• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Mińsk Mazowiecki

(11)
  • Mieszkanie w ścisłym centrum -Mińsk Mazowiecki
    1 / 5
    Mieszkanie w ścisłym centrum -Mińsk Mazowiecki

    Mińsk Mazowiecki

    • 315 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w bloku z cegły z 1967 roku na parterze przy ulicy Jana Pawła II 20C w Mińsku Mazowieckim. Jest to ścisłe centrum : 10...

  • Mińsk Maz, ul. Jana Pawła II, 51 m2, 2 pokoje, 8824zł/m2
    1 / 4
    Mińsk Maz, ul. Jana Pawła II, 51 m2, 2 pokoje, 8824zł/m2

    Mińsk Mazowiecki

    • 468 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Świetna oferta w sercu miasta! Tylko 8824 zł/m² – nie przegap tej okazji! Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m², położone na 3. piętrze zadbanego blok...

  • Mieszkanie Mińsk Mazowiecki 57m2 + piwnica +strych
    1 / 6
    Mieszkanie Mińsk Mazowiecki 57m2 + piwnica +strych

    Mińsk Mazowiecki

    • 445 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Pośrednikom dziękuję Mieszkanie 57 m² + duże pomieszczenia dodatkowe Mińsk Mazowiecki Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone na 1. piętrze w budynku przy...

  • Mieszkanie Mińsk Mazowiecki ul. Kopernika
    1 / 3
    Mieszkanie Mińsk Mazowiecki ul. Kopernika

    Mińsk Mazowiecki

    • 390 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w centrum Mińska Mazowieckiego przy ul. Kopernika, na parterze. Powierzchnia 38m2. Wewnątrz kuchnia, pokój dzienny, sypialnia, łazie...

  • wynajmę mieszkanie 60m2 - bezczynszowe
    1 / 11
    wynajmę mieszkanie 60m2 - bezczynszowe

    Mińsk Mazowiecki

    • 2 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w budynku wolnostojącym o powierzchni 60 m², podwórko z ogródkiem, położone w centrum Mińska Maz. W skład mieszkania wchodzą: - dwa...

  • Mieszkanie/Lokal | centrum | 30m2 | 1piętro

    Mińsk Mazowiecki » ul. Dźwigowa

    • 330 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż – lokal inwestycyjny z możliwością zamieszkania | Centrum Mińska Mazowieckiego | 30,08 m²Na sprzedaż lokal usługowy o...

  • Mieszkanie 40 m2 - parter Mińsk Mazowiecki
    1 / 8
    Mieszkanie 40 m2 - parter Mińsk Mazowiecki

    Mińsk Mazowiecki

    • 400 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Kopernika w Mińsku Mazowieckim. Układ pomieszczeń: - 2 oddzielne pokoje - kuchnia - łazienka z wanną - korytarz - piwnica Atuty: - lokalizacja w C...

  • Mińsk Mazowiecki, ul. 1-go PLM Warszawa, 58,6m2, II piętro
    1 / 8
    Mińsk Mazowiecki, ul. 1-go PLM Warszawa, 58,6m2, II piętro

    Mińsk Mazowiecki

    • 575 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie z balkonem na zamkniętym osiedlu – Mińsk Mazowiecki Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 58,6 m², położone w Mińsku Mazowieckim przy ul. 1 PLM War...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2 -pokojowe mieszkanie Mińsk Mazowiecki ul. Sosnkowskiego
    1 / 9
    2 -pokojowe mieszkanie Mińsk Mazowiecki ul. Sosnkowskiego

    Mińsk Mazowiecki

    • 520 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 49,2m2, po generalnym remoncie, gotowe do natychmiastowego wprowadzenia się. Usytuowane na I piętrze w bloku zlokalizowanym w Mińsku...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Mińsk Mazowiecki

    • 399 987 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Mińsk Mazowiecki

    • 407 500 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 11 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Otwock

    • 2 200 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Konstancin-Jeziorna

    • 515 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 15 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Otwock

    • 670 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 14 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Immo Concept Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Słoneczne 2 pokoje z balkonem, blisko lasu
    1 / 13
    Słoneczne 2 pokoje z balkonem, blisko lasu

    Otwock

    • 750 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TopBrokers.pl
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Otwock

    • 499 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Portman Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zamienie

    • 2 400 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Konstancin-Jeziorna

    • 3 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    SUN HOUSE ESTATE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Góra Kalwaria

    • 2 700 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Otwock » ul. Stefana Batorego

    • 2 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Portman Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Konstancin-Jeziorna

    • 419 987 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Józefów

    • 3 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Józefów

    • 3 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Kawalerka z ogródkiem Piaseczno, Zamienie
    1 / 4
    Kawalerka z ogródkiem Piaseczno, Zamienie

    Zamienie

    • 570 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 45 m2 osiedle Filipowicza do wynajęcia
    1 / 8
    Mieszkanie 45 m2 osiedle Filipowicza do wynajęcia

    Otwock

    • 2 550 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA Mieszkanie na osiedlu „Kmicica” przy ul. Filipowicza w Otwocku, mieszkanie częściowo umeblowane, wysoki parter, 2 pokoje, balkon, widna łazienka, oddzielne...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Józefów

    • 650 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Grzegorz Cymmerman Trader
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Otwock ul. Ługi

    Otwock » ul. Ługi

    • 698 999 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i całkiem nowe, 2-pokojowe mieszkanie na parterze w trzypiętrowym bloku przy ulicy Ługi 53B w nowoczesnej inwestycji. Mieszkanie wykończone w wysok...

  • 2 pokoje wysoki standard I piętro Otwock
    1 / 12
    2 pokoje wysoki standard I piętro Otwock

    Otwock

    • 750 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na 1 piętrze w pełni wyposażone i umeblowane , gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie po remoncie, wymienione okna i instalacje. W otwartej kuchni z oknem nowoczesne meble w...

  • Apartament 2 pokoje na wynajem Józefów
    1 / 11
    Apartament 2 pokoje na wynajem Józefów

    Józefów

    • 3 500 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowe, w pełni pięknie umeblowane mieszkanie dla pary. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w małym, apartamentowym budynku w najlepszej z możliwych lokalizacji Józefowa...

  • Mieszkania Bezczynszowe w Mrozach – ul. Spokojna 8
    1 / 2
    Mieszkania Bezczynszowe w Mrozach – ul. Spokojna 8

    Mrozy

    • 999 999 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 18 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Mieszkania Bezczynszowe w Mrozach to kameralna inwestycja zlokalizowana przy ul. Spokojnej 8, w spokojnej, zielonej części Mrozów, w powiecie mińskim. Projekt obejmuje zaledwie czt...

  • Wyjątkowe 65 m² | 2 pokoje | Józefów| Parking i Piwnica
    1 / 11
    Wyjątkowe 65 m² | 2 pokoje | Józefów| Parking i Piwnica

    Józefów

    • 779 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 11 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Słoneczne 65 m² w sercu Józefowa | Balkon | Parking | Piwnica Są mieszkania projektowane "co do centymetra" i są takie, które dają prawdziwe poczucie przestrzeni. To drugie znajdz...

  • 2 pokoje w centrum Józefowa
    1 / 7
    2 pokoje w centrum Józefowa

    Józefów

    • 2 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Zapraszam do najmu mieszkania w pobliżu stacji PKP w Józefowie. Lokalizacja: ścisłe centrum Józefowa, cicha i zielona cześć Józefowa, zaledwie 100 metrów od stacji PKP Józefów, sz...

  • 2-pokojowe mieszkanie w centrum Józefowa
    1 / 11
    2-pokojowe mieszkanie w centrum Józefowa

    Józefów

    • 730 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowa okazja - przestronne mieszkanie na II piętrze niskiego bloku na ogrodzonym osiedlu w centrum Józefowa.  Lokalizacja idealna - 15 min. spacerem do SKM , ok. 0,5 godz. od...

  • Mieszkanie Otwock ul. Ługi

    Otwock » ul. Ługi

    • 3 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Ofertuję na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 41 mkw zlokalizowane na 3. piętrze budynku mieszkalnego wzniesionego w 2024 roku położonego przy ulicy Ługi 53B...

  • Mieszkanie Sobienie Szlacheckie gm. Sobienie-Jeziory,
    1 / 15
    Mieszkanie Sobienie Szlacheckie gm. Sobienie-Jeziory,

    Sobienie Szlacheckie

    • 715 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Gotowe do wprowadzenia mieszkanie z widokiem na pole golfowe - Sobienie Królewskie Golf & Country Club. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w prestiżowym resorcie Sobienie...

  • 2 pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu
    1 / 16
    2 pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu

    Góra Kalwaria

    • 479 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe w Górze Kalwarii, położone przy ul. Chopina 19A. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 2-piętrowym budynku bez windy. Mieszkanie oferuj...

  • Dwupoziomowe 85 m² + antresola i 2 balkony
    1 / 16
    Dwupoziomowe 85 m² + antresola i 2 balkony

    Góra Kalwaria

    • 999 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 11 753 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz miejsca, do którego po prostu wchodzisz i mieszkasz, bez remontów i nerwów? To mieszkanie w Górze Kalwarii może Cię naprawdę pozytywnie zaskoczyć. Na sprzedaż funkcjonalne...

  • Mieszkanie na Nowoczesnym Osiedlu (Rezerwacja)

    Zamienie » ul. Waniliowa

    • 498 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    REZERWACJAKompaktowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, w podwarszawskim Zamieniu, gm. Lesznowola...

  • Loftowa przestrzeń z 2 miejscami postojowymi
    Loftowa przestrzeń z 2 miejscami postojowymi

    Otwock Mały

    • 739 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    LOFTOWA PRZESTRZEŃ 3,5 m | OSTATNIE PIĘTRO | W PEŁNI WYPOSAŻONE | 56,77 m² | Otwock Mały Wyjątkowe mieszkanie dla osób ceniących przestrzeń, światło i komfort – położone na kameral...

  • Okazja | 2 Pokoje + Kuchnia | Piwnica | PKP

    Otwock » ul. Andriollego

    • 419 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 027 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 Pokoje (38,1 m²) z loggią i piwnicą.Znajdujące się w centrum Otwocka, 200 m od Parku Miejskiego (Tężnia), 850 m od PKP Otwock.Spółdzielczo własnościowe z...

  • 0%, gotowe mieszkanie deweloperskie w Otwocku

    Otwock » ul. Ługi

    • 558 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania. Mieszkanie wróciło do sprzedaży !!! Budynek B - LOKAL nr A40, loggia: 6,80 m2, Do mieszkania można dokupić garaż nr 62 (34.000) i na...