• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wierzbinek
  • Sianów
  • Wiślica
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Białogard

(6)
  • Mieszkanie w Białogardzie 2-3 pokojowe

    Białogard » ul. Polna

    • 290 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedaż trzy pokojowego ( 64,60 m2 ) nietuzinkowego mieszkania o niepowtarzalnym charakterze, położonego na parterze w spokojnej części Białogardu.To oferta dla osób , które cenią...

  • Mieszkanie Białogard, Zamoyskiego
    1 / 11
    Mieszkanie Białogard, Zamoyskiego

    Białogard

    • 289 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 4 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie (58,10 m2) o dogodnym układzie, położone na 2. piętrze w bloku. Mieszkanie jest bardzo słoneczne i cie...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Białogard

    • 275 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Białogard

    • 385 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 274 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Białogard

    • 488 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 5 363 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Białogard

    • 320 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 420 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sianożęty

    • 907 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 16 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    ANKAM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sianożęty

    • 1 704 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 21 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    ANKAM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Mielno

    • 952 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 19 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 929 205 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 13 665 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 489 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 931 365 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 13 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bukówko

    • 185 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 3 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 399 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 369 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 445 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 673 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Mielno

    • 1 646 478 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 19 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Dobra Oferta Pro
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rymań

    • 249 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 2 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • OKAZJA !!! 3 pokoje, 72m2, I piętro, TYLKO U NAS !
    1 / 16
    OKAZJA !!! 3 pokoje, 72m2, I piętro, TYLKO U NAS !

    Rychowo

    • 119 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 1 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    UWAGA ! OKAZJA ! PREZENTUJEMY PAŃSTWU PRZESTRONNE MIESZKANIE 3 POKOJOWE o powierzchni 72,87m2, POŁOŻONE NA PIERWSZYM PIĘTRZE W BUDYNKU ZLOKALIZOWANYM W MIEJSCOWOŚCI RYCHOWO, oddal...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 750 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 151 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Mielno, Kościelna
    1 / 12
    Mieszkanie Mielno, Kościelna

    Mielno

    • 429 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Okazja! Cena za 1 m2 wynosi tylko 6460,84 zł ! Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Mielnie przy ul. Kościelnej w budynku z 1920 r. Nieruchomość znajduje się w urokliwym i spok...

  • sprzedam zadbane mieszkanie
    1 / 6
    sprzedam zadbane mieszkanie

    Klępczewo

    • 300 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż oferuję mieszkanie położone w miejscowości Klępczewo 4 km od Świdwina lokal znajduje się w budynku mieszkalnym z frontowym wejściem ze szczytu . Budynek jest ocieplony...

  • Mieszkanie Mielno
    1 / 8
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 1 498 119 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 20 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Trzypokojowy apartament z jacuzzi 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 3-pokojowy apartament U-IV-27 o pow. 72,07 m2 z możliwością instalacji jacuzzi na tarasie. Apart...

  • Mieszkanie Gąski gm. Mielno
    Mieszkanie Gąski gm. Mielno

    Gąski

    • 917 346 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 14 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem E38 o pow. 65,06 m2, położone na parterze nowoczesnego apartamentowca w II etapie inwestycji Let's Sea w miejscowości...

  • Lokal mieszkalny - Łąkowo
    Lokal mieszkalny - Łąkowo

    Łąkowo

    • 74 264 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 965 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym Angeliki Niziołek ogłasza sprzedaż z wolnej ręki lokalu mieszkalnego nr 5 stanowiącego odrębną nieruchomość o pow. użytkowej 77,2...

  • Mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem
    1 / 11
    Mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem

    Dobrociechy

    • 155 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 3 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,10 m2, położone w miejscowości Dobrociechy, gmina Bobolice. Lokal składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju z...

  • Przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem!
    Przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem!

    Mierzyn

    • 711 984 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy mieszkania sprzedawane w standardzie deweloperskim na pograniczu Mierzyna oraz Gumieniec. Dzięki możliwości własnej aranżacji wnętrza, nie musisz już iść na kompromis z...

  • Mieszkanie Ustronie Morskie, Bolesława Chrobrego
    1 / 15
    Mieszkanie Ustronie Morskie, Bolesława Chrobrego

    Ustronie Morskie

    • 569 800 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ustronie Morskie ul. Chrobrego na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. użytkowej 51,80 m2 znajdujące się w trzyrodzinnej, przedwojennej kamienicy. Nieruchomość położona w urokli...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Mielno

    • 862 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 15 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • 0%, pod klucz !- kameralna inwestycja w Unieściu

    Mielno » ul. Pogodna

    • 1 060 260 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 18 602 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania, Cena ofertowa jest ceną brutto ( ZAWIERA KOSZT WYKOŃCZENIA !! ) APARTAMENT nr 11, balkon: 24,60 m, [ Cena z wykończeniem netto: 862...

  • Sprzedam piękne po remoncie mieszkanie 65m słoneczne latem
    Sprzedam piękne po remoncie mieszkanie 65m słoneczne latem

    Mścice

    • 440 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Witam Sprzedam piękne mieszkanie 65m cały czas słoneczne latem aż do zachodu Po kapitalnym remoncie wymiana elektryki nowe ogrzewanie i podłogowe Nowe okna 2 pokoje 1 pokój gośc...

  • Mieszkanie Mierzyn
    1 / 6
    Mieszkanie Mierzyn

    Mierzyn

    • 788 736 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 517 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w stanie deweloperskim, usytuowane w niskim budynku z windą, w malowniczej lokalizacji Mierzyna. Nieruchomość idealna dla osób ceni...

  • Wygodne mieszkanie na wynajem blisko centrum!
    Wygodne mieszkanie na wynajem blisko centrum!

    Koszalin

    • 2 500 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura RE/MAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona wynajmująca! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 59,24 m2,...

  • Mieszkanie Narożne 3-pokojowe z klimatyzacją 54,48
    1 / 16
    Mieszkanie Narożne 3-pokojowe z klimatyzacją 54,48

    Koszalin

    • 519 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż bardzo jasne, słoneczne i ciche-narożne mieszkanie 54,48m, na ostatniej kondygnacji z klimatyzacją. B...

  • Sprzedaż mieszkania
    Sprzedaż mieszkania

    Koszalin

    • 370 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie po remoncie.Okna PCV,łazienka z wanną-glazura i terakota.Panele na podłogach .W kuchni terakota i glazura.W cenie mieszkania zabudowa kuchenna. Ogrzewanie mi...