• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zalesie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Szczecin

(578)
  • 3-pok. 77,5 m² | 2 sypialnie | Duńska, Warszewo

    Szczecin » ul. Duńska

    • 749 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w jednej z najbardziej atrakcyjnych i zielonych dzielnic Szczecina – na Wzgórzach Warszewskich. Okolica łączy...

  • Mieszkanie Szczecin, ul. Henryka Pobożnego

    Szczecin » ul. Henryka Pobożnego

    • 933 300 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 5 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    PREZYDENT MIASTA SZCZECINogłaszaDRUGI PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONYna sprzedaż gminnego lokalu mieszkalnego wraz z udziałem w częściach wspólnych budynkui udziałem w nieruchomości...

  • Mieszkanie Szczecin, ul. Mazurska

    Szczecin » ul. Mazurska

    • 955 500 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 5 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    PREZYDENT MIASTA SZCZECINogłaszaDRUGI PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONYna sprzedaż gminnego lokalu mieszkalnego wraz z udziałem w częściach wspólnych budynkówi udziałem w nieruchomości...

  • 3 pok. mieszkanie z garażem

    Szczecin » ul. Cztery Pory Roku

    • 599 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    !UWAGA! NOWA CENA !obniżka o 81 000 zł !Na sprzedaż 3.pokojowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 65,4 m², zlokalizowane na 1. piętrze wielorodzinnego, niskiego budynku...

  • Mieszkanie Kawalerka centrum, Starówka plus parking gratis
    1 / 5
    Mieszkanie Kawalerka centrum, Starówka plus parking gratis

    Szczecin

    • 2 200 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia kawalerka w doskonałej lokalizacji, mieszkanie idealnie skomunikowane z "miastem" - wszystkie udogodnienia pod ręką. Mieszkanie bardzo ciepłe, znajduje się na 2 pi...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Szczecin, ul. Bolesława Limanowskiego

    Szczecin » ul. Limanowskiego

    • 173 600 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 5 787 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• 114m² z możliwością podziału na dwa lokale!
    1 / 13
    114m² z możliwością podziału na dwa lokale!

    Szczecin

    • 790 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 6 992 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne mieszkanie w klimatycznej odrestaurowanej kamienicy – 114 m². Dodatkowym atutem jest możliwość podziału na 2 mieszkania! Idealna inwestycja! Oferta dostępna tylko w na...

  • Mieszkanie Szczecin, Jagiellońska
    1 / 11
    Mieszkanie Szczecin, Jagiellońska

    Szczecin

    • 459 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Szczecin - Krawiec Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z mieszkaniem . 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5m2 w układzie 1-stronnym, położone na 1 pię...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 752 923 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 15 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL G.5.06, balkon: 11,60 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 628 166 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 15 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL A.3.01, balkon: 15,26 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 1 110 681 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 14 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL G.2.03, balkon: 29,65 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 972 840 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 15 201 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL G.5.03, balkon: 13,07 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • 0%, Apartament nad J.Dąbie, osiedle z mariną

    Szczecin » ul. Przestrzenna

    • 689 009 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 024 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Apartament ( inwestycyjny z VAT 23% ) - D1.3.UT.4 - balkon: 7,88 m / pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja o standardzie na...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 754 290 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 506 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , INWESTYCJA Z WŁASNĄ MARINĄ !!! ETAP 1 - LOKAL F2.02, balkon: 3,79 m , m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 698 585 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 257 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL G.2.04, balkon: 11,60 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • 0%, Apartament nad J.Dąbie, osiedle z mariną

    Szczecin » ul. Przestrzenna

    • 980 784 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 19 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Apartament ( turystyczny - z VAT 23% ) - D2.0.UT.1 - taras: 7,39 m, ogródek: 27,05 m / pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 656 667 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 14 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL A.3.05, balkon: 12,92 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 808 401 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 183 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL B.2.02, balkon: 11,96 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 1 236 170 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 13 013 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL G3.01, balkon: 4,14 m + 10,56 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodat...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 879 513 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 13 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL A.1.03, balkon: 9,36 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obejr...