• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Leżajskiem

(88)
  • Działka do budowy ok 39 ar przy drodze asfaltowej, media
    Działka do budowy ok 39 ar przy drodze asfaltowej, media

    Grodzisko Dolne

    • 35 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę 39 arów w województwie podkarpackim położoną w Grodzisku Dolnym, działka znajduje się obok działki zabudowanej, dostęp do drogi asfaltowej, częściowo jest to dział...

  • Sprzedam działkę rolną w Sarzynie 30 arów
    Sprzedam działkę rolną w Sarzynie 30 arów

    Nowa Sarzyna

    • 19 800 zł cena
    • 3 099 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną w Sarzynie, nr działki 2959

  • Sprzedam działkę rolną w Sarzynie 40 arów
    Sprzedam działkę rolną w Sarzynie 40 arów

    Nowa Sarzyna

    • 24 000 zł cena
    • 4 002 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną w Sarzynie, na Porębie, numery działek 1344, 1345

  • Działka 49 ar w terenie zabudowanym
    Działka 49 ar w terenie zabudowanym

    Sarzyna

    • 210 000 zł cena
    • 49 330 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka przy drodze asfaltowej wśród zabudowy mieszkaniowej. Blisko sklepy, szkoła, apteka. Działka obecnie niezabudowana dojazd z dwóch stron. Działka o kształcie regularnym o wym...

  • Działki budowlane w Brzózie Królewskiej

    Brzóza Królewska

    • 0 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Mam do sprzedania dwie działki budowlane w miejscowości Brzóza Królewska. Mniejsza o powierzchni 11.5a, większa 41a. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na nr [tel].

  • Sprzedam działkę

    Brzóza Królewska

    • 82 500 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Brzoza Królewska, 25 arów, 3300 zł za ar. Działka położona w bardzo dobrej lokalizacji w centrum, blisko szkoła, przedszkole , kościół, sk...

  • Sprzedam działkę

    Tarnogóra

    • 99 000 zł cena
    • 3 918 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka zajmuje powierzchnię 3918 m². Teren płaski, korzystne warunki dla zabudowy. Działka niezabudowana, nieogrodzona i nieuzbrojona. Sieci sanitarne zlokalizowane od 50 m do 150...

  • Sarzyna - działka 2200m2

    Sarzyna

    • 110 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę z możliwością zabudowy, 22 ary, cena 50,00zł/m2 - prostokąt. Szczegółowe informacje na telefon. Zapraszam do oglądania.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Dom Mirocin Promocja

    Mirocin

    • 235 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Proponuję zakup z budynkiem gospodarczym/garażem . Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulny dom o powierzchni całkowitej ok. 120 m2 ,usytuowany na działce 500 m2 / 5...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Radawa

    • 981 735 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 11 416 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Wiązownica

    • 349 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 370 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Budynek mieszkalny 110m2, gmina Pawłosiów

    Pawłosiów

    • 387 423 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 523 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DO SPRZEDANIA BUDYNEK MIESZKALNY PRZYSTOSOWANY POD WYNAJEM, 6KM OD MIASTA JAROSŁAW. Do sprzedania posiadamy budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 110m2 wraz z 2-ma budynkam...

  • Działka Piwoda

    Piwoda

    • 42 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu działkę budowlaną położoną w uroczej części Piwody w powiecie jarosławskim, w gminie Wiązownica. Idealna dla rodziny pod budowę wymarzonego domu jednorodzinn...

  • 1 / 4
    Działka Wiązownica

    Wiązownica

    • 64 000 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu działkę budowlaną położoną w cichym i spokojnym miejscu w Wiązownicy. Idealna dla rodziny pod budowę wymarzonego domu jednorodzinnego. Działka posiada Miejsc...

  • Wierzbna. Ekologiczne domy modułowe o konstrukcji szkieletow
    1 / 12
    Wierzbna. Ekologiczne domy modułowe o konstrukcji szkieletow

    Wierzbna

    • 440 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 149 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania domy modułowe o powierzchni 54 m², budowane na zgłoszenie. Odbierasz klucze 5 miesięcy od podpisania umowy. Oferowane nieruchomości zostaną wyposażone w 22 panele fot...

  • wymarzony dom z przestrzenią dla całej rodziny – KONIACZÓW
    1 / 16
    wymarzony dom z przestrzenią dla całej rodziny – KONIACZÓW

    Koniaczów

    • 729 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 4 585 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowa niższa cena 729 000 zł. Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom parterowy z użytkowym poddaszem, zrealizowany według projektu Bianka III, o powierzchni 119 m² (parter) + 40 m...

  • Działka przy głównej drodze, obok Groszka i Mrówki
    Działka przy głównej drodze, obok Groszka i Mrówki

    Adamówka

    • 339 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę inwestycyjną położoną w miejscowości Adamówka, w województwie podkarpackim. NAJWIĘKSZE ZALETY NIERUCHOMOŚCI: Narożna dział...

  • DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA W MALENISKACH BUDOWLANO-ROLNA
    1 / 13
    DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA W MALENISKACH BUDOWLANO-ROLNA

    Maleniska

    • 260 000 zł cena
    • 9 293 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 92,93ar, położona w miejscowości MALENISKA, gmina Leżajsk, powiat leżajski, województwo podkarpackie. W miejscowym planie zagospod...

  • 1 / 3
    Działka Wiązownica Radawa

    Wiązownica

    • 148 000 zł cena
    • 834 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Mam przyjemność zaprezentować działkę rekreacyjną położoną w miejscowości Radawa, gmina Wiązownica, w powiecie Jarosławskim. Działka jest w kształcie prostokąta o powierzchni 8,...

  • Dom 75m2 | bud. gospodarczy | garaż działka 13 ar
    1 / 8
    Dom 75m2 | bud. gospodarczy | garaż działka 13 ar

    Grzęska

    • 219 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 2 920 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Grzęska w woj. Podkarpackim. NAJWIĘKSZE ZALETY NIERUCHOMOŚCI: świetna lokalizacja działka 13...

  • Sprzedam działkę rolno - budowlaną
    1 / 5
    Sprzedam działkę rolno - budowlaną

    Mołodycz

    • 145 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno -budowlaną o powierzchni 0,39 ha pośrodku wsi Mołodycz.

  • Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9 ar Szówsko k.Jarosław
    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9 ar Szówsko k.Jarosław

    Szówsko

    • 81 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o pow. 9 ar położonej w miejscowości Szówsko gm. Wiązownica. Prezentowan...

  • Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9,01 ar Ujezna
    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9,01 ar Ujezna

    Ujezna

    • 38 743 zł cena
    • 901 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży działki budowlanej o pow.: 9,01 ar położona w miejscowości Ujezna gm. Przeworsk. Preze...

  • Sprzedam dom drewniany o pow. 35m2 Wólka Pełkińska
    1 / 3
    Sprzedam dom drewniany o pow. 35m2 Wólka Pełkińska

    Wólka Pełkińska

    • 210 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami oferuje na sprzedaż drewniany wolnostojący dom położony w miejscowości Wólka Pełkińska gm. Jarosław. Przedmiotem sprzedaży jest drewniany budyn...

  • Dom Kisielów

    Kisielów

    • 190 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Duża działka 48,75 ara z mediami - idealna pod dom, ogród lub siedlisko Na sprzedaż duża, ustawna działka o powierzchni 48,75 ara , położona w spokojnej, a jednocz...

  • działka rozniatów powiat przeworsk 0,04 h
    działka rozniatów powiat przeworsk 0,04 h

    Rożniatów

    • 4 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    witam mam do zaoferowańia działke połozono w miejscowości rozniatów gmina zarzecze powiat przeworsk wojewudrztwo podkarpackie nr działki 330/2 powierzchńia 0,04 h

  • Dom koniaczów koniaczów

    Koniaczów

    • 520 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom jednorodzinny - Koniaczów | 200 m² | działka 12,60 ar okolice Jarosławia Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni około 200 m&...

  • Dom w pięknym miejscu
    1 / 14
    Dom w pięknym miejscu

    Radawa

    • 575 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 477 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom całoroczny w spokojnym miejscu Radawy, przy lesie, jednocześnie nad zalew mozna dojść spacerkiem. Duża działka 16a, całkowicie ogrodzona, która daje możliwości rozbudowy. Dom p...

  • Działka budowlana Zarzecze gm. Boguchwała
    Działka budowlana Zarzecze gm. Boguchwała

    Zarzecze

    • 522 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AS Partner Nieruchomości prezentuje działkę budowlaną w miejscowości Zarzecze, gmina Boguchwała. Działka posiada wydane warunki zabudowy na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Pow...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną 29a w Czerwonej Woli, Sieniawa
    1 / 10
    Sprzedam działkę rekreacyjną 29a w Czerwonej Woli, Sieniawa

    Czerwona Wola

    • 337 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam. Sprzedam działkę rekreacyjną o pow. 29a, z wydanymi warunkami zabudowy w Czerwonej Woli, ok 5 km od miejscowości wypoczynkowej Radawa, w której znajduje się zalew, ścieżki r...

  • Działka leśna
    Działka leśna

    Siedleczka

    • 80 000 zł cena
    • 8 797 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka jest duża. Rośnie na niej las mieszany z większą ilością modrzewia i olchy. Do tej działki jest dojazd asfaltowy i na wjeździe mostek betonowy, także z drugiej strony dział...

  • Maleniska działka budowlana 67 ar
    1 / 2
    Maleniska działka budowlana 67 ar

    Maleniska

    • 159 000 zł cena
    • 6 714 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MALENISKA 67 AR, 159 000 ZŁ KONTAKT TEL [tel] Działka budowlana w Maleniskach niedaleko Leżajska(7 km) odległość od drogi wojewódzkiej ok. 1 km do drogi wojewódzkiej 875, odległ...

  • Dom 145 m² | duża działka | blisko A4 | Przeworsk
    1 / 12
    Dom 145 m² | duża działka | blisko A4 | Przeworsk

    Jagiełła

    • 349 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 2 407 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W ofercie biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 145 m², położony na dużej działce o powierzchni 42,6 ar, zlokalizowany w miejscow...

  • Działka rolna -budowlana
    1 / 4
    Działka rolna -budowlana

    Czerce

    • 15 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka rolna -budowlana, prąd, dwie działki dzielą z działką na której uzyskano pozwolenie na budowę domu i budynków gospodarczych, do zabudowań 150m. Działka nr 710 w m Czerce gm...

  • działka mikulice o powierzchni 0,27h powiat przeworski
    1 / 2
    działka mikulice o powierzchni 0,27h powiat przeworski

    Mikulice

    • 200 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    witam mam do zaoferowania działkę o powierzchni 0,27h w miejscowości Mikulice gmina gać powiat Przeworsk woj podkarpackie nr działki 63

  • działka siennuw o powierzchni 0,08h powiat przeworsk
    1 / 2
    działka siennuw o powierzchni 0,08h powiat przeworsk

    Siennów

    • 15 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    witam mam do zaoferowania działkę o powierzchni 0,08h w miejscowości siennów gmina zarzecze powiat Przeworsk woj podkarpackie nr działki 462

  • SPRZEDAM
    1 / 2
    SPRZEDAM

    Wólka Pełkińska

    • 400 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom, garaż wraz z zabudowaniami gospodarczymi w miejscowości Wólka Pełkińska pow Jarosław woj podkarpackie. Działka nr 831 powierzchnia gruntu 0,219 ha. Zdjęcie nieruchomo...

  • Domek nad rzeką, Radawa – cisza i natura
    1 / 16
    Domek nad rzeką, Radawa – cisza i natura

    Radawa

    • 335 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 306 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cisza, zieleń i własna przestrzeń nad rzeką – jeśli właśnie tego szukasz, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Domek letniskowy w Radawie, położony na końcu ulicy Upust, to miejsce...