• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Mińsk Mazowiecki

(7)
  • Mieszkanie Mińsk Mazowiecki, Zygmunta Kazikowskiego
    Mieszkanie Mińsk Mazowiecki, Zygmunta Kazikowskiego

    Mińsk Mazowiecki

    • 780 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 14 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Tylko u nas!!! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum Mińska Mazowieckiego - 54 m² Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m², położone na 2. piętrze w...

  • Mieszkanie 55 m2 w świetnej lokalizacji miasta
    1 / 9
    Mieszkanie 55 m2 w świetnej lokalizacji miasta

    Mińsk Mazowiecki

    • 499 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przytulne mieszkanie 55 m² | 4 piętro | 3 pokoje | funkcjonalny układ Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 55 m², położone na 4 piętrze w budynku...

  • Piękne mieszkanie z dużym balkonem!!!
    1 / 11
    Piękne mieszkanie z dużym balkonem!!!

    Mińsk Mazowiecki

    • 795 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 11 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam piękne 3- pokojowe mieszkanie znajdujące się na UL.1PLM o powierzchni 72 m2 z bardzo dobrym układem pomieszczeń, z mega dużym potencjałem dla nowych nabywców. Mieszkanie g...

  • Na sprzedaż nowe mieszkanie  w Mińsku Mazowieckim
    1 / 8
    Na sprzedaż nowe mieszkanie w Mińsku Mazowieckim

    Mińsk Mazowiecki

    • 669 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 389 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowe, słoneczne mieszkanie na osiedlu przy ul. Klonowej w Mińsku Mazowieckim! Powierzchnia: 54 m2 Cena: 669 000 zł Atuty: - idealny układ pomieszczeń: przestronny sa...

  • Mińsk Maz. Kościuszki 14, blok z 2009. 74,6m2

    Mińsk Mazowiecki

    • 795 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 74,6m2, zlokalizowane w bloku wykonanym w nowym budownictwie na 4-piętrze w ścisłym centrum Mińska Mazowieckiego przy ul. Kościuszki 14 (róg Koś...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Mińsk Mazowiecki

    • 499 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 921 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • wynajme mieszkanie

    Mińsk Mazowiecki

    • 1 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    do wynajęcia typowe M4 z balkonem od strony Wschodniej . Mieszkanie umeblowane, łazienka po remoncie.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Luksusowe 3/4-pokojowe mieszkanie na terenie leśnym w Otwocku

    Otwock

    • 999 999 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 9 434 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Luksusowe 3/4-pokojowe mieszkanie na terenie leśnym w Otwocku W pasie leśnym znajdującym się pomiędzy ulicami Chrobrego i Wczasowej w Otwocku powstały w ostatniej dekadzie czter...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Góra Kalwaria

    • 415 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sulejówek

    • 550 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 21
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Otwock

    • 1 550 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 12 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Otwock

    • 699 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Immo Concept Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Góra Kalwaria

    • 582 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    SYLMAR Nieruchomości-Ubezpieczenia
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Józefów

    • 6 200 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Otwock

    • 800 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Immo Concept Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Józefów

    • 450 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Dorota Tyzo Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Góra Kalwaria

    • 397 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Konstancin-Jeziorna

    • 860 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 11 781 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Konstancin-Jeziorna
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Konstancin-Jeziorna

    • 2 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kobyłka

    • 640 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Otwock, 3 pokoje do remontu, dwustronne
    1 / 17
    Otwock, 3 pokoje do remontu, dwustronne

    Otwock

    • 575 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Przytulne 3 pokoje z tarasem
    1 / 8
    Przytulne 3 pokoje z tarasem

    Konstancin-Jeziorna

    • 3 200 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    TopBrokers.pl
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zamienie

    • 770 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 529 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Józefów

    • 7 200 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Konstancin-Jeziorna

    • 948 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Konstancin-Jeziorna

    • 695 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Otwock

    • 1 037 900 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 10 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Józefów

    • 5 800 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokojowe mieszkanie 75m2. Piętro domu jednorodzinnego.
    1 / 15
    3 pokojowe mieszkanie 75m2. Piętro domu jednorodzinnego.

    Sulejówek

    • 3 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 75 m² – Sulejówek Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 75 m², znajdujące się na piętrze domu jednorodzinnego, z niezależnym...

  • Mieszkanie Otwock ul. Karczewska

    Otwock » ul. Karczewska

    • 525 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy przy ulicy Karczewskiej zlokalizowanym w dobrze skomunikowanym miejscu...

  • Mieszkanie Sulejówek

    Sulejówek

    • 649 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 8 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na drugim piętrze, wyżej jest strych służący wyłącznie mieszkańcom klatki schodowej. Nierucho...

  • Mieszkanie Konstancin-Jeziorna,
    1 / 8
    Mieszkanie Konstancin-Jeziorna,

    Konstancin-Jeziorna

    • 549 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 681 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania w prestiżowej i zielonej okolicy, które urządzisz po swojemu? Ta oferta w Konstancinie-Jeziornie łączy świetną lokalizację z dużym potencjałem aranżacyjnym - ide...

  • Mieszkanie 3pok, 92m2 + strych 54m2 Nowe Grabie

    Nowe Grabie » ul. Zygmunta III Wazy

    • 789 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 8 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie wraz z użytkowym strychem w dobrym standardzie, znajdujące się w bezpiecznej okolicy, w budynku wielorodzinnym (4 mieszkania w budynku), w miej...

  • 3 pokoje w centrum Józefowa, nowe mieszkanie
    1 / 7
    3 pokoje w centrum Józefowa, nowe mieszkanie

    Józefów

    • 6 500 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie o pow. 69,78 m2 położone na II piętrze 2 piętrowego budynku z windą.  Lokal jest nowy, w pełni umeblowany, nigdy wcześniej niewynajmowany.  Powierzchnię st...

  • Mieszkanie Konstancin-Jeziorna ul. Elektryczna

    Konstancin-Jeziorna » ul. Elektryczna

    • 4 200 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferuję na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej około 64 mkw, położone przy ul. Elektrycznej w Konstancinie. Lokal znajduje się na parterze budynku wzniesionego...

  • Mieszkanie Otwock ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego

    Otwock » ul. Kraszewskiego

    • 3 500 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na wynajem trzypokojowa mieszkanie o powierzchni wynoszącej 72 mkw położone przy ul. Kraszewskiego w Otwocku. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku...

  • Mieszkanie 56 m2 - Sulejówek
    1 / 8
    Mieszkanie 56 m2 - Sulejówek

    Sulejówek

    • 760 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Szukasz przestrzeni w spokojnej części Sulejówka? Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 56 m2. Idealne dla rodziny, osób pracujących zdalnie, jak również dla do...