• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pogrodzie
  • Igryły
  • Strzelno
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Radomiem

(56)
  • Działko leśna bud. w Groszowicach k/Radomia
    1 / 7
    Działko leśna bud. w Groszowicach k/Radomia

    Groszowice

    • 110 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA w Groszowicach Nr 232/5 pow. - 1.050 m2 ; CENA -105.000 PLN + Nr 232/4 - Dojazd 1.071 m2 /50%/ ; CENA - 5.000 PLN. Działka posiada - Warunki zabudowy ważne DECYZJA Nr 183...

  • Okazja! 2600zł/m DOM WOLNOSTOJĄCY Jedlnia-Letnisko
    1 / 16
    Okazja! 2600zł/m DOM WOLNOSTOJĄCY Jedlnia-Letnisko

    Jedlnia-Letnisko

    • 478 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 2 627 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ZNAJDŹ SWÓJ RAJ NA ZIEMI OFERUJEMY na sprzedaż Dom wolnostojący w kameralnej miejscowości Jedlnia-Letnisko Tu poranki pachną żywicą z pobliskiej Puszczy KozienickiejPopołudnia możn...

  • Dom na działce 8771 m2 przy DK7 blisko Radomia.

    Dobrut

    • 425 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 4 830 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący plus budynki gospodarcze na dużej działce o pow. 8771 m2 (pod inwestycje) przy drodze krajowej nr 7 w m. Dobrut gm. Orońsko blisko Radomia.Dom:-powierzchnia użyt...

  • Działka budowlana Wierzbica gm. Serock
    Działka budowlana Wierzbica gm. Serock

    Wierzbica

    • 2 200 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod działalność gospodarczą nieuciązliwą, ewentualnie pod zabudowę jednorodzinną, o pow. 22000m (nieregularny trapez o najdłuższych bokach 135 i 140m). W sąsiedztwie znajdu...

  • Działka budowlana, Kawala (k. Parznic)
    1 / 13
    Działka budowlana, Kawala (k. Parznic)

    Kowala-Stępocina

    • 600 000 zł cena
    • 3 483 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam do sprzedania działkę o powierzchni 3482 m2 w miejscowości KOWALA STĘPOCINA ul. Marii Walewskiej, przy drodze łączącej Kowale z Różkami. Działka położona w pierwszej linii...

  • Działka rolna 0,64, Jastrzębia

    Jastrzębia

    • 70 150 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna 64 ar – Jastrzębia Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 64 ar, położona w miejscowości Jastrzębia. Działka o regularnym kształcie, z dojazdem drogą lokalną. Teren...

  • Działka Rolna Jastrzębia 1.18 ha

    Jastrzębia

    • 100 550 zł cena
    • 11 800 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Jastrzębia (gm. Ciężkowice) – Działka Rolna 1,18 haNa sprzedaż grunt rolny o powierzchni 1,18 ha położony w malowniczej miejscowości Jastrzębia, woj. małopolskie.Najważniejsze info...

  • Działka budowlana 4587 m2 we Wsoli koło Radomia.

    Wsola » ul. Miła

    • 945 000 zł cena
    • 4 587 m2 powierzchnia
    • 207 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka o pow. 4587 m2 składająca się z trzech części wraz z budynkiem mieszkalnym na jednej z nich przy drodze asfaltowej, idealnie nadająca się pod budowę lub inwestycje...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działki budowlane 1000m2 Skaryszew k.Radomia
    1 / 3
    Działki budowlane 1000m2 Skaryszew k.Radomia

    Skaryszew

    • 100 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane z warunkami zabudowy o pow.1000m2, znajdujące się w miejscowości Skaryszew. W pobliżu droga asfaltowa łącząca Skaryszew i Maków. Cicha i spokojna okolica...

  • Lokal Do Wynajęcia
    1 / 9
    Lokal Do Wynajęcia

    Antoniówka

    • 4 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę atrakcyjny nowocześnie urządzony lokal o pow. 100m2.Lokal składa się z 5 pomieszczeń oraz łazienki w tym zaplecza socjalnego i gospodarczego z przynależnym parkingiem na o...

  • Dom w sercu Wolanowa- inwestycja z potencjałem.
    1 / 16
    Dom w sercu Wolanowa- inwestycja z potencjałem.

    Wolanów

    • 829 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 2 961 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z dużą działką, położony w miejscowości Wolanów (powiat radomski), przy drodze krajowej nr 12 na trasie Radom- Łódź. Nieruchomość stanowi...

  • Działka Milejowice gm. Zakrzew
    1 / 4
    Działka Milejowice gm. Zakrzew

    Milejowice

    • 5 606 240 zł cena
    • 30 304 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 30 304 m2 zlokalizowana w miejscowości Milejowice (gm. Zakrzew, powiat radomski). Prężnie rozwijająca się okolica. Dobry dojazd do trasy E77. Do...

  • Działka Orońsko ul. Starowiejska

    Orońsko » ul. Starowiejska

    • 172 500 zł cena
    • 1 679 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż - Orońsko ul. Starowiejska, pow. SzydłowiecNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1679 m², położona przy ul. Starowiejskiej w miejscowości Orońsk...

  • SPRZEDAM POSIADŁOŚĆ 6,21 HA – MODRZEJOWICE, GM. SKARYSZEW
    1 / 3
    SPRZEDAM POSIADŁOŚĆ 6,21 HA – MODRZEJOWICE, GM. SKARYSZEW

    Modrzejowice

    • 430 000 zł cena
    • 62 090 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRZEDAM POSIADŁOŚĆ 6,21 HA – MODRZEJOWICE, GM. SKARYSZEW Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Modrzejowice w gminie Skaryszew (powiat radomski) o łącznej powi...

  • Sprzedam działkę pod dom w Oblesie
    1 / 6
    Sprzedam działkę pod dom w Oblesie

    Oblas

    • 338 400 zł cena
    • 3 384 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę nr ew. 54/12 w miejscowości Oblas przy ul. Kasztanowej, gmina Przytyk, powiat radomski, województwo mazowieckie, o pow. 3384 m, szerokość 55 m, długość ok 62 m. Wa...

  • Działka inwestycyjna 2400 m2 Dąbrówka Zabłotnia
    1 / 12
    Działka inwestycyjna 2400 m2 Dąbrówka Zabłotnia

    Dąbrówka Zabłotnia

    • 252 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2400 m², położona w miejscowości Dąbrówka Zabłotnia, gmina Kowala, w bezpośrednim sąsiedztwie Radomia. Cena: 252 000 zł Cena za m² 10...

  • Działka inwestycyjna- Dąbrówka Zabłotnia 5169m2
    1 / 11
    Działka inwestycyjna- Dąbrówka Zabłotnia 5169m2

    Dąbrówka Zabłotnia

    • 480 000 zł cena
    • 5 196 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5 169 m², położona w miejscowości Dąbrówka Zabłotnia, gmina Kowala, w bezpośrednim sąsiedztwie Radomia. Cena: 480 000 zł Cena za m²:...

  • ✅Inwestuj w przyszłość już dziś!✅
    1 / 6
    ✅Inwestuj w przyszłość już dziś!✅

    Trąbki

    • 230 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Trąbkach – Twój idealny grunt pod inwestycję! Na sprzedaż prostokątna, płaska działka o wymiarach 15 m x 149 m z dostępem do drogi publicznej w miejscowości Trąbki k. Pil...

  • Wynajmę Dom
    1 / 16
    Wynajmę Dom

    Jedlnia-Letnisko

    • 5 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Do wynajęcia przestronny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 184 m², położony w spokojnej i zielonej części Jedlnia-Letnisko. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powier...

  • Syndyk sprzeda udział w działkach
    1 / 5
    Syndyk sprzeda udział w działkach

    Antoniówka

    • 43 680 zł cena
    • 127 600 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk Masy Upadłości Elżbiety Kieloch ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż udziału w nieruchomości I. Przedmiot przetargu: Udział 1/5 w prawie własności nieruchomości gr...