działka na sprzedaż
28 wrz 2023

Dąbrowica, gm.Jastków. Plan zagospodarowania,media

woj. Dolnośląskie pow. jeleniogórski gm. jeleniogórski
Dodane 2 lata temu, Czwartek, 28 wrzesień 2023 16:31
519 900 zł 2 700 m2
519 900 zł 2 700 m2 193 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 2 700 m2
Cena za metr 193 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K33632871

Opis

Działka, 2700 mkw, Dąbrowica, , gmina Jastków, Plan zagospodarowania media
BARDZO BLISKO LUBLINA
Działka:
- 2 linia zabudowy
- prostokąt
- działka płaska

Wymiary:
- 29x86m

Media:
- woda: tak
- prąd: tak
- gaz: tak

Możliwości zabudowy:
- zabudowa "MN"-mieszkalnictwo niskie
- wysokość do 2 kondygnacji, z których druga może stanowić poddasze użytkowe
- wysokość kalenicy do 11 metrów liczona od najniższego punktu terenu w obrysie budynku
- dopuszcza się zabudowanie łącznie do 20% powierzchni działki

Lokalizacja:
- Dąbrowica
- gmina Jastków
- świetny dojazd do Lublina

Działka położona w drugiej linii od drogi asfaltowej. Dobry wjazd na obwodnicę, która jednak jest na tyle daleko aby jej nie widzieć i nie słychać.

Polecam!

Emil Dąbrowski
tel: 535 11 66 88
e-mail: [email]

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
  • Data aktualizacji: 2023-09-28
  • ID ogłoszenia: K33632871
  • Źródło: Biuro Nieruchomości KNC City
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Dąbrowica, cena: od 441 915 do 597 885 zł, powierzchnia: od 2295 do 3105 m2
BN
Biuro Nieruchomości KNC City Biuro nieruchomości · 499 ogłoszeń

Biuro Nieruchomości KNC City Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika