• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Strumień +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Strumieniem

(534)
  • Dom jednorodzinny z garażem

    Czechowice-Dziedzice

    • 935 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 6 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam do sprzedania dom w Czechowicach-Dziedzicach o powierzchni 110 m2 + garaż z kotłownią. Łączna powierzchnia domu to 144 m2. Dom położony jest w spokojnej okolicy wśród now...

  • Działka budowlana w centrum Kaczyc na sprzedaż.
    1 / 6
    Działka budowlana w centrum Kaczyc na sprzedaż.

    Kaczyce

    • 190 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Centrum Kaczyc przy ul. Harcerskiej. Działka budowlana o powierzchni ok 1800 m2 wg miejscowego planu zagospodarowania jest oznaczona symbolem MN2...

  • M 6 SPRZEDAM
    1 / 8
    M 6 SPRZEDAM

    Jastrzębie-Zdrój

    • 300 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    M 6 4 pokoje kuchnia łazienka komórka balkon 2 piętro ulica katowicka -opis w zdjęciach-cena 300000

  • 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem!

    Pawłowice

    • 399 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,63 m2, położone na parterze wraz z przynależnym ogrodem o powierzchni 100 m2. Mieszkanie składa się z: - wiatrołap...

  • K-ce Zarzecze mieszk-usług.1.5ha 170zł/m2
    K-ce Zarzecze mieszk-usług.1.5ha 170zł/m2

    Zarzecze

    • 2 550 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania 1.5ha gruntu budowlanego z przeznaczeniem na budownictwo mieszkaniowe i usługowe w Katowicach Zarzeczu.Media w drodze.Wjazd z drogi publicznej asfaltowej. Zapraszam...

  • Energooszczędny, pompa ciepła i fotowoltaika w cenie.

    Chybie

    • 550 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 5 189 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Energooszczędny dom „bliźniak” - tuż pod lasem w otoczeniu zieleni, zaledwie 10km od Skoczowa. Cena obejmuje stan deweloperski. Termin ukończenia II kwartał 2022r. Oferta doty...

  • W cenie pompa ciepła i fotowoltaika. Energooszczędny.

    Chybie

    • 530 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Mieszkaj komfortowo w nowoczesnym i energooszczędnym domu. Oferta dotyczy budynku 56B Co w cenie? - budynek o powierzchni 106,46 m2. - Pompa Ciepła Vaillant 4,9kW - Fotowo...

  • Sprzedam działkę w Porębie pow. 1091 m2 Cena 95 000 zł

    Poręba

    • 95 000 zł cena
    • 1 091 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyłączność!!! Do sprzedaży ładna działka budowlana o pow. 1091 m2, położona w w spokojnej i urokliwej okolicy w miejscowości Poręba. Działka znajduje się w miejscowości nieobjęte...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Skoczów

    Skoczów

    • 9 580 zł cena
    • 479 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    [i] Całe piętro o pow: 479 m2 do wynajęcia w centrum Skoczowa, ul. Fabryczna 9 były biurowiec PLEDAN. Opis nieruchomości: [/i] Przestronny zadbany lokal użytkowy znajduje...

  • M4 Pawlikowskiego

    Żory

    • 273 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

     BIURO NIERUCHOMOŚCI PARCELA oferuje Państwu do sprzedaży ofertę sprzedaży mieszkania 56 m2 znajdującego się w świetnej lokalizacji na osiedlu Pawlikowskiego w niskim bloku na II p...

  • działka komercyjna w Pruchnej
    działka komercyjna w Pruchnej

    Pruchna

    • 800 000 zł cena
    • 5 270 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    sprzedam działkę komercyjną w Pruchnej bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej Pawłowice -Cieszyn, blisko ronda, pow. 5270m2, pełne uzbrojenie, legalny zjazd z pasem wyłączenia i le...

  • 1 / 2
    Pierściec

    Pierściec

    • 100 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pierściec bardzo ładna działka budowlana Uzbrojona.

  • Okazja - działka budowlana Żory - Rogoźna

    Żory

    • 160 000 zł cena
    • 1 781 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam okazyjnie działkę budowlaną nr 341/5 pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, płaska, prostokątna, 220m od ul. Wodzisławskiej, 70m od lasu. Ulica dojazdowa równoległa do u...

  • m6 Jastrzębie Zdrój
    1 / 8
    m6 Jastrzębie Zdrój

    Jastrzębie-Zdrój

    • 300 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    M6dobra lokalizacja ul. Katowicka , cały opis w zdjęciach cena 300000...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Turystyczna
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Turystyczna

    Jastrzębie-Zdrój

    • 365 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 794 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 10 piętro

    REZERWACJA Na sprzedaż przestronne mieszkanie z balkonem typu M-5 przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie o pow. 63 m2 usytuowane na X piętrze w dziesięciopiętrow...

  • NOWOCZESNY SEGMENT Z GARAŻEM

    Żory

    • 699 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 4 756 zł/m2 cena za metr

Jastrzębie-Zdrój

    • 350 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Piękne mieszkanie niski blok na 1 piętrze, centrum ul Wrzosowa, przynależna duża komórka

  • Wynajmę pokój w domu jednorodzinnym
    Wynajmę pokój w domu jednorodzinnym

    Czechowice-Dziedzice

    • 1 250 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę pokój w domu jjednorodzinnym 16 m2 z balkonem na granicy Bielska-Białej i Czechowic-Dziedzic z dostępem do kuchni i łazienki.Do ceny są już wliczone media.

  • Mieszkanie Żory Baranowice

    Żory » Baranowice

    • 499 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | ŻORY - BARANOWICE MIESZKANIE Z WŁASNYM OGRÓDKIEM 54,20 m2 - 330m2 działki - 499 000 zł DWA MIEJSCA PARKINGOWE WYŁĄCZNIE U NAS TAKA OFERTA! nie szukaj...

  • Lokal Pawłowice

    Pawłowice

    • 3 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | LOKALE UŻYTKOWE NA WYNAJEM - PARTER, WEJŚCIE Z ULICY, 60 m² Do wynajęcia dwa wyodrębnione lokale użytkowe o powierzchni łącznej ok. 60 m² , zlokalizowany n...