• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Świerzawą

(128)
  • 1 / 3
    Działka Grodziec

    Grodziec

    • 500 000 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Proponujemy Państwu zakup działki przemysłowej o łącznej powierzchni 4ha, w miejscowości Grodziec, gmina Zagrodno. Na niniejszej działce posadowione były budynki o przeznaczeniu pr...

  • Mieszkanie Jelenia Góra

    Jelenia Góra

    • 550 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na góry. Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 63,57 m, położo...

  • Sprzedam grunt rolny
    Sprzedam grunt rolny

    Nowy Kościół

    • 70 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pilnie!!! Sprzedam grunt rolny o wymiarze 2,06ha. Cena do niegocjacji. Położomy w województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat ZŁOTORYJSKI, gmina ŚWIERZAWA, miejscowośc NOWY KOŚCIÓŁ. Obszar 2...

  • Działka rolna

    Lubiechowa

    • 62 500 zł cena
    • 12 500 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną 1,25 ha położenie : Lubiechowa , gm. Świerzawa. Tel. [tel]

  • Działka siedliskowa Jastrzębnik gm. Pielgrzymka,
    Działka siedliskowa Jastrzębnik gm. Pielgrzymka,

    Jastrzębnik

    • 94 000 zł cena
    • 47 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedaży oferujemy grunt o pow. 47 ar (4700 m²) zlokalizowany w miejscowości Jastrzębnik gmina Pielgrzymka powiat Złotoryjski. Działka usytuowana jest przy gł. drodz asfaltowej...

  • Grunt rolny Leszczyna gmina Złotoryja
    Grunt rolny Leszczyna gmina Złotoryja

    Leszczyna

    • 6 zł cena
    • 131 928 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż grunt rolny w Leszczyna gmina Złotoryja. Cena 6,50 zł m2 Grunt można sprawdzić na Geoportal: 022606_2.0006.176 022606_2.0006.177/1

  • Sprzedam mieszkanie 39 M2 w Bolkowie - do remontu

    Bolków

    • 110 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 2 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 39 M2 w Bolkowie - do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 M2 w spokojnej okolicy Bolkowa. Lokal do remontu, co pozwala na aranżację według własn...

  • Sprzedam działkę budowlaną

    Piotrowice

    • 210 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Piotrowicach położona w zacisznym miejscu słonecznym blisko do szkoły ośrodka zdrowia sklepu kościoła 5 km od jawora

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom 80m²

    Rząsiny

    • 239 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 988 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 80m2. na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni łazienki. Do mieszkania przynależy działka rekreacyjna. Więce...

  • 1/2 Domu 200 m2 + działka 1,5 ha

    Ubocze

    • 480 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania 1/2 domu plus działka 1,5ha w przepięknej, zielonej okolicy. Teren zintegrowany w całość (dom+sady+grunty). Możliwość wytyczenia kliku działek pod zabudowę jednorodzi...

  • Dom Kruszyn

    Kruszyn

    • 1 600 000 zł cena
    • 487 m2 powierzchnia
    • 3 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu posadowionego na działce o powierzchni 25 arów w gminie wiejskiej bolesławiec województwo dolnośląskie w miejscowości K...

  • Dom Niwnice

    Niwnice

    • 350 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 3 432 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu nieruchomości w zabudowie bliźniaczej położonej w miejscowości Niwnice. Dom o powierzchni 102 m2 składa się z : PARTER: - kuchnia - łazie...

  • Dom Łaziska

    Łaziska

    • 820 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu domu parterowego wolnostojącego z dwoma garażami położonego na działce o powierzchni 422 m2 w miejscowości Łaziska. Atrakcyjna nieruchomość...

  • Działka 4152m2 w miejscowości Stara Białka
    1 / 5
    Działka 4152m2 w miejscowości Stara Białka

    Stara Białka

    • 280 000 zł cena
    • 4 152 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona jest w miejscowości Stara Białka 8 gmina: Lubawka, powiat: kamiennogórski, województwo: dolnośląskie. Zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przest...

  • Dom Wojciechów

    Wojciechów

    • 110 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 1 171 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REKA nieruchomości zaprasza do zakupu połowy domy wolnostojącego w miejscowości Wojciechów, powiat lwówecki, gmina Lubomierz. Nieruchomość o powierzchni 59,88 m2 składa się: z tr...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Łaziska rynek pierwotny

    Łaziska

    • 395 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    REKA nieruchomości zaprasza do zakupu nowych mieszkań bezczynszowych w miejscowości Łaziska. Nowopowstałe osiedle składa z trzech budynków w stanie deweloperskim. Mieszkania o...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Ogorzelec

    • 207 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 2 798 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Żeliszów

    • 900 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Sady Dolne

    • 474 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 3 269 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Grunt do zabudowy mieszkaniowej, Pławna Górna.
    1 / 8
    Grunt do zabudowy mieszkaniowej, Pławna Górna.

    Pławna Górna

    • 230 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MSR Nieruchomości przedstawia na sprzedaż działkę gruntu, położoną w miejscowości Pławna Górna, 8 km od Lwówka Śląskiego. Obszar w studium zagospodarowania gminy Lubomierz oznaczon...

  • Mieszkanie Łaziska

    Łaziska

    • 490 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu nowego mieszkania bezczynszowego w miejscowości Łaziska. Nowopowstałe osiedle składa z trzech budynków w stanie deweloperskim. Mieszkanie...

  • Krzeszów - działka inwestycyjna 2486 m2
    1 / 16
    Krzeszów - działka inwestycyjna 2486 m2

    Krzeszów

    • 499 000 zł cena
    • 2 486 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntowa o powierzchni 2486 m² zabudowana domem wolnostojącym o powierzchni 186 m2 z połowy XIX wiek...

  • Krzeszów - dom 186 m2 znakomita lokalizacja
    1 / 16
    Krzeszów - dom 186 m2 znakomita lokalizacja

    Krzeszów

    • 499 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 2 683 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni 186 m2 z połowy XIX wieku znajdujący się na dużej działce o powierzchni 2486...

  • Działka budowlana 1500 m² – Suszki, 8 km od Bolesławca
    1 / 5
    Działka budowlana 1500 m² – Suszki, 8 km od Bolesławca

    Suszki

    • 149 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1500 m², położoną w miejscowości Suszki, gmina Bolesławiec. Lokalizacja: ok. 8 km od Bolesławca (szybki dojazd samochodem) działka budo...

  • Mieszkanie Kruszyn gm. Bolesławiec, Główna
    1 / 11
    Mieszkanie Kruszyn gm. Bolesławiec, Główna

    Kruszyn

    • 1 400 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu kawalerki położone na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym w Kruszynie. Mieszkanie z parkingiem i dużym wspólnym ogrodem....

  • Sprzedam dom
    1 / 5
    Sprzedam dom

    Pławna Dolna

    • 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom położony w pięknej okolicy nowy dach elewacja okna wewnącz do małego remontu

  • Działka budowlana, Brunów, gm. Chocianów
    Działka budowlana, Brunów, gm. Chocianów

    Brunów

    • 75 000 zł cena
    • 1 032 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 10,32 ar znajdującą się w miejscowości Brunów w gminie Chocianów. Działka atrakcyjnie usytuowana, dobrze nasłonecznio...

  • Dom Ubocze
    1 / 11
    Dom Ubocze

    Ubocze

    • 219 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 095 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Ubocze, gmina Gryfów Śląski, powiat lwówecki. Posiadłość zajmuje tere...

  • Działki
    Działki

    Młyńsko

    • 90 zł cena
    • 1 343 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działki w miejscowości młyńskio gmina gryfów śląski do sprzedania z warunkami zabudowy miejscowośc jest piękna blisko są kurorty ,sanatoria npswiradow Zdrój itp

  • Dom Kruszyn gm. Bolesławiec
    1 / 15
    Dom Kruszyn gm. Bolesławiec

    Kruszyn

    • 779 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 5 771 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z GARAŻEM I OGRODEM - 5 POKOI - 5 MIN OD BOLESŁAWCA Lokalizacja: Kruszyn - Osiedle Sosnowe Nowoczesny dom w kameralnej inwestycji położonej tuż przy Bolesławc...

  • Przestronne 2-pokojowe z ogródkiem, szopą i garaże
    1 / 10
    Przestronne 2-pokojowe z ogródkiem, szopą i garaże

    Krzeszów

    • 139 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 2 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratowych, położone w spokojnej miejscowości Krzeszów, w powiecie kamiennogórskim. To idealna propozycja dla...

  • Dom Kruszyn gm. Bolesławiec,
    1 / 13
    Dom Kruszyn gm. Bolesławiec,

    Kruszyn

    • 680 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 4 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domo Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego domu w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Kruszyn, przy ul. Ja...

  • Działka inwestycyjna Żeliszów gm. Bolesławiec,
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Żeliszów gm. Bolesławiec,

    Żeliszów

    • 135 830 zł cena
    • 1 445 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Domo Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działki budowlane w Żeliszowie. Działki mają regularny kształt prostokątów, posiadają dostęp do drogi asfaltowej oraz położone są na...

  • Mieszkanie Suszki gm. Bolesławiec,
    1 / 13
    Mieszkanie Suszki gm. Bolesławiec,

    Suszki

    • 200 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 1 961 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży bezczynszowego, trzypokojowego mieszkania położonego  w miejscowości Suszki. Nieruchomość znajduje się na piętrze w budynku wi...

  • Działka inwestycyjna Kruszyn gm. Bolesławiec,
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Kruszyn gm. Bolesławiec,

    Kruszyn

    • 1 650 000 zł cena
    • 7 698 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Domo Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę o przeznaczeniu usługowym, położoną w miejscowości Kruszyn pod  Bolesławcem. Działka z dojazdem z drogi 94 oraz z d...

  • Okazyjnie sprzedam segment budynku z działką
    Okazyjnie sprzedam segment budynku z działką

    Żeliszów

    • 95 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam segment domu z osobnym wejściem w woj. dolnośląskim niedaleko Bolesławca wraz z działką o pow. ok. 3,5 ara; z osobnym wejściem (do wyboru parter lub I-wsze piętro). Budyn...

  • Dom Brunów gm. Chocianów
    Dom Brunów gm. Chocianów

    Brunów

    • 890 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 945 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi w świetnej lokalizacji niedaleko Lubina. Dom usytuowany na działce 99 arów. Działka budowlana, po zakupie możliwość podzielenia d...

  • 1 / 3
    Przetarg - działka zabudowana

    Wolbromek

    • 75 000 zł cena
    • 1 399 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Załącznik Nr 2 do Zarządzenia Nr 205/2026Starosty JaworskiegoZ dnia 14 kwietnia 2026 r.STAROSTA JAWORSKIDziałając na podstawie § 6 ust. 1 i ust. 7 rozporządzenia Rady Ministrów z d...