• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lulemino
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Radomiem

(56)
  • Dom na wsi
    Dom na wsi

    Bierwce

    • 900 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom murowany do zamieszkania na działce położonej we Wsi Bierwce. Cicha spokojna okolica. Szkoła, sklep, ośrodek zdrowia, kościół, przystanek autobusowy, dworzec PKP. Bardzo dobr...

  • Działka budowlana Niemianowice gm. Gózd,
    1 / 7
    Działka budowlana Niemianowice gm. Gózd,

    Niemianowice

    • 124 200 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Niemianowice, gmina Gózd Działka 1800 m2 budowlano-rekreacyjna, atrakcyjnie położona w bliskiej odległości od trasy Radom - Lublin z dojazdem drogą gruntową. Urocze i ciche miejs...

  • Działka budowlana Niemianowice gm. Gózd,
    1 / 4
    Działka budowlana Niemianowice gm. Gózd,

    Niemianowice

    • 73 040 zł cena
    • 1 328 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Niemianowice, gmina Gózd Jeśli kochasz przyrodę i męczy Cię miejski zgiełk to miejsce jest dla Ciebie! Działka 1328 m2 budowlano-rekreacyjna, atrakcyjnie położona w bliskiej odleg...

  • 125 m2 Dom Myśliszewice
    1 / 16
    125 m2 Dom Myśliszewice

    Myśliszewice

    • 420 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 3 360 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Połówka bliźniaka 125 m² | Myśliszewice | Działka 650 m² Cena: 420000 zł Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca nowoczesną architekturę z funkcjonalnością, idealnie dopasowana...

  • Działka Radom /Wielogóra / 1749m2
    1 / 5
    Działka Radom /Wielogóra / 1749m2

    Wielogóra

    • 288 585 zł cena
    • 1 749 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Świetna działka przy „siódemce” — Wielogóra (ul. Krótka) — 1 749 m² Idealna pod dom jednorodzinny — z szybkim dojazdem do Radomia i trasą S7. Przedstawiamy wyjątkową, niestandardo...

  • Syndyk sprzeda udział w działce
    1 / 3
    Syndyk sprzeda udział w działce

    Tomaszów

    • 1 875 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości Damiana Seligi ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości I. Przedmiot przetargu Udział 1/2 w prawie własności nieruchomości gruntowe...

  • Jastrzębia Dom na sprzedaż 70 m² | działka 700 m²

    Jastrzębia

    • 809 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom z ogrodem – 70 m² | Jastrzębia, gm. Ciężkowice Cena: 809 000 zł Na sprzedaż nowy, niezamieszkały dom jednorodzinny o powierzchni ok. 70 m², usytuowany na działce 700 m² w...

  • Na sprzedaż dom w Jastrzębi z działką

    Jastrzębia

    • 199 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom około 70 m2 w Jastrzębi, powiecie tarnowskim gminie Ciężkowice z działką 20 arową. Dom w starym stylu do remontu bądź wyburzenia, piwnicą, stodołą i stajnią.Dom skł...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Na sprzedaż gospodarstwo rolne w Jastrzębi

    Jastrzębia

    • 270 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż trafia gospodarstwo rolne w Jastrzębi, powiecie tarnowskim gminie Ciężkowice z domem około 70m2 w starym stylu do remontu bądź wyburzenia, piwnicą, stodołą i stajnią.Of...

  • Lokal mieszkalny - Piaseczno

    Piaseczno

    • 490 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 60 m2 z prywatnym ogródkiem ładnie zagospodarowanym o powierzchni 147 m2 , dodatkowo komórka lokatorska i poddasze strychowe wspólne wraz z gara...

  • Sprzedam Las ok 4h.
    1 / 5
    Sprzedam Las ok 4h.

    Olszowa

    • 180 000 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ok 4h lasu sosnowego las jest 80 letni i 30 letni LAS NA GRUNTACH LEŚNO ORNYCH CENA 5 ZŁ ZA METR Olszowa gmina Wyśmierzyce powiat Białobrzegi nad pilicą

  • Na sprzedaż do Jedlnia -Letnisko 94m2
    1 / 13
    Na sprzedaż do Jedlnia -Letnisko 94m2

    Jedlnia-Letnisko

    • 499 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 5 309 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w spokojnej i zielonej części Jedlni-Letnisko, przy ul. Słupickiej – tylko kilkanaście minut od Radomia w miejsc...

  • Sprzedam działkę 3000m
    Sprzedam działkę 3000m

    Słupica

    • 50 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam Działkę rolną/ rekreacyjną o powierzchni 3000m2 plus udziały w drodze Działka jest rolna, ale można postawić na niej domek na zgłoszenie do 70 metrów. Niedaleko las, spo...

  • Na sprzedaż pastwisko zalesione w Jastrzębi

    Jastrzębia

    • 70 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż trafia ponad 150 arowe (1,5ha) zalesione jodłą i brzozą pastwisko trwałe w Jastrzębi powiecie tarnowskim gminie Ciężkowice. Nadające się na winnicę, sad, uprawę ziemi,...

  • Ruszyła Przedsprzedaż OSIEDLE SCARLETT zapytaj o cene
    1 / 3
    Ruszyła Przedsprzedaż OSIEDLE SCARLETT zapytaj o cene

    Podlesie Mleczkowskie

    • 599 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 4 717 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy na Reprezentacyjny projekt domu z działką z wyjątkową formą bryły w stylu nowoczesnej stodoły z poddaszem użytkowym.Na frontowej elewacji znajduje się atrakcyjny balkon,...

  • Duża działka z budynkiem we Wsoli blisko Radomia.

    Wsola » ul. Miła

    • 995 000 zł cena
    • 4 587 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Duża działka o pow. 4587 m2 składająca się z trzech części wraz z budynkiem mieszkalnym na jednej z nich przy drodze asfaltowej, idealnie nadająca się pod inwestycje w . Wsola gm....

  • Duża działka z budynkiem we Wsoli blisko Radomia.

    Wsola » ul. Miła

    • 945 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 23 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• 1 / 2
    Działka Zakrzew ul.

    Zakrzew

    • 244 880 zł cena
    • 24 488 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działki rolne położone w miejscowości Zakrzew, powiat sochaczewski, gmina Nowa Sucha.Oferujemy na sprzedaż trzy działki położone obok siebie, zlokalizowane w malownicze...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Janiszew

    • 850 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 6 029 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Radom
    Biuro nieruchomości

  • Działka w Jastrzębiej 8,77 ar. W Cenie 89 000 zł

    Jastrzębia

    • 89 000 zł cena
    • 877 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w Jastrzębiu, która idealnie nadaje się do realizacji Twoich marzeń o własnym domu.To doskonała okazja dla osób poszukujących spokojne...