mieszkanie na sprzedaż
1 lut 2022

Południowe mieszkanie na Zabobrzu III

woj. Dolnośląskie pow. Jelenia Góra gm. Jelenia Góra
Odświeżone 4 lata temu, Wtorek, 1 luty 2022 14:58
296 500 zł 63 m2
296 500 zł 63 m2 4 707 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 63 m2
Cena za metr 4 707 zł/m2
Pokoje 3
Piętro 3
ID oferty K20216725

Opis

Nieruchomości Grzywińscy oferują Państwu na sprzedaż duże, słoneczne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63m2. Lokal usytuowany na trzecim piętrze w bloku w Jeleniej Górze na Zabobrzu III. Mieszkanie gotowe do zamieszkania.

Nieruchomość składa się z przedpokoju, salonu wypoczynkowego z wyjściem na duży balkon, dwóch sypialni, kuchni z oknem - meble w zabudowie, łazienki z wanną oraz osobnego WC. Balkon i główne okna wychodzą w kierunku południowym.
Do mieszkania przynależy również piwnica.

Budynkiem zarządza wspólnota - czynsz występuje w kwocie 480zł. Ogrzewanie miejskie, w mieszkaniu nie ma gazu. Stolarka okienna PCV.

Oferta godna polecenia.
Zachęcamy do umawiania się na bezpłatne prezentacje pod nr Pokaż numer telefonu.

NOTA PRAWNA. Opis oferty zawarty na naszej stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji przekazanych przez właściciela i może on podlegać weryfikacji i nie stanowi oferty określonej w art.66 i następnych K.C.
  • Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 63 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Jelenia Góra
  • Mieszkanie położone na 3 piętrze
  • Data dodania: 2022-02-01
  • Data aktualizacji: 2022-02-01
  • ID ogłoszenia: K20216725
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Jelenia Góra, cena: od 252 025 do 340 975 zł, powierzchnia: od 54 do 73 m2
S
Sylwia agent nieruchomości · 14 ogłoszeń
Zadzwoń