dom na sprzedaż
21 kwi 2023

Syndyk sprzeda duży budynek mieszkalno-usługowy udział

woj. Dolnośląskie pow. Jelenia Góra gm. Jelenia Góra
Odświeżone 3 lata temu, Piątek, 21 kwiecień 2023 12:46
487 000 zł 418 m2
487 000 zł 418 m2 1 166 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 418 m2
Cena za metr 1 166 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K26831183

Opis

Syndyk masy upadłości
w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej
sprzeda z wolnej ręki mienie upadłej w postaci udziału w wysokości ½ części w nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalno-usługowym w zabudowie wolnostojącej w granicach działek o nr. ew. 267/11 i 31/3 o łącznej pow. 1080 m2, położonych w Jeleniej Górze przy ul. Szrenickiej 54, dla której Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze Wydział VI Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr JG1J/00038472/2,
za cenę nie niższą niż cena oszacowania udziału, która wynosi 487.000 zł.

– Oferty nabycia przedmiotu sprzedaży należy składać pisemnie, w języku polskim, osobiście lub przesyłką kurierską – za potwierdzeniem odbioru, w zamkniętych i zapieczętowanych kopertach z podaniem sygnatury akt V GUp 121/20 i informacją, że jest to oferta, na adres: Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Anna Łaskawiec, ul. Jedności Narodowej 234/13, Wrocław – w terminie do 18.05.2023 do godz. 12:00.
– Warunkiem udziału w postępowaniu o sprzedaż jest wpłata wadium na rachunek masy upadłości, w wysokości i w sposób określony w Regulaminie sprzedaży, w terminie do 18.05.2023.
– Otwarcie i rozpoznanie ofert nastąpi 19.05.2023 o godz. 10:00 w Kancelarii we Wrocławiu przy ul. Jedności Narodowej 234/13.
– Szczegółowe warunki sprzedaży oraz wysokość i zasady wpłacania wadium określone są w Regulaminie sprzedaży dostępnym w Kancelarii we Wrocławiu przy ul. Jedności Narodowej 234/13.