie położona działka pow 3000 m2 jeszcze rolna z możliwością zakupu większej powierzchni do 1 ha, obok działki zabudowane nowymi domami jednorodzinnymi, w bliskim czasie perspek...

  • 1 / 2
    Działka Oleśnica

    Oleśnica

    • 20 400 000 zł cena
    • 120 000 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Grunt zgodnie z MPZP pod przemysł nieuciążliwy w sąsiedztwie gruntów usługowych o łącznej pow 12 ha Możliwość zakupu mniejszej tj.5,5 ha lub większej powierzchni 6,5 ha z oferowany...

  • Działka (800 m2) ok. Pistacjowej MEDIA (Pietrzykowice)
    1 / 7
    Działka (800 m2) ok. Pistacjowej MEDIA (Pietrzykowice)

    Pietrzykowice

    • 420 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 525 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w Pietrzykowicach - okolice ul. Pistacjowej. Działka posiada media: prąd, wodę i kanalizację. Lokalizacja: Pietrzykowice (około 5 km od granicy Wr...

  • 1 / 4
    Teren inw. logistyka, produkcja - okazja!

    Świerzna

    • 1 699 000 zł cena
    • 14 255 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Posiadamy do sprzedaży działkę rolną RIIIa/RIVa o powierzchni 14255m2 w Świerznej k. Oleśnicy przy. Działka znajduje się nieopodal wjazdu na wschodnią obwodnicę Oleśnicy, dojazd do...

  • 1 / 3
    Działka/działki rolne Zimnica/Smolna - Super cena!

    Zimnica

    • 166 770 zł cena
    • 16 670 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki/działek rolnych w Zimnicy oraz Smolnej.Posiadamy na sprzedaż kilka działek o powierzchniach w hektarach :Zimnica -1,667 - działka z ogł...

  • 1 / 3
    Nowa Ligota - działki w pięknej lokalizacji

    Nowa Ligota

    • 75 277 zł cena
    • 818 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ** TYLKO U MNIE **Działka budowlane w Nowej Ligocie (gm. Oleśnica) o powierzchni 818,76 m2. Według uchwały nr XXIV/166/16 z dnia 28.10.2026 działka jest oznaczona symbolem MN/5 - p...

  • 1 / 3
    Piękna działka, w pięknym miejscu - Nowa Ligota

    Nowa Ligota

    • 56 328 zł cena
    • 612 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ** TYLKO U MNIE **Skorzystaj z niesamowitej okazji i zainwestuj w działkę w Nowej Ligocie (gm. Oleśnica). Do Oleśnicy jest zaledwie 11 km. Wg uchwały nr XXIV/166/16 z dnia 28.10.20...

  • Działka budowlana Oleśnica Rataje, Wielkopolna
    1 / 8
    Działka budowlana Oleśnica Rataje, Wielkopolna

    Oleśnica

    • 500 000 zł cena
    • 846 m2 powierzchnia
    • 592 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca, gdzie możesz zbudować dom w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie mieć wszystko, czego potrzebujesz w zasięgu kilku minut? Ta działka w Oleśnicy to idealne p...

  • 1 / 3
    Działka Byków

    Byków

    • 3 000 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka jeszcze rolna o pow 3 ha, podzielona już na 9 działek. Aktualnie w Gminie trwają już prace nad zmianą w planie ogólnym. Obok z jednej i drugiej strony są działki zabudowa...

  • Działka Brzezia Łąka ul. Szkolna

    Brzezia Łąka » ul. Szkolna

    • 240 000 zł cena
    • 955 m2 powierzchnia
    • 252 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    # OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE#Ślężańskie biuro AP Powierska Nieruchomości mieszczące się w Sobótce przy ulicy Rynek 9 prezentuje:Na sprzedaż działka budowlana - mieszkaniowa z zab...

  • Działka rekreacyjna
    1 / 9
    Działka rekreacyjna

    Oleśnica

    • 15 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam działka rekreacyjna o powierzchni 3 arów w pełni ogrodzona.Na działce jest podliczona woda oraz prąd . Zainteresowanych zapraszam pod numer telefonu

  • Warunki zabudowy, prąd, woda
    1 / 15
    Warunki zabudowy, prąd, woda

    Brzezinki

    • 396 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 4000 m² - Brzezinki | Brzezinki, gm. Jelcz-Laskowice | Media przy działce | WZ | Las w pobliżu | Na sprzedaż duża, malowniczo położona działka budowlana o powi...

  • Ostatnia działka budowlana 1195 m² – Bystre
    1 / 8
    Ostatnia działka budowlana 1195 m² – Bystre

    Bystre

    • 159 000 zł cena
    • 1 195 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż została już tylko jedna działka – 1195 m² Szukasz miejsca na dom w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dojazdem do miasta? Bystre, położone zaledwie 2 km od Ole...

  • Sprzedam działki budowlane 10,5 do 14 ar
    1 / 4
    Sprzedam działki budowlane 10,5 do 14 ar

    Piszkawa

    • 150 zł cena
    • 1 140 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane w cichej spokojnej okolicy blisko zieleni i mnóstwo terenów spacerowych. -17 km od granic Wrocławia, 10 km Od Oleśnicy -40 minut autem do Dworca Główneg...

  • Wyjątkowa działka budowlana 976,56 m² – Świerzna

    Świerzna

    • 184 570 zł cena
    • 976 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca, w którym zbudujesz swój wymarzony dom – z dala od zgiełku, ale blisko miasta?Ta działka spełni Twoje oczekiwania.Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o p...

  • Wyjątkowa działka budowlana 977,56 m² – Świerzna

    Świerzna

    • 184 759 zł cena
    • 977 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca, w którym zbudujesz swój wymarzony dom – z dala od zgiełku, ale blisko miasta? Ta działka spełni Twoje oczekiwania.Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o...

  • 1 / 4
    Działki rekreacyjne ze stawami | Spalice - okazja

    Spalice

    • 1 499 000 zł cena
    • 6 418 m2 powierzchnia
    • 234 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    SPRZEDAŻ DZIAŁEK REKREACYJNYCH ZE STAWAMI | SPALICE (GM. OLEŚNICA)Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość rekreacyjna obejmująca działki nr 23 i 24, położone w miejscowości Spalice (gmi...

  • Twoja Enklawa Spokoju: działka 1134 m² Chrząstawa

    Chrząstawa Mała

    • 289 000 zł cena
    • 1 134 m2 powierzchnia
    • 255 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a do pracy we Wrocławiu, Jelcza Laskowic czy Oławy dojedziesz sprawnie i bez stresu? Ta oferta jest dla Ciebie.

  • Lucień | Działka budowlana | 600 m2 | ul. Włoska
    Lucień | Działka budowlana | 600 m2 | ul. Włoska

    Oleśnica

    • 239 999 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wszystkie media w drodze przy działce (kanalizacja już na działce). Niewielka, idealna pod zabudowę działka budowlana w Oleśnicy | ul. Włoska, Lucień Na sprzedaż działka budowlan...

  • Działka pod budowę domu - fundament i projekt
    1 / 16
    Działka pod budowę domu - fundament i projekt

    Brzezia Łąka

    • 349 000 zł cena
    • 899 m2 powierzchnia
    • 389 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod budowę domu (z fundamentami i projektem) - Brzezia Łąka, ul. Porzeczkowa Powierzchnia: 899 m²Typ działki: Budowlana (z rozpoczętą budową)Media: W drodzePrzeznaczenie:...