• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Leżajskiem

(88)
  • Działka  budowlana w Giedlarowej   k. Leżajska
    1 / 6
    Działka  budowlana w Giedlarowej   k. Leżajska

    Giedlarowa

    • 79 000 zł cena
    • 2 758 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opis nieruchomości LOKALIZACJA: Giedlarowa , gmina Leżajsk, powiat leżajski, województwo podkarpackie, dobra komunikacja do innych miast, ok. 400 m. Zespól Szkół w Giedlarowej...

  • Dom Nowa Sarzyna Łętownia

    Nowa Sarzyna

    • 168 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 2 211 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości na wyłączność . Na sprzedaż dom do remontu wraz z budynkami gospodarczymi , położony w Łętownia gm.Nowa Sarzyna...

  • Dom Stare Miasto

    Stare Miasto

    • 390 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 1 970 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom, garaż, sklep - na działce 11 ar - Stare Miasto gmina Leżajsk Witam. Mam przyjemność przedstawić Państwu naszą nową ofertę domu w Starym Mieście koło Leżajska. Ni...

  • Domek letniskowy wśród drzew

    Krzeszów

    • 260 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 10 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy niewielki domek letniskowy usytuowany w Krzeszowie w powiecie suskim.Domek został wybudowany na betonowych palach, ma pow. użytkową 25 m2, posiada salon z ane...

  • NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA  W SARZYNIE
    1 / 7
    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA W SARZYNIE

    Sarzyna

    • 93 000 zł cena
    • 1 877 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka z możliwością zabudowy o powierzchni 18,77ar położonymi w miejscowości SARZYNA, gmina Nowa Sarzyna, powiat leżajski, województwo podkarpackie. D...

  • Dom na sprzedaż w Jelnej k. Leżajska
    1 / 5
    Dom na sprzedaż w Jelnej k. Leżajska

    Jelna

    • 230 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 1 797 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWA ATRAKCYJNA CENA !! Lokalizacja: Jelna , gmina Nowa Sarzyna, powiat Leżajsk, województwo podkarpackie, dobra komunikacja do innych miast, ok. 2 km [ 3mim ] do G...

  • DO SPRZEDAŻY DZIAŁKI W GRODZISKU GÓRNYM
    DO SPRZEDAŻY DZIAŁKI W GRODZISKU GÓRNYM

    Grodzisko Górne

    • 175 000 zł cena
    • 4 085 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży są dwie działki o łącznej powierzchni 40,85ar , położone w GRODZISKU GÓRNYM, gmina Grodzisko Dolne, powiat leżajski, województwo podkarpackie. W skład nieruc...

  • Siedlisko wiejskie plus 10 ar działka budowlana
    1 / 11
    Siedlisko wiejskie plus 10 ar działka budowlana

    Grodzisko Dolne

    • 135 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Siedlisko wiejskie plus 10 ar działka budowlana Lokalizacja: Grodzisko Dolne nr 450 , woj. podkarpackie, w otoczeniu domów jednorodzinnych, Kościół ok. 1,5 km,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • SPRZEDAM DZIAŁKI LEŚNE GIEDLAROWA.
    1 / 6
    SPRZEDAM DZIAŁKI LEŚNE GIEDLAROWA.

    Giedlarowa

    • 7 900 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam trzy działki LEŚNE, położone obok siebie, dzieli je tylko "droga" o łącznej powierzchni ok. 23ar, Położone w GIEDLAROWEJ, gmina Leżajsk, Powiat Leżajski, województwo po...

  • SPRZEDAM DZIAŁKI LEŚNE W GIEDLAROWEJ
    1 / 5
    SPRZEDAM DZIAŁKI LEŚNE W GIEDLAROWEJ

    Giedlarowa

    • 6 900 zł cena
    • 1 620 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam dwie działki LEŚNE, położone niedaleko siebie, dzieli je tylko jedna działka, o łącznej powierzchni ok. 16,2ar, Położone w GIEDLAROWEJ, gmina Leżajsk, Powiat Leżajski,...

  • Działka Wierzawice

    Wierzawice

    • 60 000 zł cena
    • 5 361 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Na sprzedaż działka rolna 5361 m2. Bardzo dobra lokata kapitału na przyszłość. Wymiary działki: dł 100x53 m2. Dojazd drogą gminną. Na działce posadzone jest pszenżyto. W...

  • Dom Rakszawa rynek pierwotny

    Rakszawa

    • 379 999 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 2 621 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu z indywidualnym projektem idealnego dla rodziny, która ceni sobie przestrzeń i komfort. Dom o powierzch...

  • Działka Wólka Niedźwiedzka

    Wólka Niedźwiedzka

    • 350 000 zł cena
    • 9 129 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę rolną o powierzchni 0,9129 ha (9129 m), położoną we wsi Wólka Niedźwiedzka w malowniczej części województwa podkarpackiego. Działka zn...

  • Działka Żołynia

    Żołynia

    • 89 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka 26 arowa położona w miejscowości Żołynia. Nieruchomość zlokalizowana w malowniczej miejscowości Żołynia, gmina Żołynia, powiat Łańcut. Działka o płaskim ter...

  • Dom Gniewczyna Łańcucka

    Gniewczyna Łańcucka

    • 550 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 140 m, położoną na działce o powierzchni 2042 m. Dom zbudowany z pustaka, kryty blachą, z oknami PCV oraz oknami drewnianymi...

  • Dom Białobrzegi rynek pierwotny

    Białobrzegi

    • 450 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 2 961 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam Państwu na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 152,85 m2, położony w Białobrzegach gmina Białobrzegi powiat Łańcucki Dom w stanie surowym otwartym daje nowemu właś...

  • Dom Białobrzegi rynek pierwotny

    Białobrzegi

    • 540 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam Państwu na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 180 m2, położony w Białobrzegach gmina Białobrzegi powiat Łańcucki Dom w stanie surowym zamkniętym wraz z wykonanym...

  • Działka Wólka Niedźwiedzka

    Wólka Niedźwiedzka

    • 320 000 zł cena
    • 9 129 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę rolną o powierzchni 0,9129 ha (9129 m²), położoną we wsi Wólka Niedźwiedzka w malowniczej części województwa pod...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nowa Sarzyna

    • 1 050 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 5 148 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Działka Żołynia

    Żołynia

    • 55 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż działka położona w Żołyni. Klasa działki RIIIa i RIVa. Wymiary: 32 szer. x 173 dl. Nieruchomosc polozona niedaleko lasu i pastwisk. Dojazd drogą gminna. Wok&o...