• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Świerzawą

(128)
  • Przestronne M-2 do remontu
    1 / 12
    Przestronne M-2 do remontu

    Jelenia Góra

    • 299 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego w Jeleniej Górze blisko centrum o pow użytkowej 53,40 m2 usytuowanego na pierwszym piętrze w kamienicy ki...

  • 3 działki budowlane w Wojcieszowie
    1 / 5
    3 działki budowlane w Wojcieszowie

    Wojcieszów

    • 105 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    3 DZIAŁKI BUDOWLANE W WOJCIESZOWIE – PO 105.000 ZŁ. ZA KAŻDĄ. PRZY ZAKUPIE CAŁOŚCI CENA WYNOSI 280.000 ZŁ. RÓŻNE WIELKOŚCI DZIAŁEK. Emix Biuro Nieruchomości posiada w ofercie s...

  • Lokal użytkowy Złotoryja, Niepodległości
    1 / 7
    Lokal użytkowy Złotoryja, Niepodległości

    Złotoryja

    • 73 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 4 295 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL USŁUGOWY W CENTRUM ZŁOTORYI Na sprzedaż lokal biurowo-usługowy o powierzchni 17,85 m², położony w ścisłym centrum Złotoryi, bezpośrednio przy Placu Niepodległości - najbardz...

  • Lokal użytkowy Złotoryja, Niepodległości
    1 / 6
    Lokal użytkowy Złotoryja, Niepodległości

    Złotoryja

    • 155 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 230 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    CENTRUM ZŁOTORYI | 48,92 m² | DOSKONAŁA INWESTYCJA | NISKIE KOSZTY Na sprzedaż lokal o powierzchni 48,92 m², usytuowany na pierwszym piętrze budynku zlokalizowanego w samym centru...

  • Działka budowlana 22 ary, Myślinów
    1 / 11
    Działka budowlana 22 ary, Myślinów

    Myślinów

    • 210 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam serdecznie, Sprzedam przepiękną działkę na wymarzony dom. Największe atuty nieruchomości: Dzialka na wzniesieniu, w najwyższych partiach miejscowości. Nasłoneczniona, w s...

  • Działka rolka POMOCNE 2,55 ha
    1 / 14
    Działka rolka POMOCNE 2,55 ha

    Pomocne

    • 160 000 zł cena
    • 25 500 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    WOW! 2,55 ha malowniczej działki koło domu – serce Parku Krajobrazowego Chełmy – 160 tys. zł z możliwością negocjacji! Jeśli marzysz o własnym kawałku ziemi w miejscu, które zachwy...

  • Super oferta! Zapraszamy do Janówka! Działki pod budowę!
    1 / 5
    Super oferta! Zapraszamy do Janówka! Działki pod budowę!

    Janówek

    • 135 000 zł cena
    • 1 212 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do Janówka! Na sprzedaż pięknie usytuowane działki- ścisłe centrum miasteczka. Zalety: * dojazd drogą asfaltową * media (woda i prąd) w drodze * teren płaski o regu...

  • 0% prowizji, nowy dom wolnostojący TYLKO 6 000/mkw

    Modrzewie

    • 999 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 5 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu wolnostojącego na kameralnym osiedlu w Modrzewiu.Jedyny taki dom wolnostojący na tym osiedlu.Promocja na pierwszy z 3 domów na tym...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0% prowizji, nowy dom wolnostojący TYLKO 6 500/mkw

    Modrzewie

    • 999 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 6 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu wolnostojącego na kameralnym osiedlu w Modrzewiu.Promocja na pierwszy z 3 domów na tym osiedlu oferta 0% prowizji - wynagrodzenie p...

  • Działka Bystrzyca

    Bystrzyca

    • 185 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 186 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Bystrzyca , przy ul. Wójcickiej , w powiecie oławskim.Numer działki: 763/5 Działka o powierzchni 0,0998 ha (998 m)...

  • Mieszkanie Jelenia Góra ul. Różyckiego

    Jelenia Góra » ul. Różyckiego

    • 358 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 956 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe na 3 piętrze w bloku 4pitrowym. Mieszkanie o powierzchni 45,90 m2 składa się z 2 pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki z wc. Okna PVC, wymienio...

  • Piękne M3 z tarasem - Cieplice Śląskie - Zdrój
    1 / 11
    Piękne M3 z tarasem - Cieplice Śląskie - Zdrój

    Jelenia Góra

    • 760 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie z tarasem w pożądanej części Jeleniej Góry - Cieplicach Śląskich - Zdrój. Nieruchomość o powierzchni 59,06m2 zn...

  • Przestronny apartament w centrum JG
    1 / 10
    Przestronny apartament w centrum JG

    Jelenia Góra

    • 2 600 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    STYLOWY APARTAMENT W CENTRUM JEL. GÓRY. Prezentujemy Państwu do wynajęcia stylowy apartament dwupokojowy o pow. 80mkw. położony na parterze kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Mie...

  • Górska działka pod wymarzony dom!
    1 / 12
    Górska działka pod wymarzony dom!

    Łomnica

    • 120 000 zł cena
    • 1 561 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę położoną w malowniczej miejscowości Łomnica, gmina Głuszyca, powiat wałbrzyski. Nier...

  • Kamienica Rynek Złotoryja
    Kamienica Rynek Złotoryja

    Złotoryja

    • 2 150 000 zł cena
    • 509 m2 powierzchnia
    • 4 224 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kamienica w Rynku Złotoryi [url] tel [tel] Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl

  • 2 pokojowe mieszkanie w Wojcieszowie
    1 / 15
    2 pokojowe mieszkanie w Wojcieszowie

    Wojcieszów

    • 170 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 3 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta na wyłączność biura. Do sprzedania 2 pokoje mieszkanie, położone na II piętrze budynku przy ul. B. Chrobrego w Wojcieszowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, przedpokoju...

  • Działka rolna Pomocne gm. Męcinka,
    1 / 2
    Działka rolna Pomocne gm. Męcinka,

    Pomocne

    • 150 000 zł cena
    • 24 800 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    GRUNT ROLNY 24800 M2 POMOCNE  Lokalizacja: Pomocne gmina Męcinka ok Jawora Powierzchnia: 24800 m²  Kształt: prostokąt o wymiarach ok 336x73 Kluczowe informacje: Lokalizacja: Tere...

  • Lokal gastronomiczny w Cieplicach
    1 / 11
    Lokal gastronomiczny w Cieplicach

    Jelenia Góra

    • 3 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    LOKAL GASTRONOMICZNY W CENTRUM CIEPLIC Prezentujemy Państwu Do wynajęcia lokal gastronomiczny lub usługowy znajdujący się w podpiwniczeniu nowej dwupiętrowej kamienicy w centrum C...

  • Dom w Cieplicach
    1 / 15
    Dom w Cieplicach

    Jelenia Góra

    • 1 500 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuję na sprzedaż kameralny dom w zabudowie bliżniaczej położony w cichym i spokojnym miejscu na osiedlu domków jednorodzinnych w Cieplicach. Doskonała okolica, blisko tereny zi...

  • Dom z działką w Wojanowie - Jelenia Góra
    1 / 14
    Dom z działką w Wojanowie - Jelenia Góra

    Wojanów

    • 920 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 053 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM JEDNORODZINNY W PRZEPIĘKNEJ OKOLICY. Posiadam do sprzedania dom jednorodzinny 150m2, wolnostojący położony na działce 900m2 w urokliwej wsi Wojanów (województwo dolnośląskie,...