• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Świerzawą

(28)
  • Dom Winnica gm. Krotoszyce,
    Dom Winnica gm. Krotoszyce,

    Winnica

    • 1 799 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 6 313 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość zlokalizowanaw Winnicy k/Legnicy, składająca się z dwóch domów mieszkalnych położonych na dużej działce o powierzchni 2700 m². Główna willa ma 220...

  • Dom Jelenia Góra Cieplice Śląskie-Zdrój, Walerego Wróblewskiego
    1 / 8
    Dom Jelenia Góra Cieplice Śląskie-Zdrój, Walerego Wróblewskiego

    Jelenia Góra

    • 1 850 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 10 512 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domo.Expert Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą nieruchomości premium: komfortowego i nowoczesnego domu położonego na prestiżowym, kameralnym osiedlu domów jednorodzi...

    1 / 10

    Jelenia Góra

    • 1 800 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 11 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom w Cieplicach Gotowa inwestycja 3 mieszkania
    1 / 11
    Dom w Cieplicach Gotowa inwestycja 3 mieszkania

    Jelenia Góra

    • 1 700 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 11 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KAMIL WARZECHA Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana w malowniczym rejonie Karkonoszy (Cieplice), w skład której wchodzą trzy samodz...

  • Dom na sprzedaż
    1 / 4
    Dom na sprzedaż

    Karpniki

    • 1 270 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 175 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa willa z historią – Karpniki Oferujemy przedwojenną willę o unikalnym charakterze, dawny dom dr. Kurta Deinerta, a w późniejszych latach funkcjonującą jako oś...

  • Dom Kozów gm. Złotoryja
    1 / 5
    Dom Kozów gm. Złotoryja

    Kozów

    • 690 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 5 848 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Energooszczędny dom z malowniczym widokiem blisko Złotoryi. Mamy przyjemność zaprezentować samowystarczalny dom usytuowany w otoczeniu lasów z dala od zgiełku miasta. Oddalony z...

  • 0% prowizji, nowy dom wolnostojący TYLKO 6 000/mkw

    Modrzewie

    • 999 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 5 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu wolnostojącego na kameralnym osiedlu w Modrzewiu.Jedyny taki dom wolnostojący na tym osiedlu.Promocja na pierwszy z 3 domów na tym...

  • 0% prowizji, nowy dom wolnostojący TYLKO 6 500/mkw

    Modrzewie

    • 999 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 6 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu wolnostojącego na kameralnym osiedlu w Modrzewiu.Promocja na pierwszy z 3 domów na tym osiedlu oferta 0% prowizji - wynagrodzenie p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom w Cieplicach
    1 / 15
    Dom w Cieplicach

    Jelenia Góra

    • 1 500 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuję na sprzedaż kameralny dom w zabudowie bliżniaczej położony w cichym i spokojnym miejscu na osiedlu domków jednorodzinnych w Cieplicach. Doskonała okolica, blisko tereny zi...

  • Dom z działką w Wojanowie - Jelenia Góra
    1 / 14
    Dom z działką w Wojanowie - Jelenia Góra

    Wojanów

    • 920 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 053 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM JEDNORODZINNY W PRZEPIĘKNEJ OKOLICY. Posiadam do sprzedania dom jednorodzinny 150m2, wolnostojący położony na działce 900m2 w urokliwej wsi Wojanów (województwo dolnośląskie,...

  • Dom wolnostojący w samym sercu Złotoryi
    1 / 16
    Dom wolnostojący w samym sercu Złotoryi

    Złotoryja

    • 525 000 zł cena
    • 209 m2 powierzchnia
    • 2 512 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Tuż obok Muzeum Złota w Złotoryi (w południowo-zachodniej Polsce, w województwie dolnośląskim), przy ulicy Zaułek, oferujemy P...

  • Dom Paszowice rynek pierwotny ul.

    Paszowice

    • 799 999 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 5 926 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Ryzyko przed codziennym uczestnictwem w życiu sąsiada to częsty problem z domami w zabudowie bliźniaczej. Warto zatem zwrócić uwagę na technologię budowy domu, który nas interesuje...

  • Dom wolnostojący w Jeleniej Górze
    1 / 11
    Dom wolnostojący w Jeleniej Górze

    Jelenia Góra

    • 1 650 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 9 218 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości Muraszko prezentuje Państwu komfortowy, nowoczesny dom jednorodzinny położony na os. Czarne w Jeleniej Górze. Dom o powierzchni całkowitej 237 m2, użytkowej 1...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Jelenia Góra » Jagniątków

    • 690 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 3 943 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Jelenia Góra

    • 1 229 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 8 086 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Jelenia Góra

    • 990 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 4 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Twardocice

    • 550 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 4 015 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Jeżów Sudecki

    • 2 800 000 zł cena
    • 312 m2 powierzchnia
    • 8 975 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Łomnica

    • 1 200 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 6 316 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Jelenia Góra

    • 1 480 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 9 136 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości