• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Strumieniem

(534)
  • Udział 1/6 w nieruchomości lokalowej

    Jastrzębie-Zdrój

    • 31 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 573 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia z dnia 28.01.2025 roku GL1G/GU/1003/2024 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika...

  • Działka inwestycyjna 1ha
    Działka inwestycyjna 1ha

    Jastrzębie-Zdrój

    • 850 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjną 1ha w Jastrzębiu-Zdroju na ul. Rozwojowej.

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Chybie

    • 35 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w gminie CHYBIE przy ul. DWORCOWEJ ,uzbrojenie w granicy , mozna zobaczyć w planie przestrzennym gminy Chybie pod nr.63/4 , przeznaczona pod MN , lub działalność nieuciązl...

  • Działka Świerklany Górne

    Świerklany

    • 133 000 zł cena
    • 787 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną położoną w Świerklanach Górnych przy ul. Szerockiej. Brak szkód górniczych! Istnieje możliwość zakupu działki sąsiadującej....

  • Działka Świerklany Górne

    Świerklany

    • 137 000 zł cena
    • 810 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka Świerklany Górne

    Świerklany

    • 140 000 zł cena
    • 826 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka Świerklany Górne

    Świerklany

    • 139 000 zł cena
    • 822 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka Studzionka ok. 900m2
    Działka Studzionka ok. 900m2

    Pawłowice

    • 98 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Studzionka ok. 900m2 prąd , woda, gaz , . Działka budowlana kształt prostokąta. Większość działek sprzedanych to jest ostatnia działka do sprzedaży. W tej erze dynamiczny...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Mnich

    Mnich

    • 75 000 zł cena
    • 1 064 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlana 1064 m² - Chybie, dzielnica Mnich Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1064 m², położona w spokojnej okolicy w miejscowości...

  • Sprzedam działke P.O.D Zacisze w Jastrzębiu Zdroju
    Sprzedam działke P.O.D Zacisze w Jastrzębiu Zdroju

    Jastrzębie-Zdrój

    • 25 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OKAZJA . Sprzedam dzialke rekreacyjna P.O.D Zacisze w Jastrzebiu Zdroju, murowana altanka ,drzewa i krzewy owocowe . Tel kontaktowy [tel]

  • 1 / 4
    Działka Frelichów

    Frelichów

    • 179 000 zł cena
    • 1 549 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlana - Chybie, 1500 m² Idealna lokalizacja blisko jeziora, w otoczeniu natury i z pełnym dostępem do mediów! Na sprzedaż atrakcy...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Jastrzębie-Zdrój

    • 340 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 4 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka Radostowice

    Pszczyna

    • 289 000 zł cena
    • 8 990 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Radostowice budowlano-rolna 8990m2 około 2000 m2 budowlanej działki . Szerokość 34m, prąd , woda, gaz. Droga asfaltowa.

  • Kupimy ogródek działkowy tel 796 330 331

    Czechowice-Dziedzice

    • 1 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Kupimy ogródek działkowy tel [tel] dla rodziny w zielonej okolicy np. Czechowice-Dziedzice, lub Zabrzeg koło Czechowic-Dz., Pszczyna

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • domy 135 m2 w zabudowie bliźniaczej Brenna KUPUJĄCY NIE PŁACI PRO...

    Brenna

    • 931 500 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 6 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dom Brenna

    Brenna

    • 480 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    PEŁNA OFERTA ZDJĘCIOWA NA PERFECTHOME SKOCZÓW !!!! Prezentujemy Państwu dom na sprzedaż w niezwykle malowniczym miejscu przy pięknie szumiącej rzece Brennica w sąsiedztwie las...

  • Brenna, Dom 160 m2  Z WIDOKIEM NA GÓRY
    1 / 15
    Brenna, Dom 160 m2 Z WIDOKIEM NA GÓRY

    Brenna

    • 849 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 307 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Brenna

    • 850 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 6 641 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Brenna

    • 2 350 000 zł cena
    • 526 m2 powierzchnia
    • 4 468 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Brenna

    • 969 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 460 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka Brenna

    Brenna

    • 220 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Działka budowlana o powierzchni 1000 m2 Film: [url] Na sprzedaż kilka działek powstałych po podziale, zgodnie z oznac...

  • Przepiękna działka budowlana nad samym brzegiem wartkiej Bre
    1 / 8
    Przepiękna działka budowlana nad samym brzegiem wartkiej Bre

    Górki Małe

    • 499 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość zlokalizowana jest w gminie Brennej, obręb GÓRKI MAŁE, przy końcu ul. Krótkiej. Numer działki to 588/52 a identyfikator to: 240304_2.0002.588/52. Działka o regularnym...

  • Twój apartament w sercu Beskidów – Brenna Centrum

    Brenna

    • 469 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Koncepcja 72 mieszkań / apartamentów w Brennej – sprzedaż działki...

    Brenna

    • 3 600 000 zł cena
    • 9 937 m2 powierzchnia
    • 363 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • 1 / 3
    Nieruchomość niezabudowana - Buczkowice

    Buczkowice

    • 45 000 zł cena
    • 2 999 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt. BB1B/GU-s/526/2023) sprzeda w drodze aukcji: Prawo własności udziału w wysokości 1/2...

  • Działka Brenna

    Brenna

    • 499 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Oferta na wyłączność biura! 2600m2 499 000 zł Na sprzedaż piękna widokowa działka o numerze ewidencyjnym 484/31 zlokalizowana bezpośrednio przy ul.Widokowej w B...

  • Działka Brenna

    Brenna

    • 1 300 000 zł cena
    • 10 548 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka letniskowa z funkcją uzupełniającą - budowlaną w górach 10 548 m Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Duża, widokowa działka zabudowana budynkiem jed...

  • Działka Brenna

    Brenna

    • 150 000 zł cena
    • 1 120 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Działka budowlana o powierzchni 1000 m2 Na sprzedaż kilka działek powstałych po podziale, zgodnie z oznaczeniami na jedn...

  • Dom Brenna

    Brenna

    • 1 090 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom w górach z basenem i dużą działką w nowej cenie! Szukasz domu w górach z klimatem, odrobiną luksusu i sporą dawką intymności, gdzie możesz pracować, odpo...

  • Dom Brenna

    Brenna

    • 1 200 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w Brennej 155 m na 15 arowej działce. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w Brennej , o powierzchni użytkowej 155 m, położony na malowniczej działce o powierzchni 15 arów....

  • Dom Brenna, Żarnowiec
    1 / 15
    Dom Brenna, Żarnowiec

    Brenna

    • 1 250 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 065 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękny dom wolnostojący położony w malowniczej miejscowości Brenna, w otoczeniu przyrody z dala od miejskiego zgiełku. Nieruchomość w bardzo dobrym stanem, gotowy do z...

  • 6 działek budowlanych – Buczkowice 4586 m2
    1 / 16
    6 działek budowlanych – Buczkowice 4586 m2

    Buczkowice

    • 779 000 zł cena
    • 4 586 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] 6 działek budowlanych o łącznej powierzchni 4586 m2 położonych w Buczkowicach doskonała lokalizacja blisko do Bielsko-Biała i Szczyrku...

  • Rezydencja z panoramicznym widokiem na góry

    Górki Małe

    • 3 100 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 9 394 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Działka budowlana w sercu Buczkowic
    1 / 5
    Działka budowlana w sercu Buczkowic

    Buczkowice

    • 420 000 zł cena
    • 2 084 m2 powierzchnia
    • 202 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KORDIAN OCHOCKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w Buczkowicach, tuż obok Szczyrku, w miejscu, gdzie codzienność łączy się z naturą, a widok...

  • Wynajmę górę domu
    1 / 2
    Wynajmę górę domu

    Brenna

    • 1 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmę górę domu. Oferuję wynajem okazjonalny. Umowa spisana u notariusza. Cena 1500 złotych miesięcznie. Media woda i prąd po spisaniu umowy przez najemcę z dostawcami. Preferuję...

  • Widokowe działki przy Szczyrku – inwestycja
    1 / 13
    Widokowe działki przy Szczyrku – inwestycja

    Buczkowice

    • 369 000 zł cena
    • 1 844 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KORDIAN OCHOCKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej, górskiej miejscowości w bezpośrednim sąsiedztwie Szczyrku jednego z najpopu...

  • Widokowa działka - odkryj spokój w Beskidach
    1 / 8
    Widokowa działka - odkryj spokój w Beskidach

    Brenna

    • 530 000 zł cena
    • 2 044 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Zapraszamy do odkrycia uroków Brennej! To idealne miejsce dla osób szukających nie tylko...

  • Działka budowlana w sercu Buczkowic
    1 / 5
    Działka budowlana w sercu Buczkowic

    Buczkowice

    • 210 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KORDIAN OCHOCKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana (oznaczona literą A) położona w Buczkowicach, tuż obok Szczyrku, w miejscu, gdzie codzienność łączy...

  • Dom Brenna rynek pierwotny

    Brenna

    • 278 000 zł cena
    • 1 036 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy na sprzedaż ciekawą nieruchomość gruntową w malowniczej miejscowości Brenna na zboczu góry Kotarz z dobrym całorocznym dojazdem, w otoczeniu lasów, łąk i luźnej zabud...

  • Widokowa działka Brenna 1000 m2
    1 / 5
    Widokowa działka Brenna 1000 m2

    Brenna

    • 260 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka budowlana, położona w Brennej. Tu łączy się natura z elegancją, a przestrzeń wokół daje pełną swobodę stworzenia domu o niepowtarzalnym charakterze. PARAMETRY NI...

  • Dom z duszą - nadaj mu nowe życie.
    1 / 16
    Dom z duszą - nadaj mu nowe życie.

    Godziszka

    • 299 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 272 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na sprzedaż - Godziszka (gmina Buczkowice) Proszę o tel. gdyż SMS y mogą nie dochodzić. Na sprzedaż nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Godziszka. Dom z 1954 roku,...

  • Dom Brenna, Żarnowiec
    1 / 16
    Dom Brenna, Żarnowiec

    Brenna

    • 550 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WIOSENNA OBNIŻKA - 550.000 - 1m2 tylko 4.230 zł.!!!! Sprzedam dom w Brennej na dużej działce w atrakcyjnej lokalizacji, po termomodernizacji. Na sprzedaż dom jednorodzinny do remon...

  • Działka budowlana Brenna, Leśna
    1 / 11
    Działka budowlana Brenna, Leśna

    Brenna

    • 340 000 zł cena
    • 2 099 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA SPECJALNA- CENA za 1 m2- 162 zł Atrakcyjna działka budowlana w centrum Brennej z ładnym widokiem. Na nieruchomości został zaprojektowany dom jednorodzinny z garażem /do wglą...

  • Działka Brenna

    Brenna

    • 278 000 zł cena
    • 1 036 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana