• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Szczecin

(578)
  • Pogodno mieszkanie na poddaszu do remontu.

    Szczecin

    • 550 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,34 m2 w bardzo zadbanej i odświeżonej kamienicy przy ulicy Mickiewicza. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze -poddaszu...

  • Miejsce postojowe Park leśny Zdroje ul. Grabowa
    Miejsce postojowe Park leśny Zdroje ul. Grabowa

    Szczecin

    • 30 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Dzień dobry. Na sprzedaż miejsce postojowe w prawobrzeże części Szczecina na osiedlu Park Leśny Zdroje ul. Grabowa i Kopalniana. Miejsce wyposażone w blokadę na osiedlu zamontowany...

  • Taniej o 10.000 zł. Miejsce postojowe Park leśny Zdroje ul. Grabowa
    Taniej o 10.000 zł. Miejsce postojowe Park leśny Zdroje ul. Grabo...

    Szczecin

    • 28 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 1 867 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Mieszkanie Szczecin Drzetowo-Grabowo, Parkowa
    Mieszkanie Szczecin Drzetowo-Grabowo, Parkowa

    Szczecin

    • 499 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 6 481 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o dużym potencjale aranżacyjnym i inwestycyjnym, zlokalizowane w sercu Drzetowa, przy ulicy Parkowej, tuż obok skrzyżowania z ulicą Em...

  • Nautica, 2-pokojowe, balkon, m.parkingowe!
    1 / 14
    Nautica, 2-pokojowe, balkon, m.parkingowe!

    Szczecin

    • 585 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na 9-tym piętrze w apartamentowcu z 2014 r. wybudowanego przez dewelopera SGI. W budynku dwie nowoczesne windy, recepcja na parterze, osiedle z...

  • Lokal Szczecin Gumieńce
    1 / 10
    Lokal Szczecin Gumieńce

    Szczecin

    • 6 900 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajem pomieszczeń biurowych z możliwością magazynowania lub prowadzenia działalności usługowej o łącznej powierzchni ok. 210 m2. Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne pomieszczen...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Bronowicka
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Bronowicka

    Szczecin

    • 3 990 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą do wynajęcia apartamentu + 100mkw taras położonego na 6 piętrze w apartamentowcu Reda City. Reda City to nowoczesny apartamentowiec wyposażony...

  • Mieszkanie Szczecin Zdroje
    1 / 11
    Mieszkanie Szczecin Zdroje

    Szczecin

    • 622 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 53 m², położone na 2. piętrze w budynku w spokojnej i zielonej części Szczecina – Zdroje. Mieszkanie jest jas...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Osiedle Magnolia-2 pokoje na wynajem
    1 / 13
    Osiedle Magnolia-2 pokoje na wynajem

    Szczecin

    • 2 600 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na wynajem komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 54,74 m², położone na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z windą, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu Magnolia przy ul. Klonow...

  • Gabinet medyczny w centrum Szczecina
    Gabinet medyczny w centrum Szczecina

    Szczecin

    • 2 750 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Tylko u nas na wynajem funkcjonalny i nowoczesny lokal o powierzchni ponad 50 m², przystosowany do prowadzenia działalności medycznej/stomatologicznej. Gabinet zlokalizowany jest w...

  • Mieszkanie Szczecin Niebuszewo, ks. Alfonsa Mańkowskiego
    Mieszkanie Szczecin Niebuszewo, ks. Alfonsa Mańkowskiego

    Szczecin

    • 1 059 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 10 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie z antresolą, tarasem i 2 miejscami garażowymi - wysoki standard, Niebuszewo Szczecin Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni ponad 105 m po podłodze,...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Bulwar Gdański
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Bulwar Gdański

    Szczecin

    • 1 391 110 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 17 175 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    WYJĄTKOWA OFERTA DLA WYMAGAJĄCYCH! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego apartamentu w prestiżowym budynku położonym w doskonałej lokalizacji blisko centrum S...

  • LOKAL 17m2 Handlowy/Usługowy/Biuro SZCZECIN-Centrum z Dostęp
    1 / 5
    LOKAL 17m2 Handlowy/Usługowy/Biuro SZCZECIN-Centrum z Dostęp

    Szczecin

    • 600 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Witam Wynajmę lokal handlowy / Usługowy 17 m2 powierzchnia użytkowa wewnątrz wymiary wewnątrz : długość 422 cm głębokość 397 cm  wysokość 262 cm pierwsza wnęka drzwiowa dłu...

  • Całe piętro | 200 m² | Szczecin - Deptak Bogusława
    1 / 15
    Całe piętro | 200 m² | Szczecin - Deptak Bogusława

    Szczecin

    • 990 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż całe piętro – 200 m² | topowa lokalizacja w centrum Szczecina Oferujemy na sprzedaż wyjątkową przestrzeń o łącznej powierzchni 200 m², składającą się z dwóch połączony...

  • 1 / 3
    Działka Szczecin, ul. Azaliowa

    Szczecin » ul. Azaliowa

    • 480 000 zł cena
    • 1 687 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OGŁOSZENIEPREZYDENTA MIASTA SZCZECINz dnia 15 kwietnia 2026 r.o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości położonej w Szczecinie w rejonie ulicy Azaliowej, działka...

  • Mieszkanie 3 pokojowe w pobliżu Lasku Arkońskiego

    Szczecin » ul. Chopina

    • 539 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz funkcjonalnego mieszkania z potencjałem, w otoczeniu zieleni? Ta oferta na szczecińskim Osiedlu Arkońskim łączy komfort 3 pokoi z najlepszą rekreacyjną lokalizacją w mieści...

  • Działka Szczecin, ul. Ciesielska

    Szczecin » ul. Ciesielska

    • 210 000 zł cena
    • 537 m2 powierzchnia
    • 392 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OgłoszeniePrezydenta Miasta Szczecinz dnia 17 kwietnia 2026 r.o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości położonej w Szczecinie przy ulicy Ciesielskiej 5, działka...

  • Działka Szczecin, ul. Dąbska

    Szczecin » al. Dąbska

    • 800 000 zł cena
    • 1 754 m2 powierzchnia
    • 457 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    OgłoszeniePrezydenta Miasta Szczecinz dnia 17 kwietnia 2026 r.o drugim przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości położonej w Szczecinie przy ul. Dąbskiej 23, stano...

  • Mieszkanie Szczecin Golęcino-Gocław, Wiszesława
    Mieszkanie Szczecin Golęcino-Gocław, Wiszesława

    Szczecin

    • 389 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 5 638 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69,5 m, położone na 2. piętrze kamienicy. To idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć wnętrze dopasowane do własnych potrzeb lub szukaj...

  • Os. Polonia, na wynajem 2-pok. mieszkanie
    1 / 8
    Os. Polonia, na wynajem 2-pok. mieszkanie

    Szczecin

    • 2 200 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2, położone na czwartym piętrze sześciopiętrowego budynku z windą. W skład mieszkania wchodzą dwa rozkładowe pokoje, widna kuc...