• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Bierutowem

(30)
  • Mieszkanie Oleśnica

    Oleśnica

    • 495 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    W super lokalizacji blisko rynku na 1 piętrze w kamienicy. Powierzchnia 74 m2 z parkingiem w podwórzu. Składa się z przedpokoju , łazienki, kuchni połączonej z salonem oraz 2 syp...

  • Mieszkanie do wynajecia
    Mieszkanie do wynajecia

    Oleśnica

    • 800 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajme mieszkanie firmie zatrudniajacych 6 mezczyzn lub 6 kobiet z Ukrainy pracujacych w Oleśnicy lub okolicy wystawiam rachunek cena za miesiac od osoby 800 zl bardzo dobra lo...

  • Okazja - ostatni segment z miejscem postojowym

    Poniatowice

    • 399 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedaż mieszkania w nowym budynku dwulokalowym, położone we wsi Poniatowice , około 10 km od Oleśnicy - trasa na Warszawę . W okolicy zjazd na S8 z wygodnym dojazdem do Wrocł...

  • Mieszkanie na sprzedaż - Namysłów
    1 / 5
    Mieszkanie na sprzedaż - Namysłów

    Namysłów

    • 310 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż w spokojnej części Namysłowa. Mieszkanie o powierzchni 57,7 m2. Trzy pokoje, kuchnia i łazienka. Drugie piętro, balkon. Pokoje do odświeżenia, kuchnia i łaz...

  • Mieszkanie do wynajęcia
    1 / 13
    Mieszkanie do wynajęcia

    Oleśnica

    • 2 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z kuchnią i łazienka od 20.01.23 r dla małżeństwa bez dzieci lub 2 kobiet

  • Mieszkanie do wynajęcia dla pracowników z Ukrainy
    1 / 8
    Mieszkanie do wynajęcia dla pracowników z Ukrainy

    Oleśnica

    • 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajecia mieszkanie dla 4 mezczyzn lub 4 kobiet z Ukrainy pracujących w Oleśnicy lub w Okolicy Oleśnicy przy ul. Krzywoustego 1/7 na przeciw Rossmanna w mieszkaniu jest kuchnia...

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Oleśnica

    • 679 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż apartament 2-pokojowy nad morzem, Dębina

    Dębina

    • 449 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 16 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    WGN Nieruchomości
    Agent nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajmę mieszkanie dla pracowników z Ukrainy
    1 / 12
    Wynajmę mieszkanie dla pracowników z Ukrainy

    Oleśnica

    • 900 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmuję mieszkanie firmie ztrudniajacej pracowników z Ukrainy pracujących w Oleśnicy lub okolicy wystawiam rachunek bardzo dobra lokalizacja wszystkie sklepy w pobliżu cena za...

  • Mieszkanie do wynajecia
    Mieszkanie do wynajecia

    Oleśnica

    • 450 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajme mieszkanie 60 m kw przy ul. Krzywoustego 3 b w Oleśnicy dla 4 pracownikow z Ukrainy lub Moldawi pracujacych w Olesnicy lub okolicy lub 4 Kobiet z Ukrainy bardzo dobra lok...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam mieszkanie w Świniarach Wielkich

    Świniary Wielkie

    • 100 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Sprzedam mieszkanie do remontu w Świararach Wielkich. Mieszkanie bardzo ciepłe i słoneczne, składa się z czterech pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i odzielnej toalety. Wielkość...

  • Piękne mieszkanie w Groblicach koło Siechnic - pełne wyposażenie

    Groblice

    • 450 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opis nieruchomości Polecam na sprzedaż ładne mieszkanie 3 pokojowe w Groblicach pod Wrocławiem, niedaleko Siechnic. Położone na pięknym, kameralnym osiedlu wśród zieleni. Mieszka...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zielęcice

    • 621 390 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Tani dom Domasławice - Dolina Baryczy
    1 / 9
    Tani dom Domasławice - Dolina Baryczy

    Domasławice

    • 290 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 2 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości GLOBHAUS
    Biuro nieruchomości

  • 4 pok. Gotowe do wprowadzenia. OGRÓD 110m, balkon
    1 / 16
    4 pok. Gotowe do wprowadzenia. OGRÓD 110m, balkon

    Siechnice

    • 649 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kiełczów

    • 638 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 9 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siechnice

    • 630 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Noble-House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Czernica

    • 450 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Siechnice Siechnice
    1 / 11
    Mieszkanie Siechnice Siechnice

    Siechnice

    • 563 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Przystań Siechnice to wyjątkowa...

  • Mieszkanie Siechnice Siechnice
    1 / 11
    Mieszkanie Siechnice Siechnice

    Siechnice

    • 587 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 10 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie pod Wrocławiem z dużym ogrodem lub dwupoziomowe z balk...

    Dobrzykowice

    • 550 500 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Osiedle "Ciche Dobrzykowice" 8 mieszkań TYP A: 52,40 m² - Parter z dużym ogrodem ? 8 mieszkań TYP B: 74,41 m² - Piętro z balkonem i poddaszem użytkowym kanalizacja - miejsc...

  • Mieszkanie 2 poziomowe,malownicza okolica!Nowe!

    Ligota

    • 430 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NOWOŚĆ! TYLKO W NASZYM BIURZE! BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania bezczynszowego z rynku wtórnego, o powierzchni łącznej 50,15 m2 z tarasem i o...

  • Mieszkanie 2 poziomowe,malownicza okolica!Nowe!

    Ligota

    • 390 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania bezczynszowego z rynku wtórnego, o powierzchni łącznej 50,15 m2 z tarasem i ogródkiem jak również 2 miejscam...

  • Mieszkanie Kiełczów

    Kiełczów

    • 800 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    W Kiełczowie przy ul Polnej lokal mieszkalny z 2020 roku na parterze z działką Bardzo przyjemne, urządzone mieszkanie o pow 66,50 m2 z ładnie zagospodarowaną działką pow. 101 m2...

  • własnościowe mieszkanie z garażem
    1 / 8
    własnościowe mieszkanie z garażem

    Skarbimierz

    • 340 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam funkcjonalne , bardzo jasne , ciepłe , dwupokojowe mieszkanie do remontu . Widna kuchnia , dwa duże ustawne pokoje . w przedpokoju i w większym pokoju znajdują się wnękowe...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie

    Siechnice

    • 520 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    posiadam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 54.5 m w Siechnicach w bloku z wielkiej płyty z lat 85 ,mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w bloku dwupiętrowym w bardzo atrakcy...

  • Mieszkanie Siechnice rynek pierwotny

    Siechnice

    • 500 472 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 880 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% PCC | 0% PROWIZJI Na sprzedaż oferuję funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,34 m2 z prywatnym ogródkiem 49 m2 , położone na parterze nowoczesnej inwestycji...

  • Mieszkanie Pisarzowice

    Pisarzowice

    • 370 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 4 934 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75 m, położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku. Mieszkanie sprzedawane z murowanym garażem oraz dzia...

  • Mieszkanie Kiełczówek rynek pierwotny ul. Krótka

    Kiełczówek » ul. Krótka

    • 549 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 5 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż Mieszkanie Willowe z balkonem ZAKOŃCZENIE BUDOWY październik 2025 Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC. Z przyjemnością prezentujemy Pań...

  • Do wynajęcia
    1 / 8
    Do wynajęcia

    Zawada

    • 1 800 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia budynek wolnostojący, własne co piec uniwersalny zieleń,parking ogrodzony,do ceny doliczyć licznik woda,gaz butla,prąd.kaucja jednokrotność czynszu, częściowo umeblowa...

  • Mieszkanie Kiełczów gm. Długołęka, Polna
    Mieszkanie Kiełczów gm. Długołęka, Polna

    Kiełczów

    • 679 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 346 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,06 m², położone przy ul. Polnej w Kiełczowie, tuż obok Wrocławia. Do mieszkania przynależy taras z dużym ogródkiem...

  • Mieszkanie Kiełczów, Makowa
    Mieszkanie Kiełczów, Makowa

    Kiełczów

    • 3 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty: Emilian Janusz [tel] Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości Cena do negocjacji Mamy przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie w Kiełczowie, przy ul. Makowej,...

  • Mieszkanie Święta Katarzyna gm. Siechnice, Żernicka
    Mieszkanie Święta Katarzyna gm. Siechnice, Żernicka

    Święta Katarzyna

    • 635 982 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty: Kamil Bogdanowicz tel: [tel] Otoczenie nieruchomości: Święta Katarzyna to urokliwa miejscowość położona w gminie Siechnice, tuż przy granicy Wrocławia, będąca do...

  • Mieszkanie Święta Katarzyna gm. Siechnice, Żernicka
    Mieszkanie Święta Katarzyna gm. Siechnice, Żernicka

    Święta Katarzyna

    • 485 163 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 441 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Święta Katarzyna gm. Siechnice, Żernicka
    Mieszkanie Święta Katarzyna gm. Siechnice, Żernicka

    Święta Katarzyna

    • 761 006 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Siechnice, Paderewskiego Ignacego
    Mieszkanie Siechnice, Paderewskiego Ignacego

    Siechnice

    • 633 835 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 391 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem | Stan deweloperski | Inwestycja oddana do użytku Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś! Współpracuję z wieloma sprawdzonymi d...

  • Mieszkanie Siechnice,
    Mieszkanie Siechnice,

    Siechnice

    • 498 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z ogrodem, położone w kameralnym budynku o klasycznej architekturze. Układ pomieszczeń: wiatrołap - 2,27 m² komunikacja - 2,38 m² salon z anek...

  • Kawalerka w centrum Bralina z najemcą, pewny dochód pasywny
    1 / 9
    Kawalerka w centrum Bralina z najemcą, pewny dochód pasywny

    Bralin

    • 210 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 7 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o wysokim potencjale inwestycyjnym, położone w centrum Bralina. Świetna propozycja dla singla, dla pary, a nawet dla pary z dzieckiem ze...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zielęcice

    • 541 320 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 846 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie 78 metrów
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie 78 metrów

    Święta Katarzyna

    • 490 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 6 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam lub zamienię (z dopłatą z drugiej strony) mieszkanie własnościowe 78m2 w Świętej Katarzynie koło Wrocławia,ul. Żernicka 1. W obecnej chwili są 2 pokoje z możliwością podz...