• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Długa Goślina
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Świerzawą

(128)
  • Dom Winnica gm. Krotoszyce,
    Dom Winnica gm. Krotoszyce,

    Winnica

    • 1 799 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 6 313 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość zlokalizowanaw Winnicy k/Legnicy, składająca się z dwóch domów mieszkalnych położonych na dużej działce o powierzchni 2700 m². Główna willa ma 220...

  • Konkurs ofert - ul. Stroma nr 8

    Złotoryja » ul. Stroma

    • 2 572 250 zł cena
    • 4 859 m2 powierzchnia
    • 530 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    SYNDYK Ren But sp. z o.o. w Warszawieogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej rękinieruchomości w Złotoryi (woj. dolnośląskie)po cenie nie niższej niż ½ ceny oszacowaniaoraz śro...

  • 3-pokojowe na parterze na Zabobrzu I
    1 / 11
    3-pokojowe na parterze na Zabobrzu I

    Jelenia Góra

    • 319 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferta Biura Nieruchomości Otti idealna dla osób poszukujących mieszkania: - na parterze - na Zabobrzu I - 3-pokojowego - 51m2 - z ogrzewaniem i ciepłą wodą z sieci miejskiej - w i...

  • Mieszkanie Jelenia Góra Cieplice Śląskie-Zdrój,
    1 / 15
    Mieszkanie Jelenia Góra Cieplice Śląskie-Zdrój,

    Jelenia Góra

    • 960 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 12 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowocześnie urządzonego 3-pokojowego apartamentu z tarasem i ogrodem na prestiżowym, kameralnym osiedlu Cieplicach.  Mieszkan...

  • Dom Jelenia Góra Cieplice Śląskie-Zdrój, Walerego Wróblewskiego
    1 / 8
    Dom Jelenia Góra Cieplice Śląskie-Zdrój, Walerego Wróblewskiego

    Jelenia Góra

    • 1 850 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 10 512 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domo.Expert Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą nieruchomości premium: komfortowego i nowoczesnego domu położonego na prestiżowym, kameralnym osiedlu domów jednorodzi...

    1 / 10

    Jelenia Góra

    • 1 800 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 11 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Mieszkanie M2 Zabobrze 1
    1 / 8
    Mieszkanie M2 Zabobrze 1

    Jelenia Góra

    • 305 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 8 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dzień dobry. Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34m2 w bardzo dobrej lokalizacji. Zabobrze 1. Gotowe do zamieszkania. Bezpośrednio - Pełna własność. Miesz...

  • Piękne zabytkowe mieszkanie w centrum
    1 / 15
    Piękne zabytkowe mieszkanie w centrum

    Jelenia Góra

    • 560 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 895 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zabytkowe mieszkanie na 1 piętrze składa się z : * 3 dużych i jasnych pokoi (17 + 26 + 23 m. kw.) * jasnej i dużej kuchni o pow. 10,5 m. kw. * łazienki o pow. 3 m. kw. * loggia o...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal usługowy z możliwością rozbudowy -Jelenia Góra
    1 / 13
    Lokal usługowy z możliwością rozbudowy -Jelenia Góra

    Jelenia Góra

    • 520 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 455 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BEST-INVEST prezentuję Na sprzedaż lokal usługowy – Jelenia Góra, ul. Wiejska Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni ok. 55 m², położony w doskonałej lokaliz...

  • 4 działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy
    1 / 8
    4 działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy

    Złotoryja

    • 93 000 zł cena
    • 1 152 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Emix Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży 4 działki, z wydanymi na nie warunkami zabudowy, co daje pełną możliwość wybudowania domu. Działki te znajdują się w miejscowoś...

  • Odstąpię działkę rekreacyjną
    1 / 6
    Odstąpię działkę rekreacyjną

    Jelenia Góra

    • 10 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Odstąpię działkę rekreacyjną ROD Krokus Jelenia Góra Zabobrze Cena 10000 zł Tel [tel]

  • 3 pokojowe mieszkanie w centrum zabytkowego miasta
    1 / 16
    3 pokojowe mieszkanie w centrum zabytkowego miasta

    Jelenia Góra

    • 565 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 886 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Duże i przestronne mieszkanie w centrum Jeleniej Góry, o powierzchni całkowitej 111,97 m. kw. a użytkowej aż 96 m. kw. składa się z: - 3 pokoi (25+17,5+22,5 m.kw.)i - kuchni (20,6...

  • Dom w Cieplicach Gotowa inwestycja 3 mieszkania
    1 / 11
    Dom w Cieplicach Gotowa inwestycja 3 mieszkania

    Jelenia Góra

    • 1 700 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 11 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KAMIL WARZECHA Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana w malowniczym rejonie Karkonoszy (Cieplice), w skład której wchodzą trzy samodz...

  • Budynek z duszą w centrum miasta Jeleniej Góry dom raty
    1 / 5
    Budynek z duszą w centrum miasta Jeleniej Góry dom raty

    Jelenia Góra

    • 499 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 238 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Witam. Sprzedam budynek usługowy z duszą idealny na ciekawą działalność gospodarczą lub zamienie sposobu użytkowania na mieszkanie mały domek powierzchnia ok 80m2 wysokość ok 7 m p...

  • Dom na sprzedaż
    1 / 4
    Dom na sprzedaż

    Karpniki

    • 1 270 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 175 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa willa z historią – Karpniki Oferujemy przedwojenną willę o unikalnym charakterze, dawny dom dr. Kurta Deinerta, a w późniejszych latach funkcjonującą jako oś...

  • Mieszkanie Piotrowice gm. Chojnów
    1 / 12
    Mieszkanie Piotrowice gm. Chojnów

    Piotrowice

    • 79 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 3 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    BEZCZYNSZOWA kawalerka z klimatem Twoje 26 m pod Chojnowem! Lokalizacja: Piotrowice (k. Chojnowa) Metraż: 25,90 m Piętro: Parter Stan: Do własnej aranżacji (przygotowane do remo...

  • Dwupoziomowe M3 z dużym tarasem- prywatne miejsca postojowe
    1 / 16
    Dwupoziomowe M3 z dużym tarasem- prywatne miejsca postojowe

    Jelenia Góra

    • 629 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 766 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie w okolicach Jelfy w Jeleniej Górze. Nieruchomość o powierzchni 80,7m2 znajduje się na 1 piętrze i ostatnim wy...

  • Dom Kozów gm. Złotoryja
    1 / 5
    Dom Kozów gm. Złotoryja

    Kozów

    • 690 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 5 848 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Energooszczędny dom z malowniczym widokiem blisko Złotoryi. Mamy przyjemność zaprezentować samowystarczalny dom usytuowany w otoczeniu lasów z dala od zgiełku miasta. Oddalony z...

  • Wynajmę kawalerkę
    1 / 7
    Wynajmę kawalerkę

    Jelenia Góra

    • 1 900 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Wynajmę kawalerkę w cenie 1900 zł ta cena zawiera wszystkie opłaty. W razie pytań proszę dzwonić.

  • Wynajmę duży plac wraz z biurami
    1 / 3
    Wynajmę duży plac wraz z biurami

    Jelenia Góra

    • 2 100 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę duży plac wraz z biurami dwoma przy głównej ulicy brama wiazdowa na pilota kamery plus alarm więcej info pod numerem tel. Plac nadaje się na różnego rodzaju działalność d...