• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dubiecko
  • Chodzież
  • Choczewo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Radomiem

(56)
  • Działka w Jastrzębiej 6,97 ar. W Cenie 73 000 zł

    Jastrzębia

    • 73 000 zł cena
    • 697 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w Jastrzębiu, która idealnie nadaje się do realizacji Twoich marzeń o własnym domu. To doskonała okazja dla osób poszukujących spokojn...

  • Działka w Jastrzębiej 12,16 ar. W Cenie 125 000 zł

    Jastrzębia

    • 125 000 zł cena
    • 1 216 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w Jastrzębiu, która idealnie nadaje się do realizacji Twoich marzeń o własnym domu.To doskonała okazja dla osób poszukujących spokojne...

  • Działka w Jastrzębiej 8,52 ar. W Cenie 87 000 zł

    Jastrzębia

    • 87 000 zł cena
    • 852 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Jastrzębiej 41,33 ar. W Cenie 420 000 zł

    Jastrzębia

    • 420 000 zł cena
    • 4 133 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 4
    Działka w Jastrzębiej 19,68 ar. W Cenie 205 000 zł

    Jastrzębia

    • 205 000 zł cena
    • 1 968 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka w Jastrzębiej 52,64 ar. W Cenie 535 000 zł

    Jastrzębia

    • 535 000 zł cena
    • 5 267 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Taczów

    • 750 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 5 173 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Maków

    • 400 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 2 598 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rolna 26 300 m2 w Tadeuszowie k/Pionek

    Tadeuszów

    • 310 000 zł cena
    • 26 300 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę położoną w miejscowości Tadeuszów (woj. mazowieckie, pow. radomski, gm. Pionki), w odległości ok. 3 km od miasta Pionki. Wzdłuż długiego i krótkiego boku działki b...

  • 1 / 4
    Działka rolno - budowlana 2,13 ha, Parznice koło Radomia

    Parznice

    • 330 000 zł cena
    • 21 300 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam bezpośrednio zadbaną działkę rolno-budowlaną w Parznicach koło Radomia z dostępem do drogi publicznej oraz mediów. Okolica jest spokojna, zabudowa jednorodzinna, rozległ...

  • Działka rolna Cerekiew

    Cerekiew

    • 800 000 zł cena
    • 15 200 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rolna

    Sprzedam 2 działki rolne (46/1, 46/2) położone przy ulicy Radomskiej w Cerekwi. Regularny kształt prostokąta. Przy ulicy woda i prąd. III klasa bonitacyjna gleby

  • 1 / 3
    Działka Stare Żdżary

    Stare Żdżary

    • 1 496 000 zł cena
    • 17 600 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka inwestycyjna (PU) o powierzchni 17600m2 (1.76ha),nieaktualna WZ oraz projekt na działalność uciążliwą typu garbarnia. Nieruchomość położona przy trasie E7 w miejscowości Żd...

  • Atrakcyjna działka w Klwatce Królewskiej k. Radomia

    Klwatka Królewska

    • 332 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo, Oferuję (bezpośrednio bez prowizji) na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Klwatka Królewska, gmina Gózd, województwo mazowieckie. Działka o powierzchni...

  • działka na sprzedaż
    działka na sprzedaż

    Bierwce

    • 85 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną w miejscowości Bierwce z możliwością przekształcenia na budowlaną. Dojazd drogą asfaltową. Nadaje się pod zabudowę domu, firmy. Spokojna okolica, 7 km do...

  • Sprzedam Las
    Sprzedam Las

    Gębarzów

    • 30 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam Sprzedam las mieszany iglasto - liściasty min. dąb, sosna 40 arów las znajduje się w Gębarzewie gm. Skaryszew woj Mazowiecki Więcej informacji udzielę telefonicznie

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wacyn

    • 1 199 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 995 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • działka nad rzeką z decyzją o warunkach zabudowy nr.działki 85/2...

    Dąbrówki

    • 105 000 zł cena
    • 1 907 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nad rzeką/kanałem kozienicko-gniewoszowskim (38 mb.linii brzegowej) ,dojazd drogą asfaltową do samej działki w m.Dąbrówki z wydaną decyzją o warukach zabudowy ,w...

  • Lipienice Dolne k Szydłowca działki budowlane 1051m2, 1081m2
    1 / 4
    Lipienice Dolne k Szydłowca działki budowlane 1051m2, 1081m2

    Lipienice

    • 72 000 zł cena
    • 1 081 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W związku z wejściem w życie Planów Ogólnych Zagospodarowania Przestrzennego większość gruntów straci możliwość zabudowy. Wpłynie to na znaczne podwyżki cen działek budowlanych. Z...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kopiec

    • 690 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 4 663 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Ostrownica

    • 999 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Garbatka-Letnisko

    • 798 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Radom
    Biuro nieruchomości

  • Działki na sprzedaż Kowalków-Kolonia

    Kowalków-Kolonia

    • 300 000 zł cena
    • 5 010 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedawana nieruchomość, położona jest w miejscowości Kowalków-Kolonia, około 29 kilometrów od Radomia. Nieruchomość składa się z dwóch działek - pierwsza to działka zabudowana, o...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Garbatka-Letnisko

    • 1 300 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 7 104 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Piękny dom w Garbatce Letnisko z dużą działką
    Piękny dom w Garbatce Letnisko z dużą działką

    Garbatka-Letnisko

    • 1 044 850 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 3 603 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Ciepielów

    • 395 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 267 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana / rolna, 14 745 m2, warunki zabudowy
    1 / 5
    Działka budowlana / rolna, 14 745 m2, warunki zabudowy

    Gąsawy Plebańskie

    • 275 000 zł cena
    • 14 745 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka rolno-budowlana o powierzchni 14 745 m2 (wymiary: około 45m x 328m) w cichej spokojnej okolicy, blisko lasu, z warunkami zabudowy dla domu jednorodzinnego, cz...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Garbatka-Letnisko

    • 2 400 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 11 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Nietypowa działka w Ignacówce Bobr. gm. Głowaczów.

    Ignacówka Bobrowska

    • 2 400 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Trzy budynki mieszkalne o łącznej powierzchni ok. 300 m2 na nietuzinkowej ogrodzonej działce o pow. 8797 m2 ze zbiornikiem wodnym(stawem) o pow. ponad 3000 m2 w m. Ignacówka Bobrow...

  • Harsz nad jeziorem działka budowlana
    Harsz nad jeziorem działka budowlana

    Brzóza

    • 479 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Budowlaną działkę nad jeziorem Harsz, oddalona 500 m od jeziora Mamry. powiat Węgorzewski, gmina Pozedrze .Działka o pow. 3002m2 w uroczym zakątku Mazur . W niewielkiej odległośc...

  • Sprzedam działkę w Ciepielowie
    1 / 3
    Sprzedam działkę w Ciepielowie

    Ciepielów

    • 70 000 zł cena
    • 358 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną ( nr 510) w centrum Ciepielowa (rynek), woj. Mazowieckie, bez pośredników, księga wieczysta, wszystkie media. Istnieje możliwość dokupienia działki sąsia...

  • Działka Brzeźce
    Działka Brzeźce

    Brzeźce

    • 60 000 zł cena
    • 1 175 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w pięknej okolicy Białobrzegów znajdujących się ok. 40 minut od Warszawy i 20 od Radomia. Turystyczna miejscowość Brzeźce mieszcząca się nad rzeką Pilicą, działka...

  • Lokal do wynajęcia
    1 / 4
    Lokal do wynajęcia

    Garbatka-Letnisko

    • 1 200 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal do wynajęcia o pow. 30m (pomieszczenie socjalne, toaleta, parking). Cena 1200 zł netto miesięcznie. Więcej informacji telefonicznie.

  • Działka 3003 m² w Chlewiskach, gm. Kotuń
    1 / 2
    Działka 3003 m² w Chlewiskach, gm. Kotuń

    Chlewiska

    • 390 390 zł cena
    • 3 003 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnej działce w zielonej i spokojnej okolicy? Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 3003 m² w urokliwych Chlewiskach, gm. Kotuń. Idealna pod Twój wymarz...

  • Działka budowlana – Seredzice, gm. Iłża
    1 / 11
    Działka budowlana – Seredzice, gm. Iłża

    Seredzice

    • 204 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o numerze 659 położona w miejscowości Seredzice, gmina Iłża. Nieruchomość ma powierzchnię 3000 m² oraz wymiary około 24 m szerokości i 125 m długości, dzięki cz...

  • Działka rolno budowlana
    Działka rolno budowlana

    Kajetanów

    • 150 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolną-budowlaną na wsi

  • Syndyk sprzeda - Brzóza
    1 / 14
    Syndyk sprzeda - Brzóza

    Brzóza

    • 41 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 306 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Eryka Sochańskiego – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej działając na mocy prawomocnego postanowienia Sądu Rejonowego w Radomiu V Wydział...

  • Sprzedam działkę Brzeźce k Białobrzegów
    Sprzedam działkę Brzeźce k Białobrzegów

    Brzeźce

    • 65 000 zł cena
    • 1 305 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Działka budowlana/rekreacyjna 1400m2 Ostrownica
    1 / 3
    Działka budowlana/rekreacyjna 1400m2 Ostrownica

    Ostrownica

    • 55 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z „własną” ścianą lasu – Twoja enklawa spokoju w Ostrownicy Wieś! Marzysz o domu, w którym jedynym sąsiadem z tyłu jest kojący szum drzew? Szukasz miejsca, które łączy dzik...

  • Działka rolna 2,06 ha i leśna 0,69 ha Ostrownica
    1 / 3
    Działka rolna 2,06 ha i leśna 0,69 ha Ostrownica

    Ostrownica

    • 135 000 zł cena
    • 27 500 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału, a może marzysz o własnym kawałku lasu i ziemi, która pracuje? Ta oferta łączy w sobie potencjał rolniczy z rekreacyjnym urokiem natury. Lokaliz...

  • Kompleks gruntów 4,74 ha w gm. Kazanów
    1 / 8
    Kompleks gruntów 4,74 ha w gm. Kazanów

    Ostrownica

    • 129 000 zł cena
    • 47 400 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    POTENCJAŁ, NATURA I INWESTYCJA – Kompleks gruntów 4,74 ha (Kazanów/Ciepielów) Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału w gruntach? A może marzysz o własnym gospodarstwie lub terenie rek...

  • Działka budowlana/rekreacyjna 2900m2 Ostrownica
    1 / 3
    Działka budowlana/rekreacyjna 2900m2 Ostrownica

    Ostrownica

    • 79 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka z warunkami zabudowy w lesie – 2900 m² | Ostrownica Wieś | Cisza, natura, azyl Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana z warunkami zabudowy pod dom jednorodzinny, położona...

  • Syndyk sprzeda działkę leśną
    1 / 2
    Syndyk sprzeda działkę leśną

    Podolany

    • 8 250 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Łukasz Winnicki ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości I. Przedmiot przetargu Prawo własności nieruchomości gruntowej oznaczonej...

  • 9600m2 działka w Jasionnej koło Białobrzegów Radomskich
    9600m2 działka w Jasionnej koło Białobrzegów Radomskich

    Jasionna

    • 320 000 zł cena
    • 9 600 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę budowlano-rolną na obrzeżach wsi Jasionna koło Białobrzegów Radomskich we wsi zabytkowy drewniany kościół /niedaleko Pilica. Działka szeroka 40m, p...

  • Brzóza, gm. Głowaczów, ul. Kościelna
    Brzóza, gm. Głowaczów, ul. Kościelna

    Brzóza

    • 200 000 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno- budowlaną o powierzchni 6900 m2 w Brzózie na ul. Kościelnej w kształcie prostokąta o wymiarach: - długość ok. 170 m - szerokość ok. 41 m Możliwość zabudowy...

  • Stylowy dom w Garbatce Letnisko 100 km od Warszawy

    Garbatka-Letnisko » ul. Fabryczna

    • 950 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 4 524 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Stylowy dom (dworek) murowany z cegły o pow. 210 m2 na ogrodzonej działce 3161 m2 przy ul. Fabrycznej w Garbatce Letnisko pow. kozienicki woj. mazowieckie 100 km. od Warszawy.Do...

  • Działka 12000 m2 Podmieście
    1 / 7
    Działka 12000 m2 Podmieście

    Podmieście

    • 300 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ładną działkę w miejscowości Podmieście. Woda i prąd w drodze. Dojazd do działki asfaltowy. Szerokość działki 40 m2, dł. około 100m2 70 km. od Warszawy, 20 km od Kozienic...