• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Leżajskiem

(88)
  • Dom 204 m² z duszą | 36 ar przy lesie | Nowa Sarzyna | Bez prowizji
    Dom 204 m² z duszą | 36 ar przy lesie | Nowa Sarzyna | Bez prowiz...

    Nowa Sarzyna

    • 749 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 3 672 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z charakterem na 36 ar otoczonych lasem sosnowym — 12 minut od Leżajska, 30 minut od Rzeszowa trasą S19. Sprzedaż bezpośrednia, bez prowizji 36 arów własnego terenu, z trzec...

  • Dom Tryńcza Gniewczyna Tryniecka

    Tryńcza

    • 320 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 706 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marzysz o domu w spokojnej okolicy, ale nie chcesz rezygnować z wygodnego dostępu do miasta? Ta nieruchomość w Gniewczynie Trynieckiej, zaledwie kilka minut od Przeworska, może...

  • Mieszkanie 49,9 m² | Balkon | Nowa Sarzyna

    Nowa Sarzyna » al. Komisji Edukacji Narodowej

    • 250 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia atrakcyjne mieszkanie położone w Nowej Sarzynie – idealne dla osób poszukujących harmonii pomiędzy spokojem codziennego życia a wygo...

  • Piękna Działka -Budowlana-19 Ar
    1 / 8
    Piękna Działka -Budowlana-19 Ar

    Brzóza Stadnicka

    • 247 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do Sprzedania Piękna Działka Budowlana-19 Ar ,Działka Położona na Równym i Bardzo Suchym Podłożu. Okolica Bardzo Piękna- Cicha i Spokojna ,w Pięknym otoczeniu Przyrody w którym Pow...

  • działka biedaczów o powierzchni 0,14h powiat lezajsk
    1 / 2
    działka biedaczów o powierzchni 0,14h powiat lezajsk

    Biedaczów

    • 30 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    witam mam do zaoferowania działkę o powierzchni 0,14h w miejscowości Biedaczów gmina Leżajsk powiat Leżajsk woj podkarpackie nr działki 503 obręb 0026

  • działka brzóza stadnicka o powierzchni 0,28h powiat łancut
    1 / 2
    działka brzóza stadnicka o powierzchni 0,28h powiat łancut

    Brzóza Stadnicka

    • 30 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    witam mam do zaoferowańia działke o powierzchńi 0,28h w miejscowości brzóza stadnicka gmina zołyńia powiat łancut woj podkarpackie nr działki 1667

  • Mieszkanie Białobrzegi Dębina

    Białobrzegi

    • 276 914 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie Dębina (Gmina Białobrzegi) bezczynszowe mieszkanie 63,16m plus piwnica 23,32m wpisana w księgi wieczyste, Marzysz o dobrze skomunikowanej przestrzeni do życia i fu...

  • Mieszkanie białobrzegi dębica

    Białobrzegi

    • 203 086 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 415 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie Dębina (Gmina Białobrzegi) bezczynszowe mieszkanie 43,31m, Marzysz o dobrze skomunikowanej przestrzeni do życia i funkcjonalność idą w parze? Prezentujemy ofertę s...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka 74a z WZ – Budy Łańcuckie
    1 / 11
    Działka 74a z WZ – Budy Łańcuckie

    Budy Łańcuckie

    • 149 000 zł cena
    • 7 400 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Duża działka z warunkami zabudowy – Budy Łańcuckie Jeśli szukasz przestronnej działki w spokojnej okolicy, z możliwością budowy domu i jednocześnie z dala od gęstej zabudowy – ta...

  • DO SPRZEDAŻY DOM W PRZYCHOJCU
    1 / 16
    DO SPRZEDAŻY DOM W PRZYCHOJCU

    Przychojec

    • 320 000 zł cena
    • 1 362 m2 powierzchnia
    • 235 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA ZAREZERWOWANA!!! UZGODNIONE WARUNKI TRANSAKCJI Prezentowana nieruchomość położona jest w miejscowości PRZYCHOJEC , w powiecie leżajskim, gmina Leżajsk, województwo podkarpa...

  • Dzialka Rakszawa. Na działce prad
    Dzialka Rakszawa. Na działce prad

    Rakszawa

    • 60 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę widoczna na zdjęciu. Numer działki 6628 położona w Rakszawie. Na działce jest prąd. Wymiary 112m dl a szerokość 19 m do 20m. Dzialka jest bez drogi. Sprzedam tan...

  • Sprzedam dom
    1 / 4
    Sprzedam dom

    Giedlarowa

    • 390 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 2 053 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż murowany dom jednorodzinny położony na przestronnej 22 arowej działce w miejscowości Giedlarowa, gm. Leżajsk. Dodatkowo na działce zabudowania gospodarcze. Parametry n...

  • 1 / 3
    Działka Nowa Sarzyna Jelna

    Nowa Sarzyna

    • 140 000 zł cena
    • 2 050 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w miejscowości Jelna, gmina Nowa Sarzyna. Działka o powierzchni 20,5 ar (70x25m) to doskonała propozycja dla osób szukających miejsca do odpoczynku od zg...

  • NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA W STARYM MIEŚCIE
    1 / 10
    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA W STARYM MIEŚCIE

    Stare Miasto

    • 130 000 zł cena
    • 2 710 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA NIŻSZA CENA !!! Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 27,10ar, położona w miejscowości STARE MIASTO, gmina Leżajsk, powiat Leżajsk, województwo podkarpackie. Dzia...

  • Działka Wierzawice
    Działka Wierzawice

    Wierzawice

    • 36 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 9 ar, położona w miejscowości WIERZAWICE, gmina Leżajsk, powiat Leżajsk. Działka usytuowana jest obok domów jednorodzinnych. W mie...

  • NA SPRZEDAŻ DOM W STANIE SUROWYM OTWARTYM W GÓRNIE
    1 / 12
    NA SPRZEDAŻ DOM W STANIE SUROWYM OTWARTYM W GÓRNIE

    Górno

    • 550 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 236 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentowana nieruchomość położona jest w miejscowości GÓRNO, gmina Sokołów Małopolski, powiat rzeszowski, województwo podkarpackie. Dom usytuowany na działce w kształcie zbliżony...

  • Krzeszów – działka 870 m2 pod domek letniskowy!

    Krzeszów

    • 115 000 zł cena
    • 840 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana – 870 m² – Krzeszów, powiat suski Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 870 m², położoną w malowniczej miejscowości Krzeszó...

  • DO SPRZEDAŻY DWIE DZIAŁKI LEŚNE!!! WOLA ZARCZYCKA

    Wola Zarczycka

    • 70 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Przedmiotem sprzedaży są dwie działki o łącznej powierzchni 51ar, położone w WOLI ZARCZYCKIEJ gmina Leżajsk, powiat leżajski, województwo podkarpackie W skład nieruchomości w...

  • Dwie Działki leśne na sprzedaż Wola Zarczycka k. Leżajska

    Wola Zarczycka

    • 70 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    LOKALIZACJA: Wola Zarczycka , gmina Nowa Sarzyna , powiat leżajski, województwo podkarpackie, DZIAŁKA o nr ew. 10858 o pow. 12 ar 10982 o pow...

  • Działka budowlana w Jelnej | 20,65 arów | WZ w trakcie
    1 / 4
    Działka budowlana w Jelnej | 20,65 arów | WZ w trakcie

    Jelna

    • 150 000 zł cena
    • 2 065 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 2065 m² z WZ w trakcie + zgody na media Jelna – sołectwo Judaszówka | gm. Nowa Sarzyna Na sprzedaż działka nr 490 o powierzchni 2065 m², położona w miejscowości Jelna (sołe...